مسکن خرید و اجاره خانه در کانادا

روش های یافتن خانه در کانادا

روش های پیدا کردن خانه در کانادا

بیشتر مهاجران تازه ‌وارد به کانادا به دنبال اجاره خانه هستند و در ابتدا به دنبال خرید خانه در این کشور نیستند. در اکثر شهرهای کانادا، املاک به صورت ماهانه اجاره داده می‌شوند و بنابراین بهتر است قبل از پایان هر ماه به دنبال خانه بگردید، زیرا در ابتدای ماه انتخاب‌ها محدود است. با این حال بهترین زمان برای پیدا کردن خانه از ماه اوریل تا جون است. زیرا بیشتر کسانی که تمایل به جابه جایی دارند به صاحب خانه های خود از سه ماه قبل باید اطلاع دهند.

اما شما همچنان می توانید در تمام طول سال مسکن برای زندگی پیدا کنید در کل شهر تورنتو تعداد آژانس های املاک از تعداد انگشتان دست کم تر است و در هر آژانس تعداد زیادی کارمند کار می کنند به عنوان مثال در آزانس Home Life بیش از 800 کارمند مشغول به کار هستند.

روند کار به شکل زیر است :

۱- سایت های اجاره خانه در کانادا

سایت اجاره خانه در کانادا، یکی از بهترین و راحت ترین روش ها برای اجاره آپارتمان در کاناداست. افراد می توانند با مراجعه به این وبسایت ها، آگهی های درج شده برای اجاره خانه را مشاهده نمایند.

سایت پدمپر (padmapper.com)

یکی از سایت های مناسب برای جستجوی خانه و آپارتمان جهت اجاره، پدمپر می باشد که بر اساس Google Map کار می کند. متقاضیان با کمک فیلترهای این سایت اجاره خانه در کانادا می توانند با توجه به نیاز خود در شهر، منطقه و تعداد اتاق مورد نظر، خانه مناسب برای خود را پیدا نمایند. همانطور که در تصویر سایت مشخص است، این سایت برای اجاره آپارتمان در کانادا و آمریکا استفاده می شود. برای اجاره خانه در تورنتو و ونکوور که از شهرهای پرطرفدار میان ایرانیان ساکن کانادا هستند، این وبسایت را توصیه می کنیم.

سایت (rentcanada.com)

سایت Rent Canada نیز از دیگر سایت های مناسب برای اجاره خانه در کانادا برای تازه واردین می باشد. متقاضیان می توانند با انتخاب کردن شهر مورد نظر، مکان مناسب برای اقامت را پیدا نمایند.

سایت کریگزلیست (craigslist.ca)

سایت Craigslist یکی از مراکز آنلاین می باشد که در آن آگهی های تجاری (برای خرید و فروش اتومبیل، اجاره خانه و آپارتمان) بصورت رایگان درج شده است و افراد می توانند با مراجعه به این سایت خانه مورد نظر خود را اجاره نمایند. البته این سایت بیشتر در آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد.

سایت کی جی جی (kijiji.ca)

سایت Kijiji بر خلاف سایت Craigslist، بیشتر در کانادا مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از بزرگترین رقیب های سایت Craigslist به شمار می رود.

سایت (easy-apartments-to-rent.com)

این سایت نیز به افراد تازه وارد که قصد اجاره خانه در کانادا، نقل مکان به شهر دیگر و یا حتی می خواهند خانه خود را اجاره دهند، کمک می کند تا در محله مورد نظر و با هزینه به صرفه، آپارتمان مورد نظر خود را پیدا کنند.

۲- استفاده از آگهی های روزنامه

یکی از معمول ترین روش های پیدا کردن خانه و آپارتمان در کانادا، مراجعه به آگهی های روزنامه می باشد. در واقع افراد می توانند از قسمت تبلیغات روزنامه که روزانه لیست اجاره آپارتمان ها و اتاق ها را در آن درج کرده اند، کمک بگیرند.

۳- مراجعه به تابلوهای اعلانات مراکز

از دیگر روش ها برای پیدا کردن خانه و یا آپارتمان مناسب، مراجعه به تابلوی اعلانات در مراکز و فروشگاه ها و کسب و کارهای محلی است.

۴- استفاده از راهنمای اجاره

راهنمای اجاره نیز از دیگر روش های پیدا کردن خانه برای اجاره در کانادا می باشد که افراد می توانند این راهنماها را درون جعبه ای در قسمت ورودی فروشگاه ها و یا در کنار خیابان مشاهده نمایند.


بیشتر بخوانید:

segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023