dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

جزئیات قرنطینه اجباری کانادا در هتل ها اعلام شد

اخبار آمریکا کانادا اخبار سراسری کانادا جزئیات قرنطینه اجباری کانادا در هتل ها اعلام شد

جزییات قرنطینه اجباری کانادا در هتل ها

 • ۳ روز در هتل و ۱۴ روز قرنطینه برای شهروندان و دارندگان اقامت دائم کانادا که واکسن کامل را دریافت کرده باشند برداشته می‌شود
 • مسافران کانادا باید 3 بار تست کرونا بدهند
 • قرنطینه مسافران کانادا در هتل از ۲۲ فوریه شروع میشود
 • تمامی پروازهای خارجی به کانادا تنها در فرودگاه‌های ونکوور، کلگری، مونترآل و تورنتو به زمین می‌نشینند. تمام مسافران باید به محض ورود به فرودگاه‌های کانادا تست PCR کرونا دهند. این تست علاوه بر تست کرونای منفی است که مسافران قبل از سفر باید آن را انجام دهند. یک تست دیگر نیز باید در پایان ۱۴ روز قرنطینه انجام شود.
 • حداکثر ۳ روز قرنطینه در هتل‌های مورد تایید دولت کانادا تا زمان رسیدن جواب تست در نظر گرفته شده است. رزرو آنلاین این ۳ شب اقامت از تاریخ ۱۸ فوریه امکان پذیر خواهد بود. مسافران باید هتل شهری را رزرو کنند که در ابتدا در آن وارد کانادا می‌شوند.
 • مسافران به محض دریافت جواب تست می‌توانند باقی مدت زمان قرنطینه ۱۴ روزه را در خانه‌های خود اقامت داشته باشند؛ حتی اگر یک روز در هتل قرنطینه باشند.
 • هزینه این اقامت تا حدود ۲,۰۰۰ دلار تخمین زده شده که شامل موارد زیر نیز می‌شود:
  • جابه‌جایی مسافران از فرودگاه به هتل
  • ارائه وعده‌های غذایی و خدمات نظافتی
  • دسترسی به اینترنت، تلویزیون و رادیو
 • و تمام مسافران باید اطلاعات تماس و سفر خود اعم از پلن قرنطینه را به صورت الکترونیکی در اپلیکیشن ArriveCAN ثبت کنند.

دکتر ترزا تام و بیل بلر وزیر امنیت عمومی می‌گویند مسافران کانادا بعد از رسیدن به ۴ فرودگاه اصلی و سه روز قرنطینه در هتل اگر نتیجه تست شان مثبت باشد به مکانهای پیش بینی شده منتقل میشوند تا ۱۴ روز قرنطینه را کامل کنند. اگر نتیجه تست منفی باشد افراد میتوانند باقی مدت را در محل مورد نظر خود که قبلا در پلان قرنطینه اعلام کرده اند قرنطینه شوند اما باید در روز دهم تست سومی را هم بدهند (پیش از پرواز نیز تست کرونای منفی الزامیست).

هزینه ای که حدود ۲۰۰۰ دلار میشود؛ شامل هزینه‌ تست کرونا، حمل و نقل به هتل، هزینه بهداشتی و هزینه های اضافی جهت پیشگیری از سرایت احتمالی ویروس به کارکنان هتل ها می باشد. ظاهرا هزینه خوراک و مواد غذایی مشمول نبوده و بعهده خود مسافر میباشد. هنوز اعلام نشده آیا هزینه برای هر نفر یا کل خانواده است اما طبق تحقیقات برای یک نفر نیست و کل خانواده است مگر در مواردی خاص. بیل بلر میگوید «این یک اقامت معمولی نخواهد بود»، اگر فردی در این شرایط سفر میکند هزینه هایش را نباید مالیات دهندگان پرداخت کنند.

آنطور که گفته شده مسافران بعد از تست اولیه در فرودگاه به هتل هایی که در «همان نزدیکی» هستند منتقل می‌شوند که احتمالاً منظور هتل های فرودگاهی میباشد.

نکته مهم این که کسانی که پروازهای دومی دارند نمی توانند مستقیماً به مقصد بعدی پرواز کنند و بعد از سه روز قرنطینه در هتل اگر نتیجه تست منفی بود می‌تواند با اعلام یک پلن قرنطینه جدید به سمت مقصد نهایی خود پرواز کنند.

– مسافرانی که نتیجه تست آنها مثبت باشد به مراکز از پیش تعیین شده دولتی هدایت شده و در آنجا ۱۴ روز قرنطینه را می گذراند.

– ماموران غربالگری کانادا ممکن است به خانه مسافران بین‌المللی که قرنطینه می‌شوند مراجعه کنند. عدم رعایت مقررات قرنطینه می‌تواند 750 هزار دلار جریمه نقدی و یا شش ماه زندان به دنبال داشته باشد.

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت