تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

دوره های زبان کانادا


طول این دوره ها از یک ماه تا دو سال میباشد. برای دوره هایی که کمتر از ۶ ماه است نیازی به ویزای دانشجویی نبوده و متقاضی میتواند صرفا با داشتن ویزای توریستی هم وارد این دوره ها شود. برای دوره های بیش از ۶ ماه باید ویزای دانشجویی گرفته شود.

بسیاری از دوره های زبان که در دانشگاه ها برگزار میشوند

حالت پیش نیاز برای پوشش دادن سطح زبان مورد نیاز دانشگاه ها را دارند. در اکثر دانشگاه ها معمولا داشتن نمره یکی از آزمون های معتبر برای ورود به دوره های لیسانس یا فوق لیسانس یا دکتری الزامی است. اگر متقاضی نمره مورد نظر را نداشته باشد، این امکان فراهم است که در دوره های آمادگی آن دانشگاه شرکت کرده و مدرک آن دوره را ارائه نماید. گاها دانشگاه ها نامه پذیرش فردی که نمره آزمون زیان ندارد را به صورت مشروط صادر میکنند تا فرد بتواند برای ویزای دانشجویی اقدام کرده و پس از ورود به کانادا در دوره زبان شرکت کرده
و سطح مورد نظر را بدست آورد.

دوره کالج زبان کانادا

در ELI هشت سطح وجود دارد: سطوح 1 تا 7 هر کدام هفت هفته می باشند. که سطح 8 در ماه مارس، می، جولای یا نوامبر هفت هفته است (که ما به آن 8 کوتاه می گوییم) یا 14 هفته در ماه ژانویه، می و یا سپتامبر (ما این را 8 بلند می نامیم) می باشد. در ماه می شما می توانید بین 8 کوتاه یا 8 بلند یکی را انتخاب کنید. در هر سال6 تاریخ شروع وجود دارد: ژانویه، مارس، مه، ژوئیه، سپتامبر و نوامبر.


آزمون Seneca را امتحان کنید یا نمره ی موجود خود را ارائه دهید. شما 25 ساعت در هفته، دوشنبه تا جمعه مطالعه می کنید. در سطوح 6، 7 و 8، شما می توانید زبان انگلیسی و موضوعات Seneca را برای اعتباربیشتر همزمان مطالعه کنید. پس از اتمام سطح 8 ، شما می توانید به برنامه Seneca بدون تست زبان انگلیسی دیگری وارد شوید اگر مجوز مشروط به دوره ها را داشته باشید.

آزمون Seneca کالج زبان کانادا

شما می توانید در Seneca تحصیل کنید حتی اگر نمره Academic، TOEFL یا PTE Academic را ندارید. شما می توانید همزمان با برنامه خود برای ELI اقدام کنید. شما حتی می توانید در Seneca زبان انگلیسی را تحصیل کنید، حتی اگر قصد نداشته باشید بعد از آن در یک دوره ی حرفه ای تحصیل کنید شما می توانید انگلیسی را در ELI ظرف دو ماه یا بیشتر مطالعه کنید. همچنین دانش آموزان ELI می توانند با خانواده های میزبان و یا در محوطه دانشگاهی زندگی کنند و از امکانات و منابع Seneca استفاده کنند.


‏Seneca دارای یک فضای اسکیت روی یخ می باشد و دانش آموزان ELI می توانند اسکیت ها را به صورت رایگان در اختیار داشته باشند و به اسکی بپردازند.

شرایط تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

مجوز تحصیل از برنامه ” تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان” فقط میتواند بعد از اینکه CAQ شما از مهاجرت کسب شده باشد، صادر شود. درخواست نامه ی شما برای یک مجوز تحصیل ممکن است از داخل کانادا صادر نشده باشد، هرچند تجدید های بعدی ممکن است از داخل کانادا صادر شده باشد. در ادامه به شرایط تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان اشاره شذع است.

الزامات و شرایط تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

این برنامه ی تحصیلی باید در حین درخواست دادن برای CAQ و مجوز تحصیلی به عنوان یک اثبات که شما در حال تحصیل تمام وقت هستید و قادر به پرداخت هزینه تحصیل در کانادا هستید، تحویل داده شود.


مدرسه فقط برای دوره های حرفه (شغل) و توسعه ی حرفه ای (قبل از فارغ‌التحصیلی و فارغ‌التحصیلان) برنامه های تحصیلی ارائه می دهد.شما جهت درخواست دادن برای مجوز تحصیلی خود، به نامه ی پذیرش مک گیل خود نیاز دارید.

مجوز تحصیل از “تبعه و مهاجرت کانادا” فقط میتواند بعد از اینکه CAQ شما از مهاجرت کسب شده باشد، صادر شود.درخواست نامه ی شما برای یک مجوز تحصیل ممکن است از داخل کانادا صادر نشده باشد، هرچند تجدید های بعدی ممکن است از داخل کانادا صادر شده باشد.

درخواست تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

 • مهاجرت کبک، CAQ را صادر می کند.
 • برای دریافت CAQ خود اقدام کنید: فرانسوی|انگلیسی
 • مجوز تحصیل توسط “تابعیت و مهاجرت کانادا” صادر می شود.
 • برای مجوز تحصیل خود اقدام کنید.
 • به محض اینکه CAQ و مجوز تحصیل خود را دریافت کردید، شما باید نسخه ی اصلی را به خدمات مشتریان در “مدرسه ی تحصیلات مداوم” بیاوید تا پر ونده های دانش آموزی شما به روز شود. این مسئولیت شما است تا از اینکه مدارک مهاجرت شما قبل از نامنویسی مرتب است، اطمینان حاصل کنید. هیچ استثنائی برای دانش آموزانی که برای CAQ و مجوز تحصیلی خود دیر اقدام می کنند، وجود ندارد.

برای کسانی که به دنبال یادگیری زبان جدید در کانادا هستند، می توانند در دوره زبان انگلیسی در کانادا یا زبان فرانسوی به عنوان زبان دوم (FSL) ثبت نام کنند. دانش آموزان ممکن است

بخواهند یک زبان را برای، کسب و کار یا دلایل شخصی خاص یاد بگیرند. هر چه انگیزه باشد، دوره های زبان فرانسه و انگلیسی برای هر کسی که علاقمند به یادگیری است، در دسترس است

تحصیل دوره زبان انگلیسی در کانادا:

برنامه ESL برای تعداد زیادی از کسانی که مهاجرت به کانادا را انتخاب می کنند، بسیار عالی است. دوره های ESL معمولا در مدارس دولتی و خصوصی در کبک ارائه می شوند. تاریخ های مورد نیاز و مصرف برای اکثر برنامه های ESL و FSL قابل انعطاف است، به دانشجویان اجازه می دهد زمانی که برای آنها مناسب تر باشد مطالعه شود. دانش آموزان ممکن است برنامه های FSL و ESL را در کانادا به مدت 6 ماه جدا از تحصیل مطالعه کنند.

الزامات زبان برای دانشگاه های کانادا:

دانشگاه های انگلیسی زبان و مدارس جهت تحصیل در کانادا نیاز به مهارت در زبان انگلیسی دارند و زبان انگلیسی غیر زبان مادری باید مهارت خود را از طریق نمرات آزمون TOEFL یا IELTS نشان دهند. برای مکاتب فرانسوی زبان، هیچ آزمون مقدماتی استاندارد وجود ندارد. در عوض، مهارت های زبان آموزان به صورت جداگانه ارزیابی می شود.

دوره های زبان انگلیسی در کانادا:

همه مدارس زبان انگلیسی در کانادا موفق هستند، مدارس زبان پویا با طیف گسترده ای از دوره های زبان آموزان انگلیسی به قرار زیر می باشد:

 • دوره های عمومی انگلیسی
 • دوره های آمادگی آزمون کمبریج
 • آماده سازی IELST و TOEFL
 • دوره های بین المللی دوره های زبان انگلیسی
 • دوره های پایه دانشگاه و حرفه ای
 • دوره های تجارت پلاتین و عمومی انگلیسی برای مدیران و کارفرمایان
 • عمومی انگلیسی به علاوه انگلیسی برای دوره های گردشگری
 • برنامه های کسب و کار انگلیسی
 • دوره های پزشکی انگلیسی برای پزشکان پزشکی، پرستاران و متخصصین بهداشت
 • برنامه های انگلیسی Plus Work Experience
 • دوره های تعطیلات تابستانی برای بزرگسالان و کودکان

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی