تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

درخواست ویزای کار کانادا با ویزا توریستی

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا درخواست ویزای کار کانادا با ویزا توریستی

IRCC می گوید ، با این سیاست موقت جدید ارائه پیشنهادهای شغلی به ساکنان موقت ، کارفرمایان کانادایی سود خواهند برد.

بازدید کنندگان بین المللی که هم اکنون با داشتن یک پیشنهاد شغلی در کانادا می توانند بدون نیاز به ترک کشور ، مجوز کار دریافت کنند.

براساس اعلامیه مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) ، این سیاست جدید بلافاصله عملی می شود.
این برای کسانی ست که اکنون با به عنوان بازیدکننده در کانادا هستند و یک پیشنهاد کاری داشته باشند، و برای کسی که بعد از امروز ، 24 اوت ، به عنوان بازدید کننده به کانادا وارد شود ، صدق نمی کند.

بازدیدکنندگانی که واجد شرایط هستند ، می توانند از سیاست جدید مهاجرتی (موقت) بهرمند شوند

قبل از امروز افرادی که متقاضی مجوز کار بودند معمولا باید قبل از آمدن به کانادا درخواست میکردند و اگر در کانادا درخواست میدادند باید کشور را ترک میکردند.

این سیاست همچنین به سود کارفرمایان کانادایی است ، برخی از آنها با کمبود نیروی کار با شیوع این بیماری روبرو شده اند.

وزیر مهاجرت کانادا ، مارکو مندیچینو ، گفت: “ما از کارفرمایان شنیده ایم که همچنان با چالش های استخدام و کمبود نیرو مورد نیاز در طول همه گیری کرونا روبرو هستند.” “این معافیت با هدف از بین بردن موانع برای ایجاد نیروی کار سریع است که بازدید کنندگان با مهارت و تجربه را برای تسریع در بهبود اقتصادی ما به کار می گیرند.”

کانادا ساکنان موقت در کانادا را برای حفظ وضعیت قانونی اقامت تشویق میکند که این کار انجام دهند. با توجه به محدودیت سفر هوایی در سرتاسر جهان ، برخی از بازدید کنندگان نتوانسته اند از کانادا خارج شوند و برخی از کارگران خارجی مجبور بودند وضعیت خود را به “بازدید کننده” تغییر دهند زیرا مجوز کار آنها به پایان رسیده و آنها قادر به درخواست کار مجدد نبودند.

متقاضیان باید شرایط زیر را داشته باشند:

داشتن اقامت قانونی و معتبر در کانادا به عنوان بازدید کننده (در 24 آگوست 2020) ، با هدف ماندن در کانادا.پیشنهاد شغلی؛ارزیابی تأثیر بازار کار کانادا LMIA یا یک پیشنهاد شغلی معاف از LMIA ارائه شود ، باید حداکثر تا 31 مارس 2021 ارسال شود. وسایر معیارهای استاندارد پذیرش را رعایت کنید.

متقاضیانی که تمام این شرایط را دارند و در 12 ماه گذشته مجوز کار معتبر داشتند ، می توانند قبل از اخذ مجوز کار خود ، کار خود را برای کارفرمای جدید خود شروع کنند.

IRCC می گوید متقاضیان مجوز کار می توانند از طریق وبفرم ، خود با آنها تماس بگیرند تا در حالی که منتظر مجوزهای جدید خود هستند از آنها درخواست مجوز کار کنند.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی