تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

جاذبه‌ های آفریقای جنوبی

وی والت اخبار اخبار آفریقا جاذبه‌ های آفریقای جنوبی

جاذبه‌ های گردشگری آفریقای جنوبی

دیدنی های ژوهانسبورگ Johannesburg

ژوهانسبورگ بزرگترین شهر در آفریقای جنوبی و در استان گوتنگ Gauteng، واقع شده است. به عنوان یک شهر دارای معدن طلا در قرن نوزدهم پایه گذاری شد. در سفر به آفریقای جنوبی از این شهر دیدن کنید. شهر در حال گسترش Soweto مربوط به زمان نلسون ماندلا و دزموند توتو بود. محل اقامت سابق ماندلا اکنون موزه ماندلا است. دیگر موزه های سوتو که محل مبارزه برای پایان بخشیدن به آپارتاید به شمار می­روند، عبارتند از موزه آپارتاید غمگین، تپه قانون اساسی، و مجموعه زندان­های سابق است.

شهرCullinan

شهر کولینان یک شهر کوچک در سی کیلومتری شرق Pretoria و Gauteng، آفریقای جنوبی واقع شده است. این شهر کوچک دراطراف معادن الماس پایه ریزی شد و به شدت وابسته به صنعت گردشگری و معدن است. این شهر به نام سرپرست معدن الماس سر توماس کولینان نامگذاری شده است.

بزرگترین الماس خام در جهان در سال 1905 در معدن Cullinan در آفریقای جنوبی کشف شد که 3107 قیراط وزن دارد. این الماس به 105 الماس دیگر برش داده شده و دو تا از بزرگترین آنها جزء جواهرات تاج ملکه الیزابت دوم و جواهرات سلطنتی بریتانیا قرار دارد. این شهر از علاقمندی مسافران در سفر به آفریقای جنوبی است.

جاذبه های طبیعی در آفریقای جنوبی

در سفر به آفریقای جنوبی با جاذبه­ های طبیعی این کشور، آشنا می ­شوید.

  • طبیعت وحشی خلیج قهوه

کوه های خلیج قهوه، تپه­های شنی ساحلی، دامنه­های سر سبز کوه­ها، صخره ها، آکواریوم های وحشی، و کلبه هایی با بام­های کاه گلی، ترکیبی بی نظیر در ساحل لندن شرقی و پورت ادوارد بوجود آورده است. این ناحیه یک چشم انداز ساحلی باور‌نکردنی است و سرزمینی برای تجمع هیپی ها، موج سوارها، دوندگان و مردم قبیله Xhosa  فراهم کرده است.

  • کوه های مه­آلود Magoebaskloof

این ناحیه در شمال شرقی دراکنزبرگ Drakensberg واقع شده، با صبح های غبارآلود، تپه های سبز، جنگل های انبوه از درختان سرخس، قارچ­ها، خزه­ها، و درختان لیانا که به دور درختان بومی جنگل پیچیده­اند، “سرزمین مه­آلود نقره ای” را تداعی می ­کنند.

  • صخره هفت مایل خلیج Sodwana

این ناحیه یکی از زیبا ترین مکان های شیرجه در جهان و قابل مقایسه با غواصی دریای سرخ است. انواع ماهی های دریایی گرمسیری، مار ماهی های دریایی، لاک پشت ها، نهنگ ها و آب شفاف بلوری از مشخصات منحصر به فرد آن است. علاقمندان شیرجه در ارتفاع در سفر به آفریقای جنوبی این مکان را انتخاب می‌نمایند.

  • تپه های شن و ماسه قرمز Kgalagadi

این تپه های شن و ماسه در حرارت 40 درجه حرارت ، به دلیل دارا بودن اکسید آهن زیاد، رنگ آنها قرمز رنگ است. پارک مرزی Kgalagadi در جنوب غربی کالاهاری Kalahari، یکی از آخرین مکان های دست نخورده در روی زمین است.

مکان های تاریخی در آفریقای جنوبی

  • سوراخ بزرگ The Big Hole

سوراخ بزرگ، یک معدن زیرزمینی الماس و معدنی روباز در ناحیه کیمبرلی آفریقای جنوبی است و ادعا می شود که عمیق ترین سوراخ حفاری شده توسط دست انسان است. این مکان از دیدنی­های سفر به آفریقای جنوبی است.

  • قلعه Good Hope

قلعه امید خوب که در میان مردم محلی به عنوان قلعه یا قلعه کیپ تاون شناخته می شود، یک قلعه باستانی است که در قرن هفدهم در کیپ تاون آفریقای جنوبی ساخته شده است. در ابتدا در ساحل خلیج Table قرار داشت و پس از گسترش زمین، قلعه در حال حاضر در داخل جزیره واقع شده است که از جاذبه های سفر به آفریقای جنوبی است.

  • سایت دوران حصر Nelson Mandela

نلسون ماندلا در 5 آگوست سال 1962 در خارج از هویک، آفریقای جنوبی دستگیر شد. او 27 سال زندگی خود را در زندان سپری کرد. این لحظات تاریخی در یک مرکز مورد توجه بازدید‌کنندگان و مجسمه مشهور جهانی او در سایت دوران حصر نلسون ماندلا به ثبت رسیده است. تمامی عکس­ها و مستندات تحت قوانین کپی رایت بین المللی محافظت می شود و بدون اجازه امکان استفاده ندارند.

رویداد های معروف آفریقای جنوبی

جهت شرکت در فستیوال­ها و جشن­های این کشور، می­توانید برنامه‌ریزی خود برای سفر به آفریقای جنوبی را در این ایام انجام دهید.

جشنواره سوئلندام Swellendam

در این شهر سالانه جشنواره­های زیادی از قبیل غذا، نوشیدنی و فیلم برگزار می­شود. یکی از جشنواره­های این شهر، جشنواره موسیقی است که از 7 تا 10 فوریه در کنار رود Breede برگزار می­شود. این جشنواره 4 روزه شامل سه مرحله بوده و بیش از 50 باند موسیقی از کشورهای مختلف در سفر به آفریقای جنوبی در آن شرکت می­کنند.

تور دوچرخه سواری کیپ تاون

این جشنواره در 10 مارس در کیپ تاون برگزار می­شود. معروف‌‌ترین رویداد دوچرخه سواری در تقویم ورزشی محلی که در نقطه گرینویچ آغاز می شود. تور دوچرخه سواری که در برنامه‌ریزی شهری در سال 1978 به عنوان یک اقدام اعتراضی آغاز شد، تبدیل به یک رویداد جهانی شده، و با جذب 35000 دوچرخه سوار از تمام سطوح و سنین از سراسر جهان در سفر به کیپ تاون در این رویداد شرکت می­کنند. 

جشنواره بین المللی جاز بین المللی کیپ تاون

این جشنواره از 29 تا 30 مارس در کیپ تاون برگزار می­شود. این جشنواره حاصل 20 سال افتخار بزرگترین نوازندگان جاز در آفریقای جنوبی است. هنرمندان موسیقی از کشورهای مختلف در سفر به آفریقای جنوبی در این جشنواره شرکت می­کنند.

مسابقات دو ماراتن اقیانوسی

این رویداد در 20 آوریل در نیولند، کیپ تاون برگزار می­شود. دوندگانی از مردم محلی و از سراسر جهان برای شرکت در این رویداد ورزشی پایدار و دیدنی در طول شبه جزیره کیپ، در این محل جمع می­شوند. طول مسیر 56 کیلومتر است، و همچنین شامل برنامه های سرگرم کننده در مسیرهای مارتن است.

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در آفریقای جنوبی

در سفر به آفریقای جنوبی از نمایشگاه­های این کشور بازدید نمایید.

  • نمایشگاه انرژی آفریقا اینداباAfrica Energy Indaba

این کنفرانس و نمایشگاه انرژی آفریقا، که در تاریخ 19 تا 20 فوریه در ژوهانسبورگ برگزار می­شود، نمایشگاهی منحصر به فرد در مورد انواع  انرژی،  محصولات و خدمات تولید برق، محصولات و خدمات نفت و گاز، انرژی هسته­ ای، نیروی برق آبی، خدمات تولید انرژی از موج و جزر و مد و فناوری های آن است.

این نمایشگاه فرصتی برای ارتقا شرکت ها جهت ارائه به سرمایه گذاران بین المللی، خریداران و دولت ها در سراسر جهان و شامل کنفرانس برای نمایندگان و سخنرانان جهت جلسات کسب و کار، کارگاه های فنی و برنامه های مدیریت کسب و کار مرتبط با بخش انرژی آفریقا است.

  • نمایشگاه سرمایه گذاری در صنایع معدن آفریقا ایندابا African Mining Indaba

بزرگترین رویداد سرمایه گذاری معدن و بزرگترین رویداد معدن آفریقا، در 3 تا 6 فوریه 2020 در کیپ تاون برگزار می­گردد. سرمایه گذاری در معادن آفریقایی ایندابا فرصتی برای ملاقات با سرمایه گذاران، شرکت­های استخراج معدن، بانک ها و کارگزاران در سفر به آفریقای جنوبی است که همه در یک مکان ملاقات می­کنند.

این تنها پلتفرمی است که شرکت­های استخراج معدن و مدیران پروژه درباره آخرین راهکارهای سرمایه گذاری، فناوری و نوآوری بحث و گفتگو می­کنند، و همچنین پانل ها و کارگاه های آموزشی را تشکیل می­دهند.

  • هفته مد SA Fashion Week

در هفته مد آفریقا، آخرین روند مد برای تمام سنین و جنسیت در 3 تا 6 آوریل در سندتن Sandton برگزار می­شود. این رویداد شامل نمایش های مد، راه اندازی مجموعه های فصلی از طراحان شرکت کننده در نمایشگاه، از هر رشته ای از مد غالب در بازار بین المللی است که با شرکت رسانه­ها، خرده فروشی­ها و مهمانان VIP برگزار می­شود. بسیاری از طراحان مد در این زمان سفر به آفریقای جنوبی را انتخاب می­کنند.

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی