تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

برنامه‌های مهاجرتی کانادا که مدرک نتایج آزمون زبان را نیاز ندارند

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا برنامه‌های مهاجرتی کانادا که مدرک نتایج آزمون زبان را نیاز ندارند

برنامه های مهاجرتی کانادا مدرک زبان

2 آگوست 2020 اداره مهاجرت به دلیل کرونا ویروس مشخص کرد چهار برنامه مهاجرت به کانادا اکنون به جای مدرک اصلی ، کپی هایی از نتایج آزمون زبان را می پذیرند.

مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) اکنون روشن کرده است که آنها کپی های تست زبان را به جای اصل برای برنامه های زیر می پذیرند

داوطلبان متقاضی مهاجرت به کانادا باید شرایط معیار زبان کانادایی (CLB) را که مختص هر برنامه است ، برآورده کنند. در هر مجموعه مهارت 12 لول (سطح) وجود دارد : گوش دادن ، صحبت کردن ، خواندن و نوشتن.

نتیجه گیری :
ارسال اصل مدرک نتایج ازمون زبان ممکن است با تاخیر انجام شود
این برنامه ها برای تامین نیرو کار کانادا هستند و ممکن است کارفرما در زمان کوتاهی به کارگر ماهر نیاز داشته باشد (جز استارتاپ برای راه اندازی بیزینس/کارآفرینی است ) که در این جهت کانادا اعلام کرده است متقاضیان میتوانند نسخه اصل را ارائه ندهند، و کپی از نتایج ازمون زبان نیز اکنون مورد قبول است.

برنامه آزمایشی مهاجرت آتلانتیک برای زندگی در سواحل شرقی کانادا

AIPP یک برنامه مهاجرتی سریع برای خارجی ها است که دارای پیشنهادات شغلی در یکی از چهار استان آتلانتیک کانادا: نیوبرانزویک ، نوا اسکوشیا ، جزیره پرنس ادوارد و نیوفاندلند و لابرادور هستند.

کارفرمایان کانادایی که از طریق این برنامه مهاجران را استخدام می کنند می توانند از الزام نیاز به ارزیابی بازار کار (LMIA) رد شوند . هنگامی که اتباع خارجی پیشنهاد شغلی را می پذیرند ، کارفرما آنها را با یک سازمان ارائه دهنده خدمات تعیین شده متصل می کند.

اگر کارفرمایان با عجله به کارگر خارجی احتیاج داشته باشد ، می توانند مجوز کار موقت دریافت کنند تا مهاجر به زودی بتواند هر چه سریعتر به کانادا بیاید. برای اخذ مجوز کار ، اتباع خارجی باید ظرف 90 روز پس از درخواست اجازه کار موقت ، متقاضی شوند که برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

از میان سایر الزامات ، متقاضیان برای مهاجرت به کانادا از طریق این برنامه به حداقل CLB 4 نیاز دارند.

پایلوت Agri-Food برای قصاب ها، پرورش قارچ و سایر کارگران مزرعه

AFP برای خارجی هایی ست که در بخش های کشاورزی و مواد غذایی کانادا در مشاغل خاصی کار کنند.

داوطلبان واجد شرایط ، باید پیشنهادات شغلی تمام وقت را برای یک دوره 12 ماهه در زمینه فراورده های گوشتی ، برداشت محصول ، گلخانه و کشاورزی و سایر مشاغل تعیین شده ارائه دهند .

متقاضیان AFP برای مهاجرت به کانادا از طریق این برنامه به حداقل CLB 4 نیاز دارند.

پایلوت مهاجرت روستایی و شمالی کانادا

این پایلوت برای ساخت جامعه کانادا است.

RNIP برای خارجیانی است که می خواهند در یکی از جوامع شرکت کننده در سراسر کانادا مستقر شوند.

تاکنون 9 انجمن از شرکت کنندگان در حال پذیرش این برنامه های کاربردی هستند. هر شهرداری در کانادا شرایط ورود به سیستم را دارد ، اما نامزدها ابتدا باید استانداردهای دولت فدرال را رعایت کنند.

از طرف دولت فدرال ، نیاز زبان برای برنامه های RNIP به پیشنهاد شغل بستگی دارد. افرادی که قرار است در مشاغلی کار کنند که دارای کد طبقه بندی ملی شغلی (NOC) با کد TEER 0 یا TEER 1 باشند ، حداقل نیاز به CLB 6 دارند. اینها مشاغل مدیریتی و مشاغل حرفه ای هستند که به مدرک دانشگاهی نیاز دارند.

برای مشاغل NOC TEER 2-3 ، که مشاغل فنی هستند ، نامزدها به حداقل CLB 5 احتیاج دارند.

و برای مشاغلی که نیاز به آموزش شغلی خاص دارند ، با کدهای TEER 4 و TEER 5 ، به حداقل CLB 4 نیاز دارند.

برنامه استارت آپ کانادا برای کارآفرینان

کارآفرینان خارجی که می خواهند یک بیزینس در کانادا راه‌اندازی کنند، می توانند از طریق برنامه ویزا راه اندازی یا استارتاپ اقدام کنند.

متقاضیان برای اینکه در این برنامه برای مهاجرت در نظر گرفته شوند، باید اثبات کنند که بیزینس / شغل آنها توسط یک سازمان تعیین شده از طریق صندوق سرمایه گذاری یا گروه سرمایه گذار فرشته پشتیبانی می شود در کنار سایر الزامات .

حداقل نیاز زبان CLB 5 در همه زمینه ها است.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی