تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

خطوط هوایی کانادایی دعواهای ورودی و برون مرزی را متوقف می کند

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا خطوط هوایی کانادایی دعواهای ورودی و برون مرزی را متوقف می کند

شرکت های هواپیمایی در واکنش به ممنوعیت سفر COVID-19 در کانادا ، خدمات معلق را برای مسافران بین المللی آغاز کرده اند.

19 مارس 2020

از روز دوشنبه ، کانادا به همه شرکت های هواپیمایی دستور داد تا مسافران آینده را معاینه کنند و از خدمات هرکسی که علائم COVID-19 را نشان می دهد ، خودداری کنند .

حمل و نقل کانادا دستور موقت صادر کرده است که می گوید اگر مسافران مسافربری تب بالاتر از 38 درجه سانتیگراد ، سرفه و مشکلات تنفسی را تجربه کنند ، ممکن است اجازه سوار شدن نباشند ،مگر اینکه گواهی پزشکی داشته باشند که می گوید علائم نتیجه COVID-19 نیست.

همچنین باید از مسافران سؤال شود كه آیا در 14 روز گذشته به دلیل علائم COVID-19 از مسافرت خودداری كرده اند یا خیر. اگر جواب “بله” باشد ، آنها ممکن است بدون گواهی پزشکی سوار نشوند. مجازات افرادی که از این آیین نامه مطابقت ندارند ، 5000 دلار است.

همچنین قرار است هواپیمایی به منظور مسافرت با معافیت هایی که از محدودیت های جدید معاف نیستند ، مسافرت را رد کنند. این معافیت شامل شهروندان کانادا ، اقامت دائم ، اعضای خانواده فوری ، از جمله دیگر است . جریمه برای شرکتهایی که از اقدامات جدید پیروی نمی کنند 25000 دلار تعیین شده است.

طبق دستور امروز شورا ، ممنوعیت سفر تا 30 ژوئن برقرار خواهد بود .

فرودگاه بین المللی Montréal-Pierre Elliott Trudeau ، 18 مارس 2020. عکس ارسال شده توسط عمار عبدالعزیز کهوجی.

شرکت های هواپیمایی همچنین اقدامات مهار COVID-19 خود را در حال اجرا می کنند. اگرچه پروازهای داخلی هنوز هم در داخل کانادا مجاز است ، برخی خطوط هوایی تصمیم گرفته اند که فعلاً خدمات را محدود یا متوقف کنند.

شرکت هواپیمایی Sunwing

Sunwing تعلیق همه پروازها را به ساحل جنوبی در روز سه شنبه ، 17 مارس آغاز کرد. این اقدامات تا 9 آوریل قابل اجرا خواهد بود.

آنها همچنین برای کسانی که پرواز و تعطیلات بسته بندی شده بین 17 مارس و 30 آوریل را انجام داده اند ، اعتبار سفر را ارائه می دهند. این اعتبار ارزش مبلغ پرداخت شده را دارد و تا 24 ماه پس از تاریخ عزیمت اصلی ، برای سفرهای بعدی قابل بازخرید خواهد بود.

اعتبار سفر می تواند بصورت آنلاین درخواست شود .

پورتر

پورتر از پایان روز عملیاتی فردا ، 20 مارس و به طور موقت سرویس را به حالت تعلیق در می آورد و اول ژوئن از سر می گیرد.

ایمیل ها به مشتری ها و نمایندگان مسافرتی که در طول تعلیق دارای رزرو هستند با دستورالعمل های خاص مربوط به رزرو خاص خود ارسال می شوند.

کلیه هزینه های تغییر پرواز و لغو هزینه های آن لغو شده است. مشتریان می توانند از پورتال آنلاین برای ایجاد تغییرات استفاده کنند.

هوا کانادا

ایر کانادا قبلاً خدمات تعلیق را آغاز کرده است ، برخی از آنها برای کل فصل تابستان.

بیشتر مسیرها تا 30 آوریل به حالت تعلیق موقت برنامه ریزی شده اند. تاریخ های شروع تعلیق بستگی به مسیر دارد.

شرکت هواپیمایی ایر کانادا برای کسانی که بلیط های خود را بین 4 مارس و 30 آوریل خریداری کرده اند ، از هزینه های تغییر در هزینه های موجود چشم پوشی می کند. مشتری ها مجاز به تغییر یک بار پروازها بدون تحمل هزینه تغییر هستند ، تا زمانی که این تغییر تا دو مورد انجام شود. ساعت قبل از پرواز برنامه ریزی شده

تغییرات را می توان بصورت آنلاین ، از طریق نمایندگی مسافرتی یا با تماس با ایر کانادا انجام داد.

گزینه های واجد شرایط بودن برای بازپرداخت در اطلاعات رزرو مسافران موجود است.

وستجت

Westjet در حال تعلیق عملیات تجاری برای همه پروازهای مرزی و بین المللی است که از یکشنبه 22 مارس آغاز می شود. همه پروازهای آسیب دیده باید تا ساعت 11:59 بعد از ظهر به وقت محلی روز یکشنبه آغاز شوند. این تعلیق 30 روز به طول خواهد انجامید.

از 18 مارس فروش بلیط برای مرخصی ها به حالت تعلیق در آمده است. وستجت می گوید این اقدام برای تمرکز ظرفیت آنها برای آوردن کانادایی ها به خانه است.

سفرهای داخلی طی 30 روز آینده 50 درصد محدود خواهند شد.

Westjet یک سیاست تغییر انعطاف پذیر را اجرا کرده است تا مشتریان بتوانند برنامه سفر را در صورت لزوم تنظیم کنند. می توان تغییرات را بصورت آنلاین انجام داد .

وب سایت آنها می گوید ، وستجت همچنین قیمت های صندلی های باقیمانده را به کانادا کاهش می دهد.

ترانس هوا

Air Transat به تدریج پروازها را تا 30 آوریل به حالت تعلیق در می آورد.

فروش مرخصی ها بین کانادا و اروپا ، کارائیب ، مکزیک و همچنین ایالات متحده تا 30 آوریل به حالت تعلیق در آمده است. پروازها برای بازگرداندن مردم به کشورهای خود ، چند روز دیگر ادامه دارد.

Air Transat تاریخی را برای موعد مقرر کاملاً متوقف کردن خدمات خود منتشر نکرد.

اطلاعات مربوط به پروازهای مجدد در وب سایت Air Transat منتشر می شود . مسافرانی که پروازهایشان لغو شده است ، اختلاف قیمت را برای رزرو مجدد مشاهده نخواهند کرد و هزینه رزرو اضافی نیز وجود نخواهد داشت.

اگر لغو پرواز بدان معنی باشد که مشتریان قادر به سفر نبودند ، برای سفرهای آینده اعتباری دریافت می کنند که در طی 24 ماه از تاریخ سفر اصلی خود مورد استفاده قرار گیرند.

همه شرکتهای هواپیمایی در این دوره استثنایی تغییر میزان تماس زیاد را گزارش می کنند. بسیاری از آنها کمکهای مشتری را در صفحات وب خود در دسترس قرار داده اند.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی