تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

مدت زمان داوری مجلات معتبر بین‌المللی

وی والت مشترک کشورها تحصیلات مدت زمان داوری مجلات معتبر بین‌المللی

زمان تقریبی داوری و میزان شانس پذیرش مقاله در مجلات معتبر بین‌المللی

هر مجله ای دارای محدودیت پذیرش و زمان داوری مشخصی می باشد. اگر بتوانید این اطلاعات مربوط به مجلات انتخابی را بدست آورید، خواهید توانست با انتخاب مجله مناسب، در بازه زمانی کوتاه مقاله خود را به چاپ برسانید.

منظور از درصد پذیرش مقاله، این است که از تعداد کل مقالات ارسالی به مجله، چه تعداد مقالات انتخاب و به چاپ می رسند. برای مثال اگر از 200 مقاله ارسال شده برای مجله‌ای، تنها  ۱۰ مقاله پذیرش شده ، میتوان گفت نرخ پذیرش آن مجله از زمانی که فعالیت می‌کند تاکنون ۱۰ درصد بوده است.

برخی از پایگاه‌های علمی همچون پایگاه‌های الزویر و اسپرینگر، برای تعیین درصد پذیرش و مدت زمان تقریبی داوری مجلات روش خاصی را انتخاب کرده‌‌اند که عمدتاً برای مجلاتی است که آنها را در پایگاه داده خود نمایه می‌سازند.

این دو پایگاه به صورت کاملاً حرفه‌ای ابزاری را طراحی کرده‌اند که می توانند خدماتی از جمله معرفی مجله، مشخص نمودن درصد پذیرش مقاله در آن مجله و مدت زمان تقریبی داوری مقاله را برای پژوهشگران ارائه دهند.

مدت زمان داوری مجلات معتبر بین‌المللی را از کجا بفهمیم؟

 وب‌سایت medsciediting فهرستی از مجلات معتبر بین‌المللی را با زمان تقریبی داوری و میزان شانس پذیرش مقاله در ژورنال، در اختیار شما قرار می‌دهد. 


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی