لاتاری آمریکا برندگان لاتاری

مصاحبه سفارت و سوالات لاتاری با نکات پاسخگویی به مصاحبه

مصاحبه سفارت برای برندگان لاتاری

این سؤال اغلب مطرح می شود که سوالات لاتاری DV چیست؟ مردم از مصاحبه سفارت عصبی می شوند ، گویا می خواهند برخی از سؤالات واقعاً دشوار از شما سؤال شود یا به مدت یک ساعت مانند زندانی مورد بازخواست قرار گیرند !!! من افرادی را می شناسم که می خواهند پاسخ خود را در مورد تمام سؤالات ممکن آماده و تمرین کنند – فقط برای اینکه ایمن باشند!

سوالات لاتاری آمریکا

بسیار خب ریلکس باشید! مصاحبه معمولاً یک مرور کامل است. در یک قرار ملاقات معمولی سفارت دو یا سه مرحله برگزار می شود. همیشه اینگونه نیست ، اما این میتواند حالت عادی باشد.

ابتدا به یک پنجره فراخوانده می شوید و از شما خواسته می شود که حداقل مستندات (گذرنامه ، شناسنامه و غیره) ارائه دهید. از شما خواسته می شود هزینه (330 دلار) را بپردازید و این ممکن است در یک پنجره صندوق دار باشد.

سپس به شما برای مصاحبه واقعی دعوت می شود که به طور معمول چند دقیقه طول می کشد – بعضی اوقات کمتر از 2 دقیقه!

سوالات کلی مصاحبه لاتاری

شرکت CO مدارک شما را بررسی کرده و ممکن است مدارک دیگری را درخواست کند. سپس آنها ممکن است سؤالات کلی مانند:

  • “کجا تحصیل کرده اید؟”
  • “به طور عادی چه کاری انجام می دهید؟”
  • “کجا در ایالات متحده زندگی خواهید کرد؟”
  • “با کی در آمریکا زندگی خواهی کرد؟”
  • “رابطه شما با افرادی که با آنها زندگی خواهید کرد چیست؟”

نکات پاسخگویی به سوالات

برای پاسخ به سوالات مصاحبه سفارت برای لاتاری سعی کنید به سوالات پاسخ کوتاه و کامل دهید بدون توصیحات اضافه فقط جواب را بدهید. اگر چیزی به توضیحات یا مستندات بیشتری نیاز داشته باشد ، ممکن است از شما توضیحات بخواهند و بیشتر بپرسند – اما باز هم عموماً اینطور نیست. اگر به تازگی ازدواج کرده اید ، می توانید در مورد ازدواج خود سؤالاتی داشته باشید (در کجا ملاقات کردید ، چه سفرهایی را با هم انجام داده اید و غیره).

بدیهی است که بهترین پاسخ ها واقعی ترین / صادقانه ترین پاسخ ها هستند. سعی نکنید CO را تحت تأثیر قرار داده و یا آنچه را که فکر می کنید می خواهید بشنوند ، بیان نکنید. تا زمانی که شرایط را رعایت کرده باشید و دستورالعمل ها را رعایت کرده باشید مشکلی نخواهد بود !!!


بیشتر بخوانید:

segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023