کانادا اخبار نیوفاندلند و لابرادور

تغییر شرایط مهاجرت کانادا از طریق نیوفاندلند برای فارغ التحصیلان

مهاجرت فارغ التحصیلان بین المللی به نیوفاندلند

برنامه انتخاب استانی نیوفاندلند و لابرادور (NLPNP)، تغییر در شرایط مهاجرت فارغ التحصیلان بین المللی به این استان را در تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۲۰ اعلام کرد.

بنابر این تغییرات، متقاضیان باید پیشنهاد شغلی در گروه­‌های شغلی ۰، A یا B داشته باشند و در صورتی که شغلی در فهرست مشاغل مورد نیاز این استان باشد، NOC C نیز مورد پذیرش قرار می­گیرد.

متقاضیانی که تحصیلات خود را در کانادا، ولی خارج از این استان، به اتمام رسانده‌­اند، پیشنهاد شغلی آنها باید مستقیما به رشته تحصیلی مرتبط باشد.  

تنها فارغ التحصیلان بین المللی که در دانشگاه یا کالج مموریال آتلانتیک شمالی تحصیل کرده­‌اند برای مهاجرت نیوفاندلند می­توانند با پیشنهاد شغلی غیرمرتبط با رشته تحصیلی، واجد شرایط باشند، به شرط آنکه در کنار شرایط لازم دیگر، تخصص، تجربه یا آموزش لازم در زمینه شغل مورد نظر را داشته باشند.

گروه فارغ التحصیلان بین المللی، برای فارغ التحصیلان جدید، دارای ویزای کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) با حداقل ۴ ماه اعتبار باقیمانده است.

شرایط جدید مهاجرت فارغ التحصیلان نیوفاندلند به طور کامل

 • دارار بودن PGWP با حداقل ۴ ماه اعتبار باقیمانده
 • دارا بودن شغل یا پیشنهاد شغلی تمام وقت از کارفرمای واجد شرایط در مشاغل NOC ۰, A, B یا NOC C برای مشاغل موجود در فهرست مشاغل مورد نیاز که حداقل ۳۰ ساعت کار در هفته را تضمین کند و قرارداد آن حداقل یک ساله بوده و تمدید آن دور از ذهن نباشد.
 • دارا بودن پیشنهاد شغلی با یکی از شرایط زیر:
  • فارغ التحصیلان بین المللی برای مهاجرت به این استان باید پیشنهاد شغلی داشته باشند که مستقیما با رشته تحصیلی آنها مرتبط باشد اگر متقاضی تحصیلات خود را خارج از نیوفاندلند و لابرادور به اتمام رسانده باشد (فارغ التحصیلان خارج از این استان، پیش از درخواست باید حداقل یک سال در نیوفاندلند و لابرادور مشغول به کار باشند)؛ یا
  • الزامی به ارتباط مستقیم با رشته تحصیلی نیست، در صورتیکه متقاضی، از دانشگاه یا کالج مموریال آتللانتیک شمالی فارغ التحصیل شده و معیارهای زیر را دارا باشد:
 • مدرک تحصیلات پس از دبیرستان داشته باشد.
 • پیشرفت شغلی در این مسیر، مورد انتظار باشد.
 • پیشنهاد شغلی در زمینه­‌ای باشد که متقاضیان طی ۵ سال گذشته در آن دارای تخصص و یا تجربه باشند. و یا آموزش دیده باشند.
 1. سن متقاضی ۲۱ تا ۵۹ سال باشد.
 2. مایل به اقامت دائم در نیوفاندلند و لابرادور باشد.
 3. تمکن مالی کافی برای اقامت داشته باشد.
 4. توانایی و تسلط کافی در زبان­ انگلیسی یا فرانسه برای انجام وظایف شغلی خود را داشته باشد. آزمون زبان برای  مشاغل مورد نیاز در گروه NOC C ضروری است.
 5. اگر متقاضی، سهام مالکیت در بیزنسی که استخدام شده است داشته باشد، این سهم مالکیت نباید از ۱۰% بیشتر باشد.

segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023