dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

کدام شهرهای کانادا بیشترین مهاجران را به خود جذب می کند؟

اخبار آمریکا کانادا اخبار سراسری کانادا کدام شهرهای کانادا بیشترین مهاجران را به خود جذب می کند؟

به دلیل پیر شدن جمعیت و پایین بودن نرخ تولد ، شهرها برای حفظ اقتصاد خود به مهاجران بیشتری احتیاج دارند.

17 فوریه 2020

شهرهای کانادا برای جذب مهاجران بیشتر در رقابت هستند. در سال 2019 ، شارلوت تاون ، رجینا و تورنتو از بیشترین تعداد مهاجران سرانه استقبال کردند. اتاوا آخرین شهرهایی بود که به باشگاه اختصاصی یک درصد باشگاه پیوست.

در سطح ملی ، کانادا در سال 2019 از بیش از 341000 مهاجر پذیرش یا حدود 0.9 درصد از جمعیت آن استقبال کرده است. کانادا پذیرای مهاجران بیشتر از طریق ورود ورود ، برنامه نامزد استان (PNP) و همچنین ابتکارات جدیدتر مانند پایلوت مهاجرت آتلانتیک (AIP) است.

تورنتو از 118،000 مهاجر استقبال کرد

تورنتو با حاشیه بسیار گسترده ای از استقبال بیشتر مهاجران در شهرهای کانادا استقبال می کند. این کشور در سال گذشته نزدیک به 118،000 مهاجر یا 35٪ از افراد تازه وارد کانادا را به خود جذب کرد. ونکوور ، مونترال ، کلگری و ادمونتون پنج شهر برتر کانادا را دور هم جمع کردند.

کدام شهرهای کانادا بیشترین مهاجران را به خود جذب می کند؟

تازه واردان به عنوان درصد جمعیت ، 2019

شارلوت تاون بر اساس سرانه شماره 1 است

با این حال ، بر اساس سرانه ، داستان بسیار متفاوت است. با استفاده از این متریک ، شارلوت تاون با استقبال از 2.4 درصد از جمعیت خود در افراد تازه وارد راه را پیش برد. این امر به دلیل موفقیت استان جزیره پرنس ادوارد در جذب تعداد زیادی از مهاجران طبقه اقتصادی از طریق PNP و AIP است.

رجینا در رده دوم قرار داشت و سهم تازه واردان نیز نزدیک به 2.4 درصد از جمعیت این کشور بود.

میزان زیادی از تورنتو با سرانه ملی در رده سوم قرار گرفت ، زیرا 1.8 درصد از جمعیت این افراد تازه وارد را استقبال می کرد.

ساسکاتون با تقریبا 1.8 درصد از جمعیت خود در رده چهارم قرار گرفت و بعد از آن وینیپگ نیز با تقریبا 1.8 درصد قرار گرفت. هر دو ساسکاچوان و مانیتوبا توانسته اند طی بیست سال گذشته تعداد زیادی از مهاجران طبقه اقتصادی را از طریق PNP استقبال کنند.

رشد در آتلانتیک کانادا

چندین شهر در اقیانوس اطلس کانادا توانسته اند در سالهای اخیر از تعداد بیشتری از مهاجران استقبال کند تا به پیشرفت اقتصادی آنها کمک کند. فردریکون ، هالیفاکس و مونکتون هر یک از سال گذشته حداقل 1.2 درصد از جمعیت خود را در تازه واردان پذیرایی کردند. PNP و AIP هم در تقویت مهاجرت به منطقه مؤثر بوده اند.

اوتاوا-گاتینو به یک باشگاه اختصاصی می پیوندد

منطقه پایتخت ملی کانادا به جدیدترین باشگاه کلوپ شهرهای کانادا تبدیل شده است. در سال 2019 ، اوتوا-گاتینو از یک درصد از جمعیت خود به عنوان تازه وارد استقبال کرد.

میزان مهاجرت اوتاوا-گاتینهو در سالهای اخیر به میزان قابل توجهی افزایش یافته است که احتمالاً به دلیل عوامل مختلفی است. علاوه بر استقبال بیشتر از حمایت بشر دوستانه ، پذیرای مهاجران طبقه اقتصادی بیشتر است. در حالی که اطلاعات کلاس اقتصادی آن در زمان نگارش هنوز در دسترس نیست ، ممکن است که اوتاوا-گاتینو دانشجویان بیشتری را در بین المللی ببیند که از طریق Express Entry و PNP انتاریو به اقامت دائم می روند علاوه بر این ، با توجه به تصمیم اخیر کبک مبنی بر کاهش 20 درصدی مهاجرت ، این احتمال وجود دارد که برخی از مهاجران علاقمند به اسکان در کبک ممکن است برای اقامت در منطقه همسایه اوتاوا-گاتینو و نه در استان تصمیم بگیرند.

به دلیل تصمیم کبک ، مهاجرت به مونترال در سال گذشته حدود 10،000 کاهش یافت که منجر به کاهش سرانه تازه وارد این شهر به زیر یک درصد از جمعیت آن (0.8 درصد) شد.

چرا سرانه مصرف یک درصد مهم است

استقبال از یک درصد از جمعیت حوزه قضایی ، خواه در سطح ملی ، استانی یا شهرداری ، یک نقطه عطف مهم در کانادا است.

استقبال از این سطح از مهاجرت وسیله قابل توجهی برای ارتقاء رشد اقتصادی است.

دو راه برای رشد اقتصادی استقبال بیشتر مردم و استفاده بیشتر از آن افراد در بازار کار است.

جمعیت کانادا طی دو دهه گذشته یک درصد یا بیشتر رشد کرده است که تقریباً به همان میزان به رشد اقتصادی کمک کرده است.

سهم فزاینده ای از رشد جمعیت کانادا از طریق مهاجرت است و پیش بینی می شود که مهاجرت 100 درصد از رشد جمعیت کانادا را ظرف یک دهه آینده تشکیل دهد.

این بدان معنی است که مهاجرت نقش بیشتری در حمایت از رشد اقتصادی کانادا خواهد داشت. با استقبال از حداقل یک درصد از جمعیت آنها در مهاجران ، شهرهای سراسر کانادا خود را در شرایط اقتصادی سالم تری قرار می دهند.

بیش از 80 جریان برای ترویج مهاجرت در سراسر کانادا

خوشبختانه ، شهرهای کانادا ابزارهای بسیار خوبی برای افزایش جمعیت مهاجران خود در اختیار دارند. به همین ترتیب ، مهاجران بالقوه به کانادا برای انتخاب فاسد می شوند. بیش از 80 جریان کلاس اقتصادی از طریق Express Entry ، برنامه های فدرال اضافی مانند PNP ، و همچنین AIP وجود دارد.

این جریانها به شهرهای بیشتری در سراسر کانادا فرصت دستیابی به نقطه عطف مهم یک درصد مهم تازه وارد را دارند.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت