تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

ساکنان موقت زمان بیشتری برای تمدید اقامت در کانادا دارند

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا ساکنان موقت زمان بیشتری برای تمدید اقامت در کانادا دارند

تمدید اقامت در کانادا

کانادا تا 31 دسامبر سال 2020 به کارگران ، دانشجویان و بازدید کنندگان فرصت می دهد تا برای تمدید وضعیت موقت خود اقدام کنند.

کانادا انعطاف پذیری بیشتری را برای ساکنان موقت که می خواهند اقامت خود را در این کشور گسترش دهند ، ارائه می دهد.

با توجه به چالش های ناشی از بیماری همه گیر کروناویروس ، مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) سیاستی جدید را اعلام کرده است که به این افراد فرصت بیشتری می دهد تا نسبت به اعاده وضعیت خود اقدام کنند.

تا این اطلاعیه جدید ، ساکنان موقت 90 روز فرصت داشتند تا مرمت درخواست وضعیت را ارائه دهند.

آنها اکنون باید تا 31 دسامبر سال 2020 برای تمدید وضعیت خود اقدام کنند ، با فرض اینکه آنها شرایطی را که برای تمدید درخواست می کنند مطابقت دارند.

این سیاست برای مجوزهای کار ، اجازه تحصیل و دارندگان ویزای اقامت موقت (TRV) که در حال حاضر در کانادا هستند و وضعیت آنها بعد از 30 ژانویه سال 2020 منقضی شده است ، اعمال می شود.

این تغییر همچنین دارندگان پروانه کار را که متقاضی مجوز کار خاص برای کارفرما هستند می توانند در کانادا کار کنند در حالی که دولت فدرال تصمیم می گیرد در مورد اعاده برنامه خود استفاده کند. این افراد نیاز به یک پیشنهاد شغلی دارند ، باید درخواست اجازه کار را پشتیبانی کنند که توسط ارزیابی اثر بازار کار (LMIA) پشتیبانی می شود و یا دارای یک پیشنهاد شغلی معاف از LMIA هستند ، و سوم اینکه ، باید وضعیت فعلی خود را به IRCC اطلاع دهند.

IRCC در طول همه گیری کرونا ، ساکنان موقت که در این کشور مانده اند را تشویق می کند تا کار ، تحصیل یا وضعیت اقامت موقت خود را تمدید کنند تا بتوانند اقامت قانونی خود در کانادا را حفظ کنند.

در عین حال ، IRCC تشخیص می دهد که همه گیر کرونا ویروس در توانایی ساکنان موقت در ارائه برنامه های تکمیل شده و توانایی IRCC در پردازش آنها دخالت کرده است. علاوه بر این ، IRCC می فهماند که چنین افرادی در بازگشت به خانه به دلیل محدود بودن پروازها و خاموش ماندن در سراسر جهان ، مشکلاتی را تجربه کرده اند.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی