تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

اطلاعات مورد نیاز دعوتنامه کانادا برای دریافت ویزا

وی والت آمریکا کانادا ویزا و مهاجرت اطلاعات ویزا و مهاجرت کانادا دعوتنامه کانادا اطلاعات مورد نیاز دعوتنامه کانادا برای دریافت ویزا

شرایط دعوتنامه کانادا برای اخذ ویزا

ارسال دعوتنامه کانادا همیشه یکی از دغدغه ها بوده است. در این مطلب لیستی از اطلاعات مورد نیاز دعوتنامه کانادا برای دریافت ویزا را برای شما آورده ایم

ارسال دعوتنامه کانادا همیشه یکی از دغدغه ها و سوالات بوده است. بایستی بدانید که شما نیازی به تایید دفترخانه برای دعوتنامه ی خودتون ندارید و حتی نیازی نیست که این دعوتنامه کاغذی ارسال شود. فقط کافیست آن را تایپ کرده و امضا کنید و تصویر آن را در پروفایل درخواست کننده آپلود نمایید. تمامی اطلاعاتی که در خصوص دعوتنامه و اطلاعاتی که بایستی در آن قید شود نیاز دارید درادامه مطلب موجود است.


دعوت نامه‌ کانادا برای ویزا توریستی

📌برخی مواقع وقتی برای دریافت ویزای کانادا اقدام می‌کنید از شما می‌خواهند که دعوتنامه‌ای از سوی شخصی که در کانادا اقامت دارد ارائه دهید
نکات مهمی را در این باره به اطلاع شما میرسانم

📌صدور دعوتنامه برای شخص یا اشخاص بدین معنا نیست که وقتی او به کانادا می‌رسد شما مسئولیت تمام و کمال هر گونه امور مربوط به آن شخص را عهده دار هستید. با این حال صادقانه دعوتنامه بنویسید. باید حقیقت را گفته و به تعهداتی که در دعوتنامه قید می‌کنید پایبند باشید.

نامه( اگر دولت از شما می‌خواهد که نامه رسمی باشد، بهتر است از دفاتر مربوطه بخواهید که این کار را برای شما انجام دهند) را برای شخصی که به کانادا دعوت می‌کنید بفرستید. سپس این شخص باید نامه را به سفارت یا کنسولگری در خارج از کانادا، جایی که برای دریافت ویزا اقدام کرده است تحویل دهد.


اطلاعات مورد نیاز دعوتنامه‌ کانادا


✅ باید اطلاعات زیر را در مورد شخصی که دعوت می‌کنید ضمیمه کنید:

• نام کامل شخص.
• تاریخ تولد کامل.
• آدرس و شماره تلفن.
• نسبت شما با شخص.
• هدف از سفر.
• این شخص برای چه مدت قصد دارد در کانادا بماند.
• محل اقامت شخص در مدت زمانی که در کانادا به سر می‌برد کجا است و هزینه‌های خود را از کجا تامین می‌کند.
• چه زمانی قصد دارد کانادا را ترک کند.


✅ باید اطلاعات زیر را در مورد خودتان ضمیمه کنید:

• نام کامل شخص.
• تاریخ تولد کامل.
• آدرس و شماره تلفن.
• عنوان شغلی.
• آیا شهروند کانادا هستید یا اقامت دائم دارید.
• کپی مدرکی که موقعیت شما را در کانادا اثبات می‌کند مثل:

• اگر در کانادا متولد شده اید، گواهی تولد یا کارت شناسایی.
• کارت شهروندی کانادا، اگر شهروند کاندایی هستید.
کپی از کارت پی آر( کارت مربوط به اقامت دائم) یا سند لندینگ (IMM1000) اگر مقیم دائم هستید.
• جزئیات مربوط به خانواده، مثل نام و تاریخ تولد همسر و افراد تابعه ( ارائه این مدارک اجباری است).
• تعداد افرادی که در خانه شما زندگی می‌کنند اعم از خانواده یا افرادی که اسپانسر آنها شده اید.(ارائه این مدارک الزامی است).
• تعهد امضا شده از طرف شما برای ساپورت مالی پدر و مادر یا پدر بزرگ و مادر بزرگ در طی مدتی که در کانادا مهمان هستند.
• سندی که ثابت کند درآمد شما از “میزان حداقل تعریف شده” برای حمایت از نه تنها ولدین بلکه تمامی افرادی را که به همراه آنها دعوت می‌کنید، بیشتر است.


نمونه دعوتنامه کانادا برای ویزای کانادا

(این فقط یک نمونه هست که ذهنیت پیدا کنید. دعوتنامه میتونه به هر شکلی نوشته شود)

March 27th, 2018

To whom it may concern,

This is to certify that John Smith will be visiting me in Ottawa, Canada from June 1st 2018 to September 15th, 2018. John has been a close personal friend of mine for 5 years and will be staying at my home for the duration of his stay.

My address:
234 Lachine Ave, Ottawa, Ontario. H4X 1R4. Canada
Tel: 613-767-0987.
I am a Canadian Citizen

Should you require any further information, please do not hesitate to contact me.

Kind regards,

David Adidas

GUESTS:
Name: Mr John Smith
Address:.1 Progress Street, Accra, Ghana.
Date of Birth – May 12, 1976
Telephone: +233-803-217-3333
Relationship: Friend.

دعوت نامه کانادا
دعوت نامه کانادا


خرید دعوتنامه یا دعوتنامه فروشی کانادا

کاریابی های کانادا از این كارهاي غير قانون زیاد انجام میدن. چون با شرکت ها در ارتباط هستن. شرکت های بزرگ و کوچیک. برای بخشي از هزينه هاشون سربرگ فروشی میکنند.

به ما بارها پیام دادن این دفاتر که دعوتنامه بفروشند،‌ در ظاهر که همه چیز اصل و درست است اما اداره مهاجرت هم میداند چه خبره و جلو کارشون نمیگیرد. و ردی میدهد به پرونده.

قیمت ها هم به این شکل:
شرکت ۳۰۰ تا ۵۰۰ دلار میگیره کاریابی ۲۰۰ دلار اضاف ميكنه و به شما میده به شرط تعداد.
گاهي اين مبلغ ها تا ٤٠٠٠دلار هم خواهد بود بستگي داره چند نفر دلال در اين بين باشند.

اين دعوتنامه ها اگر اصل هم باشند در اداره مهاجرت سوخته هستند و فقط شانس پرونده خودتان خراب ميكنيد.

خرید دعوت نامه کانادا
دعوت نامه کانادا


دعوتنامه کانادا برای دوست یا اعضای خانواده

اگر دوست یا اعضای خانواده شما می خواهند به کانادا مراجعه کنند ، باید به اداره ویزای کانادا که مسئول کشور یا منطقه وی است ، مراجعه کنند. یک افسر ویزا درخواست را بررسی می کند و تصمیم می گیرد که ویزا صادر کند یا خیر. با نوشتن دعوت نامه می توانید به دوست یا اعضای خانواده خود کمک کنید 


دعوتنامه کانادا برای والدین و پدربزرگ و مادربزرگ

 اگر از شما دعوت شده است برای حمایت از والدین و مادربزرگ و پدربزرگ خود درخواست دهید ، 2 درخواست وجود دارد:

1. شما باید برای اسپانسری مهاجرت میتوانید درخواست دهید. 
2. یا برای ویزای بازدید از کانادا و یا سوپر ویزا.


دعوتنامه کانادا برای خواهر برادر

چه کسی می تواند حامی مهاجرت خواهران و برادران باشد. یک کانادایی شهروند یا مقیم دائم. حداقل 18 سال سن داشته باشید اقامت در کانادا . مطابق دستورالعمل ها ، یک برنامه حمایت مالی ارائه دهید. به دولت از بدهکار نیست کانادا و یا هر گونه پول استان و یا تعهدات دیگر به دلیل برنامه های کاربردی حمایت های قبلی است.


دعوتنامه کانادا از طرف دانشجو برای والدین یا خواهر برادر

آیا دانش آموز و دانشجویان می تواند والدین را به کانادا دعوت کند؟

در حالی که در مجوز تحصیل، بین المللی دانشجویان می توانند دعوت خود پدر و مادر (بازدید کنندگان) بازدید در ویزای اقامت موقت (TRV) و یا یک مجوز سفر الکترونیک (ETA)، که اجازه می دهد تا پدر و مادر و وابستگان درجه یک (بازدید کنندگان) به کانادا سفر کنند .


دعوتنامه کانادا از دانشجو برای همسر

آیا می توانم خانواده ام را هنگام تحصیل به کانادا ببرم؟

 بله ، ممکن است شما همسر یا شریک زندگی عادی و فرزندان وابسته خود را با خود به کانادا بیاورید . 
آنها ممکن است واجد شرایط برای تحصیل یا اجازه کار یا ویزای بازدید کننده باشند. 
هنگام درخواست اجازه تحصیل باید برنامه های آنها را بصورت آنلاین ارسال کنید . 


هزینه ویزا کانادا با دعوتنامه

اجازه / ویزاهزینه
اجازه کار (از جمله پسوندها) 155 دلار
مجوز کار – حداکثر هزینه برای گروه های هنرمندان اجرا و کارمندان آنها100 دلار
ویزای بازدید کننده – یک ورودی یا مولتی (از جمله برنامه های افزودنی)100 دلار
ویزای بازدید کننده – حداکثر هزینه برای خانواده500 دلار


ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه

دعوت نامه اجباری نیست که استفاده از یک بازدید کننده ویزا . … اگر از دولت خواسته نیست، شما خواهد نیاز نیست دعوت نامه . بنابراین، اگر شما نیاز به دست آوردن ویزای به بازدید کانادا اما می توانید یک دعوت نامه از هر کسی، انجام نمی شود دلسرد – شما می توانید هنوز هم اعمال می شود . 


دعوتنامه کاری کانادا

هربار که پاسخی را می خوانم که به کسی از خارج از کانادا می گوید برای دریافت شغل در کانادا به یک سایت شغلی آنلاین اقدام کند ، چشمم را می چرخاند. مگر اینکه شما در سطح جهانی تخصص داشته باشید … و من به عنوان شناخته شده صحبت می کنم ، کارشناس برجسته در زمینه شما که در این صورت احتمالاً نمی توانید این سؤال را از Quora بپرسید … اخذ کار در کانادا از خارج از کانادا غیرممکن است.

به این دلیل…

به منظور استخدام شخصی از خارج از کانادا ، کارفرما باید ارزیابی مثبتی از تأثیر بازار کار (LMIA) بدست آورد که ثابت کند هیچ کس در کانادا قادر به انجام آن کار نیست.

این آیین نامه به کارگران در حال حاضر در کانادا برای اولویت مشاغل موجود می دهد. دولت می خواهد کانادایی ها و ساکنان فعلی دائمی را که ابتدا در این کشور استخدام شده اند.

الزامات مربوط به LMIA هزینه حداقل سه ماه از زمان کارفرما را … و هزینه های تبلیغی متفاوت خواهد بود. زیرا کارفرما مجبور است برای یک ماه موقعیت گسترده ای را در کانادا تبلیغ کند.

من تبلیغات شغلی ملی را برای یک کارفرمای قبلی ارسال کرده ام. هزینه به راحتی می تواند به هزاران دلار برسد. اگر کارفرما برنامه های مناسبی را از کانادایی ها یا دارندگان روابط عمومی اخیر دریافت کند ، کارفرما دلیلی برای استخدام در خارج از استان ندارد.

به یاد داشته باشید که 36 میلیون کانادایی وجود دارند ، که 53٪ از کارگران کانادایی دارای مدرک دانشگاهی هستند و دارندگان روابط عمومی نیز احتمالاً بسیار تحصیل کرده و باتجربه هستند.

 بنابراین ، تقریباً در هر مورد ، شخصی در کانادا وجود دارد که بتواند شغل تبلیغی را تکمیل کند.

اگر کارفرما متقاضی مناسبی را دریافت نکند ، قبل از استخدام در خارج از کانادا ، کارفرمایان همچنان باید درخواست یک LMIA را از اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا دریافت کنند. هزینه آن 1100 دلار کانادایی است.

سپس کارفرما باید منتظر بماند تا مجوز کار متقاضی کار (موقت) یا روابط عمومی (دائمی) تصویب شود ، که حداقل شش ماه خواهد بود و به راحتی یک سال یا بیشتر طول می کشد.

 بنابراین ما حداقل تا یک سال تأخیر صحبت می کنیم و احتمالاً دو سال به علاوه قبل از اینکه کارگر خارج از کشور حتی بتواند کار خود را آغاز کند.

به همین دلیل – به عنوان مثال – اگر یک رستوران به آشپزی احتیاج دارد ، آنها فقط شخصی را که قبلاً در کانادا است و به طور قانونی قادر به کار در کانادا است ، استخدام می کنند. 

همانطور که گفته شد متقاضیان ماهر کانادایی زیادی وجود دارند ، متولد شده در اینجا و کسانی که قبلاً به کانادا مهاجرت کرده اند.

استخدام خارج از کانادا

همه موارد فوق توضیح می دهد که چرا اخذ پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی برای کسی از خارج از کانادا بسیار دشوار است. استخدام در خارج از کانادا وقت گیر و آنقدر پرهزینه است که اکثر کارفرمایان کانادایی حتی نمی توانند به دنبال یک برنامه خارج از کشور باشند.

هنگامی که من در استخدام کارفرمای قبلی کمک می کردم ، فقط برنامه های خارج از کشور را به عنوان خوانده نشده حذف کردیم –

قبلاً برنامه هایی از افراد با تجربه قبلاً در کانادا داشتیم ، بنابراین هیچ نکته ای برای حتی باز کردن ارسال ها از خارج از کشور وجود نداشت. متقاضیان

بسیاری از شرکت ها نرم افزار ردیابی متقاضی خود را برای حذف خودکار برنامه های خارج از کشور تنظیم کرده اند.

علاوه بر کلیه الزامات قانونی ، کارفرمایان کانادایی اغلب وقت و منابع لازم برای تأیید منابع و مدارک تحصیلی خارج از کشور ، به ویژه مواردی را که با یک زبان ناآشنا دارند ، ندارند. آنها مایل نیستند شخصی را که هرگز ملاقات نکرده اند استخدام کنند ، زیرا کار گروهی مشترک ، بخش مهمی از محل های کار کانادا است.

هرکسی که به شما متفاوت بگوید – به خصوص اگر آنها از شما پول می خواهند تا بتوانند شغل خود را در کانادا پیدا کنند – احتمالاً در تلاش است تا شما را برای گرفتن پول کلاهبرداری کند.

 کانادا همچنین یکی از کم فاسدترین کشورها در کره زمین است ، بنابراین شما نمی توانید زیر یک جدول کاری را برای پیشنهاد شغلی بپردازید. برای این نوع کلاهبرداری مجازاتهای قابل توجهی وجود دارد.

اگر هر شرکتی از شما بخواهد برای هر جنبه ای از پیشنهاد شغلی “پرداخت” کنید – این کار نیست ، کلاهبرداری است. پول خود را نگه دارید و دور شوید.

BTW ، اگر در هنگام درخواست مهاجرت به کانادا پیشنهاد شغلی معتبری ندارید ، باید در هنگام استقرار مجدد ، پول کافی برای حمایت از خود در کانادا داشته باشید. مبلغ فعلی برای یک نفر تنها 12،669 دلار کاناداست.

برای مهاجرت به کانادا درخواست کار لازم نیست.


توضیحات IRCC


گاهی اوقات ، وقتی برای ویزای کانادا درخواست ویزا می دهید ، از شما می خواهیم که دعوت نامه شخصی از طرف کانادا را برای ما تهیه کنید.

دعوت نامه تضمین نمی کند که ویزا صادر کنیم. افسران ویزا شما را ارزیابی می كنند كه تصمیم بگیرید كه آیا شرایط قانون مهاجرت کانادا را رعایت می کنید یا خیر.

اطلاعات مربوط به شخصی که نامه دعوت را می نویسد

نوشتن نامه دعوت به معنای این نیست که شما یک بار به هنگام مراجعه به کانادا به طور قانونی مسئولیت بازدید کننده را داشته باشید. شما هنوز هم باید نامه را با حسن نیت بنویسید. شما باید حقیقت را بگویید و برنامه ریزی کنید تا قولهایی را که در نامه می دهید حفظ کنید.

نامه خود را (محضری در صورت درخواست دفتر ویزا درخواست کنید) برای شخصی که دعوت به کانادا دارید ارسال کنید. سپس فرد هنگام درخواست ویزای اقامت موقت باید این نامه را به سفارت یا کنسولگری در خارج از کانادا ارسال کند.

شما باید این اطلاعات را در مورد شخصی که دعوت می کنید درج کنید :

 • اسم کامل،
 • تاریخ تولد،
 • آدرس و شماره تلفن ،
 • رابطه شما با شخص
 • هدف از سفر ،
 • چه مدت فرد قصد دارد در کانادا بماند ،
 • که در آن شخص خواهد ماند ، و چگونه او هزینه های خود را پرداخت می کند ، و
 • وقتی شخص قصد دارد کانادا را ترک کند.

شما باید این اطلاعات را در مورد خود بگنجانید :

 • اسم کامل،
 • تاریخ تولد،
 • آدرس و شماره تلفن در کانادا ،
 • عنوان شغلی ،
 • خواه شهروند کانادایی باشید یا اقامت دائم ،
 • فتوکپی از سندی که وضعیت شما در کانادا را اثبات می کند ، مانند
  • شناسنامه کانادایی ، اگر در کانادا به دنیا آمده اید ،
  • کارت تابعیت کانادا ، اگر شهروند تابعیت هستید ، یا
  • اگر یک ساکن دائم هستید ، یک نسخه از کارت روابط عمومی یا اثبات فرود IMM 1000 خود را ،
 • جزئیات خانواده ، مانند نام ها و تاریخ تولد همسر و وابستگان خود (این امر برای سوپر ویزا والدین و پدربزرگ و مادر یا مادر بزرگ و اجباری اجباری است ) ، و
 • تعداد کل افرادی که در خانواده شما زندگی می کنند ، از جمله افرادی که شما حمایت مالی کرده اید و حمایت مالی آنها هنوز هم عملی است (این امر برای سوپر ویزای والدین و پدربزرگ و مادر بزرگ است).

برای پدر و مادر و پدربزرگ و مادر بزرگ، (سوپر ویزای کانادا) تنها ، شما همچنین باید موارد زیر را ارائه دهید:

 • نامه کتبی و امضا شده از حمایت مالی شما برای والدین یا پدر بزرگ و مادربزرگ برای اقامت در کانادا و
 • اثبات این که درآمد شما برآورده شده یا بالاتر از حداقل درآمد (LICO) برای کل افراد ، از جمله والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ است.

این اطلاعات فقط راهنمایی است. شما باید دعوت نامه را خودتان بنویسید. برخی از دفاتر ویزا ممکن است بخواهند که دفتر اسناد رسمی نامه شما را تأیید کند.

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی