تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

خدمات رایگان برای دانشجویان بین المللی در آمریکا

وی والت آمریکا ایالات متحده تحصیلات تحصیل در آمریکا خدمات رایگان برای دانشجویان بین المللی در آمریکا

چیزهایی که می توانید به صورت رایگان به عنوان یک دانشجوی بین المللی در آمریکا دریافت کنید

اگر قصد تحصیل در ایالات متحده را دارید، در ادامه به لیستی از مواردی که می توانید به صورت رایگان به عنوان یک دانشجوی بین المللی دریافت کنید، اشاره می نماییم.

خدمات دانشجویی آمازون پرایم

به یک راه راحت برای خرید اقلام برای خوابگاه خود نیاز دارید؟ Amazon Prime Student می تواند راه حل خوبی باشد. برخی از مزایای عضوست در این آمازون پرایم عبارتند از تحویل رایگان در همان روز، تحویل دو ساعته مواد غذایی و دسترسی به Prime Video و Amazon Music Prime. شما می توانید از یک دوره آزمایشی عضویت شش ماهه نیز استفاده نمایید. پس از اتمام این دوره، برای اشتراک۷.۴۹ دلار آمریکا هزینه خواهید داشت.

بازدید رایگان از موزه ها

موزه‌های سراسر کشور در روزهای خاصی از هفته، ورودی رایگان یا با تخفیف ارائه می‌کنند. گاهی اوقات، اگر دانشجو هستید، بازدید از این موزه ها رایگان است. به عنوان مثال، موزه هنرهای مدرن پذیرش رایگان برای دانشجویان در شهر نیویورک در تمام طول سال ارائه می دهد.

برنامه مایکروسافت آفیس رایگان

آیا می دانستید که شناسه دانشجویی شما به شما امکان می دهد به صورت رایگان در نرم افزار خاصی مشترک شوید؟ پس از دریافت آدرس معتبر دانشگاهی خود باید برای دسترسی به Office 365 Education اقدام کنید. این دسترسی شامل دسترسی به نرم افزارهای مایکروسافت مانند ورد، اکسل، پاورپوینت، وان نوت، وان درایو و تیم های مایکروسافت می باشد.

خدمات بهداشت روان

یکی از موارد رایگانی که می توانید در محوطه دانشگاه از آن بهره ببرید، دسترسی به خدمات مشاوره کوتاه مدت و سلامت روان است. بسیاری از دانشگاه‌ها در مرکز مشاوره خود به دانشجویان مشاوره رایگان ارائه می‌دهند، در حالی که برخی دیگر ممکن است کارگاه‌های رایگان سلامت روان را که توسط درمانگران معتبر برگزار می‌شود نیز، ارائه دهند.

صرفه جویی در هزینه های بانکی

اکثر دانشجویان بین المللی در ایالات متحده ترجیح می دهند یک حساب جاری باز کنند زیرا این امکان را به آنها می دهد تا هر چند وقت یکبار که مایلند پول واریز و برداشت کنند. آنها معمولاً هنگام اضافه برداشت (یعنی زمانی که پول بیشتری از آنچه در حساب خود دارید خرج می کنید) کارمزد دریافت می کنند. نکته مهم این است که بانک هایی وجود دارند که از این هزینه برای دانشجویان چشم پوشی می کنند. به عنوان مثال، US Bank متذکر می شود که اگر موجودی موجود شما در پایان روز کاری ۵۰ دلار آمریکا یا کمتر اضافه برداشت شود، هزینه اضافه برداشت از شما دریافت نمی شود. مراقب تبلیغات بانکی باشید و به شرایط و ضوابط توجه کنید. در صورت نیاز به توضیح با بانک تماس بگیرید.

خدمات تدریس خصوصی رایگان

بیشتر دانشگاه‌ها و کالج‌ها خدمات تدریس خصوصی رایگان را برای راهنمایی و کمک به دانشجویان برای هدایت تحصیلی ارائه می‌کنند. به عنوان مثال، مرکز یادگیری سانگر برای همه دانشجویان دانشگاه تگزاس-آستین پشتیبانی تحصیلی رایگان ارائه می‌کند. خدمات آنها عبارتند از:

  • تدریس خصوصی
  • دسترسی به یک متخصص یادگیری
  • جلسات هفتگی با یک مربی دانشگاهی
  • منابعی برای بهبود سخنرانی عمومی

منبع: Study International

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی