تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

آیا شرکت در اکسپرس اینتری کانادا محدودیت سنی دارد ؟


محدودیت سنی برای اکسپرس اینتری کانادا

اگرچه برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اکسپرس‌انتری محدودیت سنی وجود ندارد، اما سن یکی از عوامل تاثیرگذار در میزان موفقیت برای اخذ دعوتنامه از این طریق است.

چرا که اکسپرس‌انتری یک روش مهاجرتی بر پایه امتیاز بندی بوده و فاکتور سن در این امتیاز موثر است. هر اندازه سن بالا رود میزان امتیازی که می‌توان از این بخش کسب کرد، کمتر می شود.

بهترین سن برای مهاجرت به کانادا از طریق روش اکسپرس انتری ۲۰ تا ۲۹ است که در این بازه سنی شما می توانید ۱۰۰ (برای متقاضیان متاهل‌) و ۱۱۰ امتیاز (برای متقاضیان مجرد) را به خود اختصاص دهید.

با هر سال افزایش سن پس از این بازه، ۵ امتیاز از امتیاز متقاضی کسر شده و داوطلبین بالای ۴۵ سال هیچ امتیازی در بخش سن دریافت نخواهند کرد.

توجه داشته باشید که امتیاز اکسپرس انتری به عوامل دیگری از جمله میزان مهارت در زبان انگلیسی و فرانسه، سابقه کاری، میزان تحصیلات و … بستگی دارد و شما می‌توانید با تقویت هر یک از این عوامل شانس خود را برای اخذ دعوتنامه از این طریق افزایش دهید.

همچنین این بدان معنا نیست که متقاضیان با سنین بالاتر نمی‌توانند به کانادا مهاجرت کنند، این افراد می‌توانند از طریق برنامه‌های متعدد کارآفرینی استانی و سرمایه‌گذاری، اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

در این لینک امتیاز اختصاص داده شده برای سن، در سیستم اکسپرس‌انتری را مشاهده می‌کنید.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی