کانادا اخبار انتاریو

دعوت انتاریو از 21 کارآفرین برای مهاجرت به کانادا

دعوتنامه انتاریو کانادا

انتاریو برنامه مهاجرت استانی  (OINP) را در 26 آگوست برگزار کرد و برای 21 کارآفرین دعوتنامه برای مهاجرت به کانادا صادر کرد.

داوطلبانی که در امتیاز (EOIs) خود را بین 2019 نوامبر 22 و 2020 اوت 21 دریافت کرده بودند برای این پذیرش در نظر گرفته شدند. حداقل امتیاز EOI متقاضیان نیز 144 تا 200 بوده است.  این چهارمین پذیرش از نوع خود در سال 2020 است که مجموع تعداد کارآفرین منتخب را به 91 می رساند.

یکی از شرایط مهاجرت به انتاریو از طریق کارآفرینی به این بستگی دارد که کسب و کار در کجای انتاریو راه اندازی و اداره شود. اخیرا شرط حداقل سرمایه شخصی و الزامات سرمایه گذاری کاهش پیدا کرده است. حداقل سرمایه و ثروت شخصی برای کسب و کار پیشنهادی در منطقه تورنتوی بزرگ هم اکنون 800 هزار دلار کاناداست در حالی که پیش از این 1.5 میلیون دلار بود؛ هم چنین قبلا شرط سرمایه گذاری 1 میلیون دلاری بود که هم اکنون به 600 هزار دلار کاهش پیدا کرده است.

کارآفرینانی که قصد دارند در خارج از منطقه تورنتوی بزرگ کسب و کار راه اندازی کنند حداقل باید 400 هزار دلار از 800 هزار دلار سرمایه شخصی را داشته باشند. همچنین اکنون حداقل باید 200 هزار دلار از 500 هزار دلار را سرمایه گذاری کنند. متقاضیان همچنین می بایست ظرف 60 ماه اخیر 21 ماه سابقه به عنوان مدیریت ارشد یا مالک کسب و کار داشته باشند. قبلا متقاضیان می بایست 36 ماه سابقه می داشتند.

حداقل شرایط برای مهاجرت به انتاریو از طریق کارآفرینی

مسیر مهاجرتی کارآفرینی برای جذب افرادی تهیه شده است که می خواهند در انتاریو کسب و کاری جدید راه اندازی کنند و یا کسب و کاری فعال را خریداری نمایند. متقاضیان واجدشرایط ویزای کار موقت همراه با توصیه نامه ای برای راه اندازی کسب و کارشان در انتاریو دریافت می کنند. توصیه نامه بر مبنای توافقنامه عملکرد است و اگر کارآفرین با شروط مرتبط با اشتغالزایی و سرمایه گذاری مندرج در توافقنامه را رعایت کند این شانس را دارد که برای اقامت دائم کانادا انتخاب شود.

کارآفرینان برای معرفی شدن پس از تأسیس تجارت و دستیابی به توافق نامه عملکرد ، باید شرایط زیر را داشته باشند. اخذ موفقیت آمیز گواهی نامزدی به متقاضیان این امکان را می دهد تا برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند.

  • تسلط بر یکی از زبان های رسمی کانادا (انگلیسی یا فرانسه) در حد CLB 4؛
  • حضور فیزیکی در انتاریو به مدت 9 ماه از سال یا 75 درصد زمانی که به راه اندازی کسب و کار در انتاریو مشغول هستند (این شرط در توافقنامه ذکر شده است)؛
  • کارآفرینان باید در مدیریت فعالیت های روزمره کسب و کار حضور فعال داشته باشند.

نامزدها همچنین باید ظرف 20 ماه از ورود به انتاریو ، شرایط توافقنامه عملکرد ، از جمله اطلاعات مندرج در EOI و برنامه تجارت را ادامه دهند.


بیشتر بخوانید:

segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023