کانادا اخبار سراسری کانادا

حدود 433،000 شغل خالی کانادا

تد مالت ، اقتصاددان ارشد CFIB ، در بیانیه ای گفت: “این پنجمین چهارمین سال متوالی است که در آن شاهد رکورد بالای نرخ خالی هستیم” .”کوچکترین بنگاهها ، کسانی که کمتر از پنج نفر کارمند دارند ، سخت ترین زمان استخدام کارگران را دارند و نرخ خالی آنها نیز به اندازه 5.4٪ بالا است.”

22 نوامبر 2019

جای خالی کار براساس استان کانادا

کبک بار دیگر سخت ترین بازار کار را در کشور با نرخ خالی 4 درصد داشت. بریتیش کلمبیا همچنین موقعیت خود را حفظ کرد و سطح خالی بالاتر از 3.8 درصد را حفظ کرد. انتاریو با میانگین 3.2 درصد در سطح ملی باقی مانده است.

نرخ جای خالی در Prairies و Newfoundland و Labrador اندکی بالا رفت ، اگرچه آنها هنوز هم زیر میانگین ملی هستند.

استانهای دیگر کانادا بین سه ماهه دوم و سوم سال 2019 تغییری ندیدند.

جای خالی توسط صنعت

به نظر می رسد صنایع با تعداد زیادی شرکت کوچک دارای نرخ خالی بالاتری نسبت به بخش های تجاری بزرگ هستند.

این روند شاهد افزایش نرخ خالی در بخش های کشاورزی ، اطلاعات و مهمان نوازی بود اما در بخش های تولیدی ، عمده فروشی و خرده فروشی رو به کاهش است.

صنعت خدمات شخصی که نمایانگر مشاغلی مانند آرایشگاه ، خشک کن و خدمات تشییع جنازه است ، بالاترین نرخ جای خالی را در ماه ژوئیه تا اکتبر سال 2019 با 4.9 درصد بالاترین حفظ کرد.

صنعت ساخت و ساز با نرخ خالی 4.7 درصد در رده دوم قرار گرفت. مهمان نوازی (4.0 درصد) ، کشاورزی (7/3 درصد) و اطلاعات (2.4 درصد) همگی در سه ماهه سوم نرخ خالی قابل توجهی را شاهد بودند.

در همین حال ، کاهش چشمگیر نرخ خالی در صنایعی مانند حمل و نقل (3.4 درصد) ، تولید (2.8 درصد) ، عمده فروشی (2.6 درصد) و خرده فروشی (2.5 درصد) احساس می شود.

بخش منابع طبیعی با 1.8 درصد کمترین میزان شغل شغلی را دارد.

جای خزها تأثیر شدیدی بر دستمزدها دارند. کارفرمایانی که حداقل یک جای خالی دارند می توانند سطح متوسط ​​دستمزد سازمان را 2.3 درصد افزایش دهند ، در حالی که انتظار می رود مشاغل بدون هیچگونه شغل شغلی یک سود 1.4 درصد را برنامه ریزی کنند.

CFIB می گوید مهمترین محرک جای خالی چشم انداز آینده ، اهداف رشد ، اندازه مشاغل و ویژگی های شغلی خاص شرکت است.


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023