کانادا اخبار تحصیلی کانادا

چگونه کانادا به دانش آموزان و دانشجویان بین المللی پاسخ میدهد ؟

تخت های رایگان ، فضای بیشتر در کلاس ها و تالارهای عمومی درباره نحوه آسانتر کردن زندگی برای دانشجویان بین المللی

29 ژانویه سال 2020

مؤسسات تحصیلات تکمیلی کانادا به تعداد دانشجویان بین المللی که از درهایشان می گذرند ، افتخار می کنند و برخی حتی خواستار کسب اطلاعات بیشتر هستند.

دانشجویان بین المللی به دانشگاه ها و کالج های کانادا کمک می کنند تا برنامه های خود را گسترش دهند و درآمدهای خود را تکمیل کنند. آنها همچنین به تقویت تنوع در محوطه دانشگاه ها ، غنی سازی تجربه بعد از متوسطه برای همه دانش آموزان کمک می کنند.

جمعیت دانشجویی بین المللی کانادا از سال 2012 به بیش از 570،000 دانش آموز در سال 2018 دو برابر شده است.

این رشد قابل توجه بدان معنی است که تعداد بیشتری از حل و فصل ها وجود دارد و باید یکپارچه سازی برآورده شود. دانشجویان بین المللی ممکن است در کانادا با تنهایی ، مشکلات مالی یا مشکل در یافتن کار روبرو شوند.

هفته گذشته ، دانشگاه ویندزور در استان انتاریو میزبان تالار گفتگو درمورد چگونگی پشتیبانی بهتر دانشجویان بین المللی ، از جمله کمک به آنها در جستجوی شغلی و اخذ اقامت دائم بود.

پل دیویدسون ، رئیس دانشگاه های کانادا ، به ویندزور ستاره گفت: “برای آینده کانادا بسیار مهم است که ما همچنان به افزایش تعداد دانشجویان بین المللی بپردازیم و آنها تجربیات مثبت داشته و به اقتصاد کانادا و جامعه کانادا کمک کنند.”

در ساحل شرقی کانادا ، Rotaract Club در دانشگاه کیپ برتون در سیدنی ، نوا اسکوشیا تخت های رایگان را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهد.

تشک ها به 47 دانش آموز که در خارج از دانشگاه زندگی می کنند می روند.

به گزارش کانادا پرس ، این پروژه برای کسانی است که به کانادا می آیند و قادر به خرید مبل های اصلی نیستند.

به گزارش بلک پرس مدیا ، در آن طرف کشور کالج رد دیر در رد دیر ، آلبرتا به دنبال جذب 500 دانشجوی جدید بین المللی است. در حال حاضر ، آنها 200 ثبت نام کرده اند. آنها بر جذب دانش آموزان بین المللی به مشاغل خود ،آموزش های خردسالی و برنامه های فناوری مهندسی متمرکز خواهند شد.

ورود سریع اکسپرس اینتری برای دانشجویان بین المللی

بسیاری از دانشجویان بین المللی پس از اتمام تحصیلات در کانادا به دنبال اقامت دائم هستند.  طبق اعلام دفتر آموزش بین المللی کانادا (CBIE) ، 60 درصد دانشجویان بین المللی قصد دارند درخواست اقامت دائم کانادا کنند.

آموزش کانادایی می تواند به دانشجویان بین المللی در درخواست خود برای اقامت دائم از طریق سیستم ورود فدرال فدرال کمک کند.

اکسپرس اینتری مدیریت استخر از نامزدها مهاجرت برای کانادا تجربه کلاس از برنامه نیروهای متخصص فدرال ، و برنامه ماهر معاملات فدرال .

هنگامی که نامزد مشخص شد واجد شرایط ورود به اکسپرس می باشد ، براساس فاکتورهای سرمایه انسانی مانند سن ، تجربه کار ، توانایی زبان و همچنین دوره آموزش ، نمره سیستم جامع رتبه بندی (CRS) داده می شود.

از کاندیداهای بالاترین امتیاز ، دعوت به درخواست (ITA) برای اقامت دائم کانادا از طریق قرعه کشی منظم Express Enterry صادر می شود.

کسانی که دارای تحصیلات بعد از متوسطه در کانادا هستند ، ممکن است حداکثر 30 امتیاز اضافی نسبت به نمره کلی خود کسب کنند.

در سال 2018 ، 25 درصد از افرادی که ITA دریافت کرده اند ، دانشجویان سابق بین المللی بودند.

چرا دانشجویان بین المللی کانادا را انتخاب می کنند

براساس تحقیقات CBIE ، دانشجویان بین المللی به دلیل شهرت آن به عنوان یک جامعه مدارا و چند فرهنگی و همچنین کیفیت بالای آموزش ارائه شده توسط دانشگاه ها و کالج های کشور ، کانادا را انتخاب می کنند.

برای ادامه تحصیل در کانادا ، چندین مزیت وجود دارد. علاوه بر کسب امتیاز اضافی در زیر اکسپرس اینتری ، دانشجویان بین المللی همچنین از طریق بسیاری از جریان های بین المللی فارغ التحصیلانی که توسط استان ها و سرزمین های سراسر کشور ارائه می شوند ، می توانند برای اقامت دائم واجد شرایط باشند. این جریان ها تحت برنامه نامزدهای استان و استان کبک از طریق برنامه تجربه آن در کبک قرار می گیرند .

دولت کانادا گزارش می دهد که دانشجویان بین المللی که ساکن دائم می شوند دارای اشتغال و دستمزدهای شدید هستند.


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023