لاتاری آمریکا اطلاعات کاربردی لاتاری

قوانین ازدواج و طلاق برای ویزای لاتاری آمریکا DV

ازدواج و طلاق برای ویزای لاتاری آمریکا

در مرحله اول ، باید توضیح بدهیم که سوال درمورد وضعیت تاهل در قسمت eDV یکی از سوالات مهم در فرم است – اشتباه در وضعیت تاهل شما می تواند (و به طور معمول باعث می شود) موجب رد صلاحیت شود – حتی اگر این اشتباه غیر عمدی باشد. بعنوان مثال ، بعضی از افراد وقتی در واقع متاهل باشند اما از هم جدا شده اند ، “جدا از نظر قانونی” را انتخاب می كنند. تا زمانی که جدایی از نظر قانونی ثبت نشده باشد (معمولاً توسط دادگاه) ، نمی توانید ادعا کنید که جدا شده اید. به همین ترتیب ، اگر ازدواج رسمی نکرده اید اما اعلام کنید ازدواج کرده اید ، این نیز می تواند موجب رد صلاحیت شود. ضروری است که شما این سوالات را جدی بگیرید و پاسخ واقعی ارائه دهید.

لطفا توجه بفرمایید مطالب گفته شده در ادامه برای شرایط در حالت عادی می باشد.

ازدواج برای ویزای لاتاری آمریکا

خب پس اگر قصد دارید قبل از اعلام نتایج ازدواج کنید یا انتخاب شوید و بعد متوجه شوید که می خواهید دوست پسر / دوست دختر / شریک زندگی خود را بگیرید ، چه کاری باید انجام دهید ؟ شرایط وقوانین چگونه است ؟

این روند به زمان دقیق ، بین زمان ورود / ثبت نام اصلی (اکتبر) ، اعلام نتیجه (1 مه) ، تاریخ مصاحبه شما (بعد از اکتبر ، با توجه به زمان فعلی) و پایان سال DV (یعنی30 سپتامبر) بستگی دارد. .

اگر ازدواج در محلی كه انجام شده قانونی شناخته شود ، قانون مهاجرت آمریكا ازدواج را قانونی دانسته است.

طلاق برای ویزای لاتاری آمریکا

اگر حال طلاق هستید ، باید همسرتان را در پرونده خود وارد کنید. همچنین مطمئناً شما باید مدرک اثبات طلاق خود را در تاریخ دیگری ارائه دهید.

چنانچه در زمان ثبت نام لاتاری متاهل بوده اید و فرم ثبت نام را به صورت متاهلی تکمیل کرده اید، اما پس از قبولی یا قبل از اعلام نتایج از همسرتان جدا شده اید، باید شرایط فعلی تان را در فرم های DS-260 اعلام کنید و شرایط تاهلتان را Divorced کنید که بعدها بایستی مدارک مربوط به طلاق تان را نیز ارائه دهید.

ورود یک شریک عرفی در قرعه کشی DV

اول از همه ، اگر ازدواج نکرده اید ، نمی توانید شریک زندگی خود را به عنوان یک همسر معرفی کنید. اما مطمئناً می توانید هر دو وارد قرعه کشی شوید و در صورت برنده شدن در بعد ازدواج کنید. فقط توجه داشته باشید که هر منتخب اصلی (برنده) باید شرایط مربوط به خود را برآورده کند. اگر ازدواج نکرده اید اما صاحب فرزند هستید ، باید نام فرزندان خود را در اعلام کنید.

سناریو 1: ازدواج پس از ثبت نام ، اما قبل از اعلام نتایج.

این یکی “آسان” است. و در زندگی اتفاق می افتد ، شما فقط به این دلیل که وارد قرعه کشی DV شدید زندگی و فرصت های خود را کنار نمی گذارید. بنابراین – شما ازدواج می کنید ، سپس متوجه شدید که انتخاب شده اید بنابراین به سادگی فرم DS260 را به عنوان یک زوج متاهل پر می کنید. اما برخی از بررسی های “عادی” برا اثبات ازدواج وجود خواهد داشت – حتی برای افرادی که سالهای ازدواج کرده اند این امکان بررسی وجود دارد، در مصاحبه های DV اینکه برای ازدواج سوالاتی کنند بسیار مشاهده شده است. و اگر می خواهید برای مصاحبه بیشتر آماده باشید (خصوصا برای زوج هایی که تازه ازدواج کردند) ، مدارک و مستنداتی راجب ازدواج که واقعی است ارائه دهید (در ادامه این مقاله از وبسایت مرجع آمریکا و کانادا توضیح خواهیم داد).

سناریو 2: ازدواج پس از ثبت نام ، و پس از اعلام نتایج ، اما قبل از مصاحبه.

خوب – اگر رابطه واقعی باشد این هیچ مشکلی ندارد. در واقع انجام این کار کاملاً معقول و منطقی است ، همانطور که در ادامه توضیح خواهیم داد. با این حال ، برنده شدن در قرعه کشی DV یک فرصت بزرگ است و افراد زیادی هستند که سعی میکنند برای بدست آوردن دو گرین کارت تقلب کنند ، و ازدواج صوری نیز یکی از این تقلب ها است. بنابراین نشان دادن ماهیت واقعی ازدواج به عهده زن و شوهر است و به ویژه در کشورهایی که احتمال تقلب بیشتر است ، زوجین باید برای بررسی دقیق و عمیق ازدواج آماده شوند ( توجه: افراد زیادی به دلیل تقلب در مهاجرت بر اساس ازدواج های ساختگی تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند – بنابراین لطفاً حتی آن را در نظر هم نگیرید و به هیج عنوان بهش فکر نکنید، زیرا هر زمان متوجه شوند حتی شهروند شده باشید احتمال دیپورتی شما است!).

اگر اندکی پس از اعلام نتایج قصد ازدواج دارید ، ممکن است تصمیم بگیرید که تاریخ ارسال DS260 خود را تا زمان ازدواج متوقف کنید ، بنابراین می توانید همسر خود را در اولین ارسال فرم ها قرار دهید. با این حال ، اگر قبلاً DS260 خود را ارسال کرده اید و در حالی که منتظر مصاحبه هستید ، ازدواج کرده اید ، می توانید از KCC بخواهید که به شما کمک کند (بهترین کار ایمیل است) و سپس DS260 خود را اصلاح کنید تا همسرتان را نیز در آن بگنجانید. در ایمیل برای درخواست ایجاد تغییرات در فرم ، ما پیشنهاد می کنیم اسکن گواهی ازدواج را که به پرونده KCC شما اضافه شود.

اگر ازدواج بعد از انتقال پرونده برای مصاحبه برنامه ریزی شده به سفارت اتفاق بیفتد ، شما باید همچنان به KCC اطلاع دهید ، اما روش اصلی این است كه تغییر را مستقیماً با سفارت در میان بگذارید. بنابراین در برخی موارد شما باید با سفارت تماس بگیرید یا از KCC بخواهید از طرف شما با سفارت تماس بگیرد تا همسرتان به برنامه مصاحبه اضافه شود.

سناریو 3: ازدواج پس از مصاحبه ، قبل از ورود به ایالات متحده آمریکا و قبل از پایان سال DV.

خب ، این هنوز از نظر فنی امکان پذیر است اما غیرعاقلانه است. این فرایند شامل نزدیک شدن به سفارت است که پرونده شما را رسیدگی می کند. با این حال ، این یک استراتژی بسیار پرخطر است زیرا ممکن است سفارت تغییرات را درک نکند ، ممکن است وقت شما تمام شود ، سهمیه ویزاها تمام شود و غیره. گزینه بسیار ترجیحی تر ارائه تاریخ ازدواج شما قبل از مصاحبه است.

سناریو 4: ازدواج پس از مصاحبه ، پس از ورود به ایالات متحده آمریکا اما قبل از پایان سال DV (یعنی 30 سپتامبر).

خب – این نادر است ، به قدری نادر است که ما حتی مطمئن نیستیم که این از نظر فنی امکان پذیر/ قانونی باشد. اگر این مخلوط را ایجاد کرده باشید ، ممکن است بتوانید یک پرونده مشتق را پردازش کنید ، اما این بسیار خطرناک است زیرا آنها به درستی سوال میشود که چرا شما قبلاً این کار را نکرده اید (یعنی باعث ایجاد شک جدی در رابطه با واقعی بودن این مورد شده اید).

سناریو 5: ازدواج پس از پایان سال

این یکی دیگر تحت قوانین قرعه کشی DV قرار نمی گیرد – باید روند عادی مهاجرت انجام شود که کندتر و هزینه بر تر است.

اثبات رابطه برای ویزای لاتاری آمریکا

چگونه می توانید اثبات کنید رابطه شما واقعی است و صرفاً یک امر صوری و ساختگی نیست؟ ، اساساً این مسئله نشان دادن زندگی مشترک شما و وقایع بزرگ با شواهد مستند است. این می تواند شامل پیشنهادات زیر باشد:

  • عکس / ایمیل / سوابق چت / صورتحساب مشترک از دوره زمانی قبل از ازدواج.
  • عکس ها یا شواهد دیگری از خود مراسم عروسی.
  • اسناد مالی مشترک مانند حساب های بانکی مشترک.
  • شناخت یکدیگر ، خانواده های شما و غیره.

اثبات واقعی بودن ازدواج بر دوش شما است. اگر تردیدی در اثبات وجود داشته باشد ، افیسر مجاز است ویزای شما را بدون هیچ گونه فرجام خواهی (در موارد پردازش کنسولی) رد کند.


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023