کانادا اخبار آتلانتیک

محدودیت های موقت برای مهاجرت به آتلانتیک کانادا

محدودیت برای مهاجرت به آتلانتیک کانادا

محدودیت های موقت مهاجرت به استان آتلانتیک کانادا برای پشتیبانی از مشاغل کانادایی ها به دلیل کرونا به وجود آمده است.

آخرین به روز رسانی در 

اتباع خارجی که مایل به مهاجرت ، به استان آتلانتیک کانادا در نیوبرانزویک هستند با محدودیت های جدید و موقت روبرو هستند زیرا دولت استانی در آنجا می کوشد از شاغل شدن کانادایی ها پشتیبانی کند.

در روزنامه دولت آمده است: “مشاغل خدمات خود را کاهش داده اند و بسیاری از کارمندان را اخراج کرده اند و در بعضی موارد مشاغل تعطیل شده اند.” همینطور در ادامه آمده است: “برخی از بخشها بیشتر از سایرین تحت تأثیر قرار گرفته اند. مشاغل خاص در این بخش ها به ویژه در برابر تغییر وضعیت شغلی آسیب پذیر بوده اند. “

و همینطور آمده است : بخش مراقبت های بهداشتی و فناوری اطلاعات شامل این محدودیت ها نمیشود

این استان هنوز هم برنامه های مربوط به مهاجرت تحت برنامه مهاجرت آتلانتیک (AIPP) و برنامه استانی (PNP) را از سراسر جهان میپذیرد و پردازش می کند.

کارگران خارجی موقت و دانشجویانی که در نیوبرانزویک زندگی می کنند و مشغول به کار هستند نیز شامل این محدودیت ها نمیشوند . برنامه های کاربردی هنوز هم برای همه جریان های مهاجرت در هر دو برنامه PNP و AIPP در حال پردازش هستند.

بخش هایی که شامل محدودیت میشوند موارد زیر هستند: ( برای افراد خارجی که در کانادا نیستند)

 • تجارت عمده فروشی؛
 • امور مالی و بیمه؛
 • املاک و مستغلات ، اجاره و لیزینگ.
 • مشاغل اداری؛
 • صنعت زیبایی ، از جمله سالن های زیبایی و اسپا ها ،
 • هنر ، سرگرمی و تفریح
 • مکان هایی که برای ضیافت ها و اوقات فراقت هستند
 • سفر و گردشگری؛
 • غذا خوری ها و محل های اقامت؛
 • تجارت خرده فروشی و
 • مراکز خدمات تجاری از جمله مراکز تماس

Wholesale trade-
Finance and insurance-
Real estate, rental and leasing-
Administrative occupations-
Beauty industry, including salons and spas-
Arts, entertainment and recreation-
Leisure and hospitality-
Travel and tourism-
Food and accommodation-
Retail trade, and-
Business Service Centres, including contact centr-

نیوبرانزویک مرزهای خود را به جز ضروری ترین سفرهای بین استانی سه ماه برای جلوگیری از گسترش Covid-19 بسته بود.

نیوبرانزویک تحت رهبری نخست وزیر بلین هیگز ، از پلیس خواست كه در هفته سوم مارس هر كس را از كبك ، جزیره پرنس ادوارد و نوا اسکوشیا میخواهد به استان ورود کند اجازه ندهند مگر در موارد ضروری باشد.

نخست وزیر گفت: “ما باید تمام تلاش خود را برای جلوگیری و کاهش شیوع COVID-19 در نیوبرانزویک انجام دهیم.”

مشاغل در نیوبرانزویک هم اکنون شروع به بازگشایی مجدد کرده اند. با بازسازی این استان ، تلاش می شود اولویت مشاغل موجود برای كانادایی هایی كه در نیوبرانزویك ساكن هستند باشد.

بسیاری از کارفرمایان که در استخدام بین المللی استان به عنوان کارفرما شرکت کرده اند و در مورد رفع نیازهای فعلی نیروی کار خود سؤال دارند. به آنها توصیه می شود برای گفتگو در مورد گزینه هایشان با افسران برنامه مهاجرت اختصاص یافته خود تماس بگیرند. ( اگر شما نیز کارفرمایی دارید این مورد را میتوانید به ایشان بیان کنید )

طبق این محدودیت های جدید ، اتباع خارجی که به عنوان راننده کامیون به دنبال شغل هستند ، دیگر نمی توانند تحت برنامه AIPP واجد شرایط باشند
مگر اینکه قرار باشد برای کارفرمایانی مشغول به کار شوند ، که این کارفرمایان در یک سال نیم گذشته در یک برنامه استخدام به رهبری نیوبرانزویک شرکت کرده اند.

کسانی که خارج از این پارامترها هستند ، هنوز می توانند برای کار در استان اقدام کنند اما اکنون باید تحت جریان PNP این کار را انجام دهند. این برنامه بدون توجه به جایی که در آن زندگی می کنند برای متخصصین و کارگران آزاد است به شرط آنکه حداقل شرایط لازم را داشته باشند.


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023