مسکن خرید و اجاره خانه در کانادا

سایتهای اجاره مسکن در کانادا برای یافتن ملک مورد نظر شما

سایت های اجاره خانه در کانادا

پیوندی به فهرستی که توسط مشاور املاک تورنتو، جیمی سارنر گردآوری شده، اضافه می‌کنیم . او در سال 2014 50 بهترین وبلاگ املاک و مستغلات را در کانادا رتبه بندی کرده است. این وبلاگ بسیار جامع است و شامل نمایش خوبی از وبلاگ ها/وب سایت ها از سراسر کشور است.

jamiesarner


به همان اندازه که لیست جیمی خوب است، چند تا از سایت های مورد علاقه ما از کنار او گذشتند و در آن گنجانده نشدند:

 1. RevNyou:
  ما این سایت را به دلایل زیادی دوست دارم. اول از همه، دارای TON از اطلاعات به روز و مرتبط در مورد طیف گسترده ای از مسائل املاک و مستغلات است. چه بخواهید نحوه پیدا کردن (یا جدایی) با یک شریک سرمایه گذاری مشترک را بیابید ، در Rent To Owns شروع کنید ، آگهی های اجاره بهتری بنویسید یا یک متخصص منطقه شوید، RevNYou.com همه چیز را دارد (و همه چیز در این بین، همچنین). !) از طریق مقالات و پست های ویدئویی.
 2. mrhamilton:
  مشاور املاکی که در پشت برند موفق آقای همیلتون، اروین ستو، راکز است. او دیوانه باهوش است و یک وبلاگ عالی دارد که در آن مقالات منظمی در مورد وضعیت بازار املاک در جنوب انتاریو منتشر می کند.
 3. biggerpockets:
  یک شبکه اجتماعی برای جامعه سرمایه گذاری املاک و مستغلات است. در اینجا می توانید در مورد سرمایه گذاری املاک و مستغلات بیاموزید، نکات و آموزش رایگان دریافت کنید، معاملات انجام دهید و تجارت املاک و مستغلات خود را توسعه دهید.
 4. real estate renegades یا rock star in nercircle:
  شعار این برادران اوکویل، تام و نیک کارادزا، «زندگی شماست. شرایط شما.” آنها یک سایت عالی پر از مقالات مرتبط و همچنین پست های vlog دارند.


اخبار املاک و مستغلات
همیشه مهم است که در جریان به روزترین اخبار املاک باشید و این سایت ها به شما در انجام این کار کمک می کنند. بسیاری از آنها یک ثبت نام آنلاین ارائه می دهند که نکات برجسته اخبار روزانه را مستقیماً به صندوق پستی شما ارائه می دهد. این کاری است که ما انجام می‌دهم و به ما این حس را می‌دهد که همیشه انگشتم را روی نبض آخرین اخبار املاک و مستغلات می‌گذارم.

 1. canadian reale state magazine
 2. repmag (حرفه ای املاک و مستغلات)
 3. renx (صرافی اخبار املاک و مستغلات)
 4. Canada Real Estate Advisor


وب سایت های جالب برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات
هزاران سایت جالب وجود دارد، و ما احتمالاً نمی توانم همه آنها را فهرست کنیم. با این حال، کاری که ما انجام خواهم داد این است که به طور منظم سایت های جالبی را که از طریق خبرنامه های خود کشف می کنیم اضافه کنیم (پس حتماً در Invest In Student Rentals مشترک شوید ). در اینجا چند مورد عالی برای شروع آورده شده است:

 1. نیاز به نظرسنجی برای خانه خود دارید؟ برای تهیه آن نیازی به ترک خانه نیست. Protect your boundaries
 2. صحنه سازی مجازی برای ملک شما بله درست خواندید به جای اجاره مبلمان گران قیمت، می توانید مبلمان را به صورت دیجیتالی به عکس های آنلاین خود اضافه کنید. بنابراین، حتی اگر خانه از نظر فیزیکی خالی است، عکس‌های آنلاین خانه شما را با بهترین قدم‌های جلو نشان می‌دهند.
 3. walkscore _ یک سایت عالی و مفید است که همچنین می تواند به راحتی خانه خود را در بخش “بررسی دقیق” یا “مقایسه اجاره” پیدا کند. “امتیاز پیاده روی” یک خانه نشان می دهد که این ملک چقدر قابل پیاده روی (بخوانید: مطلوب) برای امکانات، جاذبه ها و حمل و نقل محلی است.


شبکه سازی

 1. بهترین سایت شبکه به نظر ما meetup است . در این سایت می توانید هر نوع گروه زیر آفتاب را پیدا کنید. فرقی نمی کند که به دنبال سایر سرمایه گذاران املاک و مستغلات باشید یا نخل خوان. می توانید اینها و هر سرگرمی یا گروه علاقه دیگری را که فکرش را بکنید پیدا کنید.


سایت های سرمایه گذاری املاک و مستغلات رو به رشد که باید تماشا کنید، موارد جدید زیادی وجود دارد و در زیر تعدادی از مورد علاقه های ما آورده شده است.

financinirvanamama.com
leasetoownhomes.ca
mikeeden.ca
sasreig.com
StudentRentalInvesting.com
InvestInStudentRentals.com


لیستی از سایتهای اجاره مسکن در کانادا و آمریکا در این مطلب به شما معرفی شده اند

zillow.com
hotpads.com
rentals.com

zumper.com
holidaylettings.co.uk
rent.com
craigslist.org
airbnb.com
trulia.com
padmapper.com
easyroommate.com
realtor.com

Youju – Real Estate Sale Rent
rentboard.ca
rentbc.com
rentcanada.com
kijiji.ca
rentboard.ca
247apartments.com
gscrentals.com

segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023