تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

حقایق اقامت در کانادا با خرید بیزینس و ثبت شرکت


اقامت در کانادا با خرید بیزینس

1- هیچ کدام از برنامه خرید بیزینس کانادا مستقیم منجر به اقامت نخواهد شد. یعنی به این شکل نیست که شما بیزینس بخرید و اقامت بگیرید.
2- جهت اخذ اقامت باید حتما از یکی از برنامه ها مکمل مثل اکسپرس اینتری استفاده کنید و یا از طریق برنامه های کارآفرینی اقدام نمایید که خود مستلزم کسب امتیاز های لازم در این برنامه هاست.
3- از طریق خرید بیزینس نمیتوانید در برنامه تجربه کانادا CEC شرکت کنید چون کارفرما خودتان هستید.
4- همه این برنامه ها نیازمند مدرک زبان است. اگر مشکل اخذ مدرک زبان دارید حتما قبل از هر اقدامی حواستان به آن باشد.
5- اختلاف زیادی بین برنامه Owner Operator و برنامه های IMP وجود دارد. متوجه باشید که چه برنامه ای را از ابتدا اقدام میکنید. توضیحات کامل و مفصل این دو برنامه در وبسایت ما موجود است.
6- حواستان به بیزینسی که میخرید باشد. بسیاری از این بیزینس ها صرفا جهت “از سر باز کردن” و یا “کسب منفعت شخصی” به شما ارائه میشود. حواستان به بدهی های آن بیزینس، موقعیت مکانی و امکان بازاریابی باشد.
7- حتما چک کنید که آیا بیزینسی که میخرید ارزش قیمتی که به شما آفر میشود را دارد یا خیر. در اکثر موارد قیمتی که به شما پیشنهاد می‌شود بسیار بالاتر از قیمت واقعی آن است.
8- حتما گردش مالی، سود، زیان و کلیه اطلاعات مالی شرکت را قبل از خرید چک کنید. ترجیحا با یک حسابرس خبره در این زمینه مشورت کنید.
9- خرید بسیاری از بیزینس ها شما را به اقامت نمی رساند. حواستان باشد چه چیز را میخرید و یا ایجاد میکنید. در واقع ابتدا چک کنید از طریق چه برنامه ای قصد گرفتن اقامت را دارید و در آن برنامه چه تیپ بیزینس هایی مورد قبول است.
10- حواستان به تعهد اجاره ای که این بیزینس دارد باشد. به دردسر نیفتید.
11- حتما تحقیق کنید…!!!

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی