تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

سرمایه گذاری کبک QIIP – سوالات متداول


پاسخ به سوالات متداول برای برنامه سرمایه گذاری کبک QIIP کانادا

اطلاعاتی که شما ارائه می دهید فقط برای محاسبه امتیاز انتخاب احتمالی شما تحت برنامه سرمایه گذار مهاجران کبک استفاده می شود. با شخص ثالث ذخیره یا مشترک نمی شود.

محاسبات مطابق با فاکتورهای انتخاب شده در زیر “برنامه B” روزنامه رسمی کبک منتشر شده در 18 ژوئیه 2018 انجام می شود. این عوامل انتخاب در جدیدترین آیین نامه مهاجرت کبک ، که از 2 آگوست 2018 وارد عمل شد ، گنجانده شده است.

امتیاز قبولی برای متقاضیان QIIP با یا بدون داشتن یک شریک عادی ، 40 امتیاز است و حداکثر 94 امتیاز را در بین کلیه عوامل تحت آخرین مقررات کبک ، که از تاریخ 2 آگوست 2018 وارد عمل شد ، دریافت می کند.

داوطلبان برای کسب تجربه در مدیریت باید حداقل 10 امتیاز را برای تجربه مدیریت و 25 امتیاز برای سرمایه گذاری کسب کنند. کسانی که این حداقل های مورد نیاز را برآورده می کنند ، باید نمره قبولی را کسب کنند ، این حداقل امتیاز کلی است که یک نامزد باید در آن کسب کند تا برای انتخاب در نظر گرفته شود.

افراد و خانواده هایی که از طریق ویزای سرمایه گذار کبک به کانادا مهاجرت می کنند ، می توانند بعد از 1095 روز یا سه سال در خاک کانادا بوده باشند درخواست تابعیت کانادا کنند. از آنجا که بسیاری از سرمایه گذاران کبک به اتباع کانادا تبدیل می شوند ، برخی افراد به طور اتفاقی از QIIP به عنوان “تابعیت کانادا توسط برنامه سرمایه گذاری” یاد می کنند. اگرچه این توصیف نادرست نیست ، اما بسیاری از برنامه های شهروندی سرمایه گذاری در اروپا و کارائیب اساساً به مردم اجازه می دهند شهروندی بدون نیاز به اقامت خریداری کنند. از آنجا که شما نمی توانید تابعیت کانادا را از طریق برنامه سرمایه گذار مهاجرین کبک خریداری کنید ، اصطلاح “تابعیت کانادا با سرمایه گذاری” با توجه به حداقل سه سال اقامت برای داشتن شهروندی ، کششی بسیار بزرگ است. “اقامت کانادا با سرمایه گذاری” یا “مهاجرت کانادا از طریق سرمایه گذاری” توضیحات بسیار دقیق تری از QIIP است.

به منظور اخذ  شهروندی و پاسپورت کانادا ، لازم است تا شرایطی داشته باشید که به طور کلی شامل موارد زیر است :

1. در حال حاضر اظهار نظر دائم کانادا را مشاهده کنید
۲. می توانید سال 5 خود را با کیفیت کامل در اختیار کانادا قرار دهید
. امور مالی خود را با توجه به مشاهده
4. امتحان اطلاعات به شهروندی کانادا را با موفقیت پشت سر گذاشتن
5. با كتاب آموزشي به سطح دانش و توانايي در زبان انگليسي و يا زبان فرانسه مي توانيد شهروندي

كانادا ، بسياري از طلاها را براي بهترين شرايطي كه مي توانيد براي نگهداري در كشور آزاد كنيد و نيز در زمينه آرامش خود قرار دهيد.

بودجه تأمین شده توسط برنامه سرمایه گذار مهاجرت در کبک کانادا به طور مستقیم به حمایت از مشاغل کوچک در استان کمک می کند. از طریق سرمایه گذاری کبک ، بودجه به دست آمده تحت QIIP به شرکت های کبک با دارایی خالص کمتر از 35 میلیون دلار که به دنبال کمک های مالی با پروژه های محلی هستند ، یارانه می دهد. در طی یک دهه گذشته ، سرمایه گذاری کبک با تأیید کمک های مالی بیش از 500 میلیون دلار در کل مناطق کبک ، از توسعه بنگاه های کوچک و متوسط ​​(SME) حمایت کرده و باعث ایجاد اشتغال و ایجاد توسعه اقتصادی شده است. درآمد حاصل از برنامه سرمایه گذاری در مهاجرت کبک ، همچنین برنامه یکپارچه سازی اشتغال برای مهاجران و اقلیت های قابل مشاهده (PRIIME) را تأمین می کند ، یک ابتکار استراتژیک است که به بسیاری از کانادایی های جدید کمک می کند تا به عنوان تاجران وارد بازار کار کبک شوند.

چند سال پیش دولت کانادا آیین نامه مهاجرت و حمایت این کشور را اصلاح کرد و تعریف “فرزند وابسته” را تغییر داد تا دیگر شامل 19 سال یا بالاتر نباشد که در حال تحصیل تمام وقت هستند. مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) در اکتبر 2017 دوباره این تعریف را تغییر داد و بچهای وابسته هم اکنون در نظر گرفته می شود که کمتر از 22 سال سن داشته باشد و همسر یا همسر واقعی نداشته باشد یا فرزند بالغی که از نظر مالی وابسته است. والدینشان به دلیل وضعیت روحی یا جسمی برای تعیین وضعیت فرزند تحت QIIP ، سنین “روبرو هستند” در روزی که پرونده مهاجرت شغلی برای انتخاب به دولت کبک ارائه شود.یعنی سن و وابستگی مهم است
اگر سنشان بیش از حد تعیین شده باشد تحت شرایطی خاص با ارایه مدارک وابستگی ممکن است تایید کنند

هرگونه اسناد و مدارک لازم برای مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا که به انگلیسی یا فرانسه نباشد باید همراه با ترجمه دقیق انگلیسی یا فرانسوی باشد. متقاضیان ویزای سرمایه گذاری در کانادا مجاز به ترجمه اسناد خود نیستند ، با این وجود ترجمه ها نیز توسط اعضای خانواده متقاضی امکان پذیر نیست. اعضای خانواده محروم شامل والدین ، ​​پدربزرگ و مادربزرگ ، خواهر و برادر ، همسر ، سرپرستان ، شرکای متداول ، فرزندان ، عمه ها ، عموها ، پسر عموهای اول ، برادرزاده ها و خواهرزاده ها هستند. برای تأیید مقامات مهاجرت کانادایی ، مترجم اسناد باید عضو خوب سازمانی از مترجمان و مفسران کانادایی باشد. در غیر این صورت، این سند باید با حضور معتبر متبحر در حضور اسناد رسمی صورت پذیرد تا توسط یک زبان شناس مسلط به دو زبان انگلیسی یا فرانسوی و همچنین غیر رسمی ترجمه شود. در کانادا نیز با حضور کمیسر سوگند یاد شده یا یک عضو کمیسیون امر به معروف و نهی از منکر ، می توان اعتراف کرد.

تعداد فزاینده ای از کشورهای غربی با برنامه های شهروندی اقتصادی از خارجی های ثروتمند از کشورهای در حال توسعه استقبال می کنند. ایالات متحده دارای کارت سبز EB-5 توسط برنامه سرمایه گذاری است ، در حالی که سرمایه گذار Visa درجه 1 انگلستان و ویزا سرمایه گذار قابل توجه استرالیا (SIV) افراد با ارزش خالص بالا را قادر می سازد تا با سرمایه گذاری در کشور مربوطه ، اقامت خود را دریافت کنند که البته سرمایه گذاری EB-5 در حال حاضر برای ایرانیان برداشته شده است. تعدادی از کشورهای اروپایی هستند که از طریق سرمایه گذاری از جمله اتریش ، مجارستان ، قبرس ، بلغارستان و مالت شهروندی را ارائه می دهند. یونان ، اسپانیا و پرتغال همگی دارای برنامه ویزای طلایی هستند که از طریق سرمایه گذاری در املاک ، اقامت اتحادیه اروپا را ارائه می دهند و بسیاری دیگر از کشورهای اتحادیه اروپا مانند لتونی ، در ازای سرمایه گذاری مستقیم خارجی ، اجازه اقامت را ارائه می دهند. و دیگر کشور های مثل ترکیه با خرید ملک بالای 250 هزار دلار و یا 500 هزار دلار سرمایه گذاری در بانک های این کش.را فورا تابعیت به دست آورید و یا با خرید ملک زیر 250 هزار دلار اقامت به دست آورید.

با این حال ، وقتی می توان شهروندی دوم را با برنامه های سرمایه گذاری مقایسه کرد ، هیچ کشوری در جهان نسبت به برنامه سرمایه گذار کانادا ارزش بهتری ندارد ، بخصوص اگر سرمایه گذاری تعیین شده تأمین شود. دلار ضعیف کانادایی ، برنامه سرمایه گذار کبک را پر سودتر کرده است. به طور کلی ، کانادا ادغام چند فرهنگی برتر ، کیفیت زندگی بالاتر ، نرخ پایین تر از جرم ، بیمارستان ها و مدارس بهتر ، دستمزدهای بزرگتر ، دانشگاه های معتبر ، هوای پاک تر ، گذرنامه قدرتمندتر و شهروندی با ارزش و اقتصاد قوی تری را ارائه می دهد. با شهرت ستاره ای ، بدون نیاز به سن و زبان و همچنین “قیمت پیاده ” تنها 350 هزار دلار به لطف گزینه وام ، برنامه سرمایه گذاری کبک به سادگی توسط هیچ کشور دیگری قابل ضرب نیست.

هیچ محدودیتی برای تابعیت دوگانه در کانادا وجود ندارد. این بدان معنی است که شرکت کنندگان در برنامه سرمایه گذار مهاجرین که در پایان به واجد شرایط تابعیت کانادا می شوند ، توسط دولت کانادا مجبور نخواهند شد تا شهروندی فعلی خود را برای دستیابی به گذرنامه دوم واگذار کنند.

برنامه سرمایه گذار مهاجر در کبک هیچ محدودیتی برای زبان ، تحصیلات ، ملیت یا سن متقاضی ندارد ، غیر از این که متقاضی اصلی باید حداقل 18 سال داشته باشد. در حالی که بسیاری از کشورها برای اخذ ویزای سرمایه گذاری ، برای اتخاذ ویزای سرمایه گذاری نیاز به یک اتباع خارجی را دارند که به زبان انگلیسی صحبت کنند و زیر سن مشخصی مانند 45 سال قرار نگیرند ، متقاضیان مهاجرت در کلاس سرمایه گذار کبک با چنین محدودیت هایی روبرو نیستند. در نتیجه ، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری برای هر کسی امکان پذیر است که شهروندان استاندارد را با معیارهای سرمایه گذاری کانادا تحت برنامه سرمایه گذاری کبک برآورده سازد.

بله ، همه ساکنان کبک نیز مقیم کانادا هستند و به همین دلیل از مزایای مشابه افرادی که در سایر مناطق این کشور زندگی می کنند برخوردار هستند. یکی از این راهکارها ، امکان جابجایی و اقامت در هر استان کانادا است ، همانطور که در منشور حقوق و آزادی های کانادا تضمین شده است. هیچ چیزی به عنوان کارت اقامت کبک وجود ندارد – به افرادی که تحت برنامه کبک برای سرمایه گذاران مهاجر به کانادا مهاجرت می کنند یک کارت PR کانادایی داده می شود که بعد از گذشت 1095 روز سه سال که در خاک کانادا باشید طی پنج سال گذشته میتوانید درخواست شهروندی بدهید.

بله ، همه ساکنان کبک نیز مقیم کانادا هستند و به همین دلیل از مزایای مشابه افرادی که در سایر مناطق این کشور زندگی می کنند برخوردار هستند. یکی از این راهکارها ، امکان جابجایی و اقامت در هر استان کانادا است ، همانطور که در منشور حقوق و آزادی های کانادا تضمین شده است. هیچ چیزی به عنوان کارت اقامت کبک وجود ندارد – به افرادی که تحت برنامه کبک برای سرمایه گذاران مهاجر به کانادا مهاجرت می کنند یک کارت PR کانادایی داده می شود که بعد از گذشت 1095 روز سه سال که در خاک کانادا باشید طی پنج سال گذشته میتوانید درخواست شهروندی بدهید.

هنگامی که یک متقاضی به طور مشروط برای برنامه سرمایه گذار کبک تأیید شد ، آنها دستورالعمل انتقال را دریافت می کنند تا او بتواند وجوه مناسب را به واسطه مالی (FI) منتقل کند. هنگامی که سرمایه گذاری به طور رسمی انجام شد ، دولت کبک یک یادداشت مدت برای واسطه مالی صادر می کند که در این صورت نسخه ای را به متقاضی ارائه می دهد. پس از پنج سال ، واسطه مالی اصل یادداشت اصطلاحنامه را به دولت كبك بازگرداند كه پس از آن پول را به FI بازگرداند.

سرمایه گذاران مهاجر که در طی مراحل درخواست QIIP می گذرند ، درخواست خود را لغو می کنند. در مواردی که سرمایه گذاری قبلاً انجام شده باشد ، تقریباً 30 روز وجوه به همسر یا املاک شما بازگردانده می شود. هنگامی که اقامت دائم کانادا از طریق برنامه سرمایه گذار کبک صادر شد ، فوت متقاضی اصلی باعث نمی شود که خانواده وی وضعیت مهاجرت خود را در کانادا از دست دهند. در چنین مواقعی که سرمایه گذاری تأمین نشده باشد ، خانواده شما باید شواهدی را به واسطه مالی ارائه دهند که آنها وارثان حقوقی برای املاک شما هستند تا بتوانند پس از اتمام دوره پنج ساله وجوه را دریافت کنند.


بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی