کانادا اخبار کبک

حقوق و دستمزد کبک برای کارفرمایانی که افراد خارجی را استخدام می کنند

دستورالعمل حقوق و دستمزد کبک برای کارفرمایانی که کارگران موقت خارجی را استخدام می کنند

کبک راهنمای حقوق خود را برای کارفرمایانی که برای بسیاری از مشاغل سطح پایین کارگران خارجی موقت استخدام می کنند ، به روز کرده است.

این مجله تحت عنوان Édition 2020 du Guide des Salaires par profesions présentés par intervalle ، selon les quartiles au Québec ارائه می شود و برای بسیاری از مشاغل سطح پایین ، متوسط ​​و بالا را فراهم می کند که از اول دسامبر اعمال می شود.

Salaire Intervalle Quartile Edition 2020

راهنمای جدید جایگزین نسخه منتشر شده در سال 2018 می شود و شامل حقوق بالاتر برای بسیاری از مشاغل ذکر شده است.

حقوق و دستمزد در کبک کانادا

به عنوان مثال حقوق یک مدیر سطح پایین تا 2 دلار در ساعت بیشتر می شود و از 36 دلار در ساعت به 38 دلار می رسد. تکنسین های آزمایشگاه پزشکی همچنین شاهد افزایش حقوق 4 دلار در ساعت – از 22 دلار به 26 دلار در ساعت هستند. طبق راهنمای جدید ، مددکاران اجتماعی نیز از 22 دلار به 24 دلار در هر ساعت دستمزد می گیرند.

اما مطمئناً همه شغل ها با افزایش مواجه نشدند. بسیاری از شغل های سطح متوسط ​​و سطح بالا ثابت مانده اند.


حتی چند شغل وجود هست که کارفرمایان اکنون می توانند هزینه کمتری نیز پرداخت کنند. برای مثال دستمزد شروع کارکنان اداری سطح پایین 2 دلار در ساعت کاهش یافته و از 16 دلار به 14 دلار در ساعت رسیده است.

وزارت مهاجرت MIFI از طبقه بندی مشاغل ملی (ناک ها) 2016 استفاده می کند (برای تعیین دسته بندی برای هر پیشنهاد شغلی ارائه شده تحت برنامه کارگر موقت خارجی) . سپس از کدهای NOC برای بررسی دامنه مناسب حقوق تحت راهنمای جدید استفاده می شود ، مگر اینکه خسارت توسط مصوبه دولت یا قرارداد جمعی پوشش داده شود. 

اگر پیشنهادات شغلی موقت دریافت شده توسط مهاجرت استان براساس دستورالعمل 2018 باشد ، رد می شود (چون با آخرین دستورالعمل برای میزان حقوق مطابقت ندارد).

این استان از دستورالعمل حقوق و دستمزد استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که حقوق کارکنان موقت خارجی با حقوقی یک تفاوتی نداشته باشد. این دستورالعمل فقط میزان حقوق تعیین شده را در نظر می گیرد ( یعنی هرگونه اضافه کاری، پاداش ها ، کمیسیون ها و غیره در نظر گرفته نمی شود).

مقامات مهاجرت بر اساس تجربه کاری تصمیم می گیرند که یک فرد خارجی برای کار در استان در کدام سطح شغلی قرار بگیرد. 

 • سطح پایین برای کسانی است که دو سال یا کمتر تجربه کاری دارند. 
 • یک کارمند سطح متوسط ​​یک کارمند با سابقه بین دو تا نه سال در نظر گرفته می شود. 
 • و سطح بالا برای کسانی ست که بیش از نه سال تجربه کاری است.

ماه گذشته ، کبک اعلام کرد که با راه اندازی پورتال جدید کارفرمایان ، پیدا کردن مهاجران برای کارفرمایان ، با مهارت بالا خواهد کرد.

نادین ژیرولت ، وزیر مهاجرت کبک ، در اوایل ماه نوامبر از جدیدترین ابزار استان برای ساده سازی برنامه ماهر کبک خود ، Arrima ، رونمایی کرد.

Nadine Girault گفت: “در شرایطی که با چالش های ناشی از کمبود نیروی کار در چندین بخش از اقتصاد مواجه هستیم ، جذب مهاجر بدون شک روش درستی است.” ” و جذب نیروی خارجی برای تأمین نیازهای مشاغل در استان کبک به راحتی و به سرعت در دسترس خواهد بود.”

پورتال جدید کارفرمایان در دسترس مشاغل و سازمان ها قرار دارد و این موارد گفته شده در ادامه را برای آنها فراهم می کند:

 • درباره برنامه ها و خدمات مهاجرت اطلاعات کسب می کنند.
 • جذب مهاجران و افراد:
  • از گروه های اقلیت در کبک ،
  • فارغ التحصیلان دانشگاه های کانادا و بین الملل ،
  • و افراد خارجی موقت در کانادا یا دارندگان اقامت دائم .
 • برنامه هایی برای یادگیری زبان فرانسه ( کمک به مهاجران جهت ادغام در کبک).

Girault گفت: “با معرفی رابط کاربری پورتال کارفرمایان ، و همچنین از سرگیری فعالیت های استخدام بین المللی ، دولت پیشگیرانه عمل می کند.” “ما به طور موثر تر از مشاغل پشتیبانی می کنیم و با دقت بیشتری عمل می کنیم. افزایش تلاش ها برای جذب استعدادهای بین المللی برای دولت ما در اولویت است و بخشی جدایی ناپذیر برای اقتصاد است. “


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023