تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

آخرین دراو اکسپرس اینتری انجام شد


جدیدترین اکسپرس اینتری انجام شد

آخرین دراو اکسپرس اینتری انجام شد | اکسپرس اینتری جدیدترین دراو اکسپرس اینتری

جهت مشاهده نتایج به لینک در ادامه مراجه کنید

Express Entry یک سیستم انتخاب برای مهاجرت به کانادا است که برای انتخاب کارگران ماهر برای مهاجرت به کانادا طراحی شده است. Express Entry یک فرآیند کاملاً الکترونیکی است که شامل دولت فدرال ، دولتهای استانی و کارفرمایان کانادایی است.


آخرین قرعه کشی های مهاجرت به کانادا

اکسپرس اینتری سیستمی است که توسط دولت کانادا برای مدیریت برنامه های اقامت دائم کانادا برای پر کردن شکاف های کار از طریق برخی برنامه های مهاجرت اقتصادی استفاده شده است. … اکسپرس اینتری برای تسهیل مهاجرت آسان کارگران ماهر به کانادا “که احتمالاً موفق به موفقیت اقتصادی هستند” طراحی شده است.

آخرین دراو اکسپرس اینتری انجام شد

هیچ هزینه ای برای تکمیل نمایه اکسپرس ورودی ندارید. در صورت صدور ITA و ارائه كامل برنامه ، از شما خواسته می شود مبلغ درخواست 550 دلار را بپردازید. در صورت اعطای روابط عمومی ، باید 500 دلار حق هزینه اقامت دائم پرداخت کنید. در صورت درخواست با اعضای خانواده هزینه های اضافی لازم است.


جدیدترین دراو اکسپرس اینتری

این شامل جریان های کارمند ماهر فدرال (FSW) ، معاملات ماهر فدرال (FST) ، و کلاس های تجربه کلاس کانادا (CEC) ، و همچنین برخی از برنامه های نامزد استان (PNP) است. در 80٪ موارد ، درخواست ارسال شده از طریق ورود به سیستم ظرف 6 ماه از تاریخ دریافت آن پردازش می شود

⬅ برای مشاهده نتایج به لینک های زیر مراجعه کنید. ( پست های زیر پس از هر دراو و تغییر از طرف IRCC آپدیت میشوند)


بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی