تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

USCIS ثبت نام الکترونیکی H-1B 2021


USCIS از اجرای فرایند ثبت نام الکترونیکی H-1B خبر داد تابعیت و خدمات مهاجرت ایالات متحده امروز اعلام کرد که یک مرحله آزمایشی موفقیت آمیز را طی کرده و در حال انجام مراحل ثبت نام در قرعه کشی بعدی H-1B است ….

WASHINGTON ServicesUS خدمات شهروندی و مهاجرت امروز اعلام کرد که یک مرحله آزمایشی موفق را پشت سر گذاشته است و مراحل ثبت نام را در قرعه کشی H-1B بعدی اجرا می کند. کارفرمایانی که به دنبال تشکیل پرونده های H-1B cap-cap برای سال مالی 2021 هستند ، از جمله آنهایی که واجد شرایط معافیت درجه پیشرفت هستند ، ابتدا باید بصورت الکترونیکی ثبت نام کرده و هزینه ثبت نام H-1B 10 دلاری را پرداخت کنند.

فرآیند ثبت نام الکترونیکی با کاهش کاردستی و تبادل داده ، پردازش چشمگیر را انجام می دهد و کل هزینه پس انداز را برای طلب کارفرمایان فراهم می کند.

از نظر تاریخی ، کارفرمایان درخواستهای کلاه ، و غالبا حجیم H-1B خود را با USCIS ثبت کردند و پس از آن USCIS درخواستهای واجد شرایط را از طریق یک فرآیند انتخاب تصادفی انتخاب می کند. این روند منجر به مستندات غیرضروری و هزینه های ارسال نامه برای هر دو درخواست کننده و آژانس متحمل شده است.

معاون امور بین الملل USCIS گفت: “با ساده تر کردن روند انتخاب کلاه H-1B با یک سیستم جدید ثبت الکترونیکی ، USCIS موجب صرفه جویی در هزینه و راندمان برای متقاضیان و آژانس می شود

USCIS دستورالعمل های گام به گام ارسال خواهد کرد

DHS رسماً شرط ثبت نام H-1B را در قاعده نهایی ایجاد کرد ، الزام ثبت نام برای درخواست کنندگان به دنبال ثبت درخواست های H-1B در پشت بیگانگان Cap-Subject (PDF) ، که در تاریخ 31 ژانویه منتشر شده است ، و در تاریخ 1 آوریل 2019 موثر است. DHS در نظر دارد طی هفته های آتی اعلامیه ای را در ثبت نام فدرال منتشر کند تا بطور رسمی اجرای سیستم ثبت H-1B را اعلام کند و جزئیات بیشتری در مورد روند ارائه دهد.

در 8 نوامبر 2019 ، DHS قانون نهایی را برای تعیین هزینه ثبت نام H-1B 10 دلاری منتشر کرد. قانون نهایی هزینه ثبت نام در 9 دسامبر 2019 موثر است و در مورد ثبت نام های ارسال شده در دوره های ثبت نام اولیه و آینده اعمال می شود.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی