dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

رشد ویزا کار پس از تحصیل کانادا

اخبار آمریکا کانادا اخبار تحصیلی کانادا رشد ویزا کار پس از تحصیل کانادا

یک مطالعه جدید آماری در کانادا ، این رشد را به افزایش تعداد دانشجویان بین المللی که به کانادا می آیند و همچنین پیشرفتهایی در برنامه محبوب مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWPP) نشان می دهد.

PGWPP اجازه کار آزاد را فراهم می کند که به فارغ التحصیلان بین المللی مؤسسات واجد شرایط پس از متوسطه کانادایی واجد شرایط است تا بعد از اتمام تحصیلات خود برای مدت زمانی تا سه سال در کانادا بمانند و کار کنند.

مدت زمانی که مجوز معتبر باشد بستگی به طول برنامه تحصیلی تکمیل شده دارد.

به عنوان یک مجوز کار آزاد ، اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی به فارغ التحصیلان بین المللی اجازه می دهد تا در هر شغلی در هر نقطه از کانادا کار کنند و کارفرمایان را در هر زمان تغییر دهند.

برای واجد شرایط بودن ، داوطلب این یک برنامه آموزشی است استاندارد هشت ماهه دارای مجوز و سایر معیارهای ارائه شده را رعایت می شود

مطالعه آماری کانادا می گوید پیشرفت های PGWPP به افزایش چشمگیر مجوزها کمک کرده است. یکی از بهبودها حذف در سال 2008 الزامی برای متقاضیان داشتن شغل با یک کارفرما در یک زمینه مرتبط با تحصیلات آنها بود. یکی دیگر از پیشرفتها ، اعتبار گسترش مجوز از یک سال به حداکثر سه سال بود ، بنابراین به فارغ التحصیلان امکان اقامت در کانادا و انتقال به وضعیت اقامت دائم را می داد.

ترفندهای اضافی در اوایل سال جاری رخ داده است که مهاجرت ،و شهروندی کانادا (IRCC) میزان زمانی را که دانشجویان مجبورند پس از اخطار اخذ مدرک تحصیلی خود ، از 90 روز به 180 روز دوبرابر کنند ، دو برابر می کند. IRCC همچنین الزامی را برای متقاضیان اجازه مطالعه معتبر در زمان ارسال درخواست PGWPP خود حذف کرد.

یک وضعیت برنده

احمد حسین ، وزیر پیشین مهاجرت کانادا ، در سخنرانی سال گذشته ، دانشجویان بین المللی را “آینده ایده آل کانادایی ها” توصیف کرد و گفت که آنها یک مؤلفه اساسی استراتژی مهاجرت کانادا هستند.

وی گفت: “آنها تحصیلات بعد از متوسطه کانادا و در بسیاری موارد تجربه کار کانادایی دارند.” آنها همچنین با یکی از زبانهای رسمی ما صحبت می کنند. همه اینها تلاشی برای موفقیت یک تازه وارد در کانادا است. “

PGWPP بخشی از یک بسته جامع تحصیلی-کار-مهاجرتی است که برای جذب و حفظ دانشجویان بین المللی طراحی شده است که معدود کشور های دیگر ارائه می دهند.

علاوه بر شهریه رقابتی و هزینه های زندگی در سطح جهانی ، کانادا به دانشجویان بین المللی اجازه می دهد تا در طول تحصیل از طریق اجازه کار خارج از دانشگاه و پس از تحصیل


از طریق PGWPP کار کنند. تعداد زیادی مسیر تعریف شده برای اقامت دائم در اختیار فارغ التحصیلان بین المللی است که می خواهند پس از اتمام تحصیل در کانادا بمانند.

این بسته به نفع کانادا بوده است ، که از مزایای بین المللی جذب دانشجویی آن بهره مند شده است. یک گزارش دولت فدرال نشان می دهد که دانشجویان بین المللی سالانه نزدیک به 22 میلیارد دلار در اقتصاد کانادا کمک می کنند و تقریباً 170،000 شغل را پشتیبانی می کنند.

علاوه بر این ، بسیاری از مقالات تحقیقاتی دولت فدرال و دانشگاهی نشان می دهد که دانشجویان بین المللی پیشین به دلیل تسلط دائم به دلیل تسلط به زبان زیاد ، تحصیلات و تحصیلات کانادایی و همچنین شبکه های اجتماعی و حرفه ای که در زمان خود ایجاد کرده اند ، به سرعت در بازار کار کانادا ادغام می شوند. در کانادا.

مزیت اکسپرس اینتری

تجربه کاری کانادایی به دست آمده از طریق PGWPP همچنین می تواند به بهبود احتمال اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سیستم ورود فدرال اکسپرس کمک کند ، که باعث تسریع در برنامه های اقامت دائم کانادا برای کارگران واجد شرایط خارجی می شود. سه سال سابقه کار در کانادا به ارزش 64 امتیاز تحت سیستم رتبه بندی جامع Express Entry (CRS) قرار دارد که برای نمره دهی پروفایل نامزدهای Express Entry و تعیین رتبه آنها در استخر استفاده می شود.

پیشرفت های هدفمند در CRS سیستم اکسپرس ورود که در اواخر سال 2016 اجرا شد ، همچنین باعث می شود دانش آموختگان بین المللی حاشیه ای داشته باشند. 

کاندیداهای ورود به اکسپرس اینتری با داشتن مدرک تحصیلی واجد شرایط تحصیلات پس از متوسطه در کانادا ، بسته به برنامه تحصیلی خود ، 15 یا 30 امتیاز اضافی نسبت به نمره CRS دریافت می کنند. در کنار هم ، فارغ التحصیلان بین المللی می توانند برای تحصیل در کانادا و تجربه کاری کانادایی خود حداکثر 94 امتیاز نسبت به نمره Express Entry دریافت کنند.

در سال 2018 ، یک چهارم از کاندیداهای Express Entry که برای درخواست اقامت دائم کانادا دعوت شده بودند ، امتیازهای اضافی را برای آموزش در کانادا کسب کردند.

علاوه بر این ، هم دولت فدرال و هم استان ها راه های دیگری را برای دانشجویان بین المللی برای انتقال به اقامت دائم از طریق برنامه پایلوت مهاجرت اقیانوس اطلس و جریان های بیشمار برنامه نامزدهای استانی برای دانشجویان بین المللی ایجاد کرده اند.

با نگاه به آینده

کانادا به دلایلی که در بالا ذکر شد به احتمال زیاد برای دانشجویان بین المللی جذاب خواهد بود ،به علاوه شهرت آن به عنوان یک جامعه باز و متنوع در زمان افزایش احساسات ضد مهاجرت در کشورهای دیگر. کانادا همچنین تلاش می کند تا شرایط را برای دانش آموزان بین المللی برای تحصیل در این کشور و اقامت دائم در آنها فراهم کند. 

از سال 2017 ، جریان مستقیم دانشجویی (SDS) برای تسریع در پردازش مجوزهای تحصیلی برای کشورهای برتر بین المللی منبع دانشجویی وجود داشته و هم اکنون دانشجویان بین المللی

از هند ، چین ، فیلیپین ، پاکستان ، ویتنام ، مراکش و سنگال را در بر می گیرد.اهداف پذیرش سالانه کانادا به طور اجتناب ناپذیر تعداد دانشجویان بین المللی را که می توانند اقامت دائم بگیرند محدود می کند. با این حال ، دانشجویان بین المللی که مایل به اقامت در کانادا پس از تحصیل هستند ، به شما توصیه می شود که در مورد چگونگی شرایط اخذ اقامت دائم و روش های مختلف برای بهبود شانس خود برای ادامه زندگی جدید خود در کانادا ، خود را آگاه سازند .


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت