تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

تبلیغات فروش مدرک آیلتس مراقب مدرک جعلی آیلتس باشید

وی والت مشترک کشورها ویزا و مهاجرت تبلیغات فروش مدرک آیلتس مراقب مدرک جعلی آیلتس باشید

در هنگام برگزاری آزمون آیلتس از شما انگشت نگاری می‌گردد و زمانی که شما برای اخذ ویزا اقدام می‌کنید،در صورت فروش مدرک آیلتس به شما و عدم همخوانی اثر انگشت کارنامه آیلتس شما و انگشت نگاری سفارت باعث ریجکت شدن پرونده مهاجرت شما به علت دروغگویی خواهد شد و این مسئله شما را ده سال از اهداف مهاجرت دور خواهد کرد.

فروش مدرک آیلتس مراقب مدارک جعلی باشید

اقدامات امنیتی بی شماری برای حمایت از دست اندرکاران آزمون واقعی و محافظت از منافع سازمان هایی که به یکپارچگی نتایج IELTS تکیه می کنند ، وجود دارد.

مجموعه ای دقیق از پروتکل ها برای محافظت از هر جنبه از آزمون آیلتس ، از جمله:

  • مقررات محکم پیرامون مقالات آزمون
  • سیستم های ثبت و تأیید آزمایش سنج بیومتریک
  • آموزش کارکنان مرکز آزمون برای کمک به آنها در شناسایی مجرمان ، تشخیص رفتار تقلب و جلوگیری از تقلب
  • شرایط آزمایش دقیق
  • بررسی معمول نتایج آزمون قبل از انتشار.

این رویکرد چند لایه برای امنیت آزمایش همچنین شامل یک پروسه احتمالی برای مراکز آزمون آینده نگر و پروتکل های دقیق پیرامون عملیات و ممیزی های مرکز آزمون است.

همکاران آیلتس همچنین با مقامات ذیربط در سراسر جهان ، از جمله آژانس های مهاجرت و اجرای قانون ، برای کشف ، پیشگیری و در صورت لزوم پیگرد هرگونه تقلب یا کلاهبرداری مطابق با قوانین محلی همکاری نزدیک دارند.

تأیید نمرات IELTS

سازمانهایی که از آیلتس استفاده می کنند به شدت مورد تشویق قرار می گیرند که نتیجه ای را که به عنوان یک محافظت اضافی در برابر اسناد تقلب شده به آنها ارائه می شود ، بررسی کنند. آنها می توانند با استفاده از سرویس تأیید نتایج آزمون آزمایشی آیلتس ، که اطلاعات موجود در فرم را در برابر پایگاه داده آیلتس بررسی می کند ، به سرعت و به راحتی انجام دهند . این فرم دارای بسیاری از ویژگی های امنیتی ، از جمله مقاله تقویت شده امنیتی ، تأیید شده توسط تمبر اعتبار سنجی آیلتس ، و عکس با وضوح بالا از آزمایش کننده است.

در جایی که سازمانها متوجه می شوند نتیجه ارائه شده به آنها مطابق با نتیجه ذخیره شده توسط سرویس تأیید نیست ، به آنها توصیه می شود با شرکای آیلتس تماس بگیرند تا موضوع مورد بررسی قرار گیرد.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی