ایالات متحده زندگی

بهترین شهرهای آمریکا برای اشتغال جوانان

اگر در شهرهای رویایی مانند نیویورک و لس آنجلس نمیخواهید زندگی کنید ، ممکن است این لیست برای شما مفید باشد. ما در این لیست بهترین شهرها برای اشتغال جوانان را معرفی میکنیم که تقریباً همه در جنوب هستند و در آنها افراد با دستمزدی نجومی استخدام میشوند ، در ادامه این پست از وبسایت مرجع آمریکا و کانادا با ما همراه باشید تا به این شهرها بپردازیم.

این آمار با نظرسنجی ManpowerGroup به دست آمده است . فرمول ساده است: درصدی از شرکتهای موجود در شهرهای سراسر کشور را که قصد استخدام دسته جمعی را دارند ، در نظر بگیرید و شرکتهایی را که قصد کوچک سازی دارند را از آنها کم کنید. پس برای شرایط عادی باید بگوییم خداحافظی از بیکاری . 

چاتانوگا ، تنسی  آمریکا

این شهر چشم انداز شغلی عالی دارد. به معنای واقعی کلمه ممکن است مشاغل بیشتری در مقایسه با افرادی که به طور فعال به دنبال شغل هستند در این شهر باشد ، زیرا این شهر شاهد افزایش 34٪ درصدی مشاغل است.

فولکس واگن یکی از مراکزی است که عمده اقدام به استخدام می کند و چندین شرکت در اختیار دارد و یک میلیارد دلار ازصنعت تفریحی را نیز تشکیل می دهند . 

چارلستون ، کارولینای جنوبی آمریکا

اگر در فن آوری اطلاعات تخصص دارید ، تعداد زیادی از شرکت های فناوری محلی آماده ارائه قرارداد در چارلستون هستند. با متوسط ​​پرداخت سالانه بیش از 90،000 دلارمشکلی از نظر درآمد بالا نیز نخواهید داشت . 

شارلوت ، کارولینای شمالی آمریکا

وقتی کوئین سیتی را بتوانید به دست بیاورید نیازی به کار در سیلیکون ولی نیست. از اواخر امسال نزدیک به 2 هزار و 500 شغل خالی در سمتهای مرتبط با فناوری در این شهر وجود دارد و پیش بینی می شود که تعداد آنها در حال افزایش باشد.

Bank of America ، Lowe’s و Microsoft این تنها تعدادی از شرکت هایی ست که به دنبال استخدام افراد هستند.

کلمبیا ، کارولینای جنوبی آمریکا

کلمبیا و باتون روژ رشد چشمگیری داشته اند، کلمبیا شاهد افزایش شگفت انگیز مشاغل دولتی و ایالتی است (مناسب برای رشته های علوم سیاسی و سیاست های عمومی). 

باتون روژ ، لوئیزیانا آمریکا

باتون روژ به شدت به نیروهای ماهر بیشتری احتیاج دارد ، بنابراین اگر در تجارت تحصیل کرده اید و در کاری تخصص داشته باشید ، به سمت این شهر حرکت کنید (اما مواظب تمساح ها باشید). 

نشویل ، تنسی آمریکا

یکی از بزرگترین شرکت های این شهر دفتر آمازون است که در این شهر فعالیت میکند. این شرکت 5000 شغل را به ارمغال آورده است که تا 6 رقمی حقوق پرداخت میکند (این یعنی ثبات مالی). 

آتلانتا، جورجیا آمریکا

شرکت های فناوری و تولیدی عالی در این شهر سلطنت می کنند (استودیو تایلر پری میگوید: ما آماده استخدام هستیم). 


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023