dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

کانادا برنامه اسپانسرشیپی را به تاخیر می اندازد

اخبار آمریکا کانادا اخبار سراسری کانادا کانادا برنامه اسپانسرشیپی را به تاخیر می اندازد

دولت فدرال کانادا افتتاح پروسه ورود به برنامه والدین و پدربزرگ و مادربزرگ ها ( 2020) را به تعویق انداخت .

2019-12-31

مهاجرت ، و شهروندی کانادا (IRCC) می گوید این تأخیر باعث می شود زمان بیشتری برای توسعه روند جدید مصرف فراهم شود.

پیش از این ، قرار بود این روند در اول ژانویه سال 2020 افتتاح شود. اکنون IRCC می گوید تاریخ جدید راه اندازی جدید بعداً در سال جدید اعلام خواهد شد.

در بیانیه IRCC آمده است: “این فرصتی را به همه حامیان مالی علاقه مند می دهد تا علاقه خود را به فرم حمایت مالی ارائه دهند و شانس منصفانه ای برای دعوت به درخواست وجود داشته باشند.”

با توجه به تعداد زیادی از شهروندان کانادایی و ساکنان دائمی که مایل به همراه بستگان خود به این کشور هستند ، روند درخواست PGP در سالهای اخیر بسیار بحث برانگیز بوده است.

در سال 2019 ، IRCC برای ارائه فرم های “علاقه به اسپانسر” از اولین سرویس آنلاین ، اولین خدمت آنلاین استفاده کرد.

این فرم فقط دقایقی از زمان پخش مستقیم در 28 ژانویه 2019 در دسترس بود ، با گفتن بسیاری از آنها هرگز نتوانستند آن را ببینند.

IRCC می گوید 100000 نفر همزمان سعی کردند به فرم دسترسی پیدا کنند.

در نتیجه ، دولت فدرال کانادا برای حل و فصل دو دادخواست به 70 مکان در این برنامه اعطا کرد که گفتند سیستم درخواست آنلاین ناعادلانه است.

براساس گزارش CBC News ، در این توافق نامه كه به صورت مخفی انجام شد ، اعضای دادخواستها اجازه دادند كه از والدین و یا پدربزرگ و مادربزرگ خود برای مهاجرت به كانادا حمایت كنند  .

مقامات در پاسخ به شکایات مربوط به روش قرعه‌کشی مورد استفاده در دو سال گذشته ، برای تغییر سیستم برای سال 2019 اقدام کردند.

طبق روش قبلی ، علاقه به فرم های حامی مالی در طی یک پنجره یک ماهه در ژانویه ارائه شد ، و نامزدها به طور تصادفی برای تکمیل برنامه های کامل ترسیم شدند.

برنامه والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها کانادا:

روند 2019

لطفا توجه داشته باشید:  روند جدیدی برای برنامه های 2020 پیش بینی می شود

مرحله 1: حامیان مالی بالقوه نشان دهنده علاقه آنها هستند

حامیان مالی واجد شرایط فرم “علاقه به اسپانسر” را تکمیل می کنند تا به IRCC اطلاع دهند که مایل به حمایت از والدین و مادربزرگ ها و پدربزرگ های خود هستند. این فرم به حامیان احتمالی برای بارگذاری نسخه ای از وضعیت در سند کانادا نیاز دارد.

این فرم تا زمان دریافت تعداد مشخص در دسترس خواهد بود.

مرحله 2: دعوت نامه برای حمایت مالی ارسال می شود

پس از پایان دوره حمایت مالی ، IRCC موارد ارسالی را بررسی کرده و نسخه های تکراری را حذف می کند.

مقامات IRCC از حامیان مالی بالقوه علاقه مند دعوت می كنند كه برای حمایت از والدین وپدربزرگ و مادربزرگ خود ، درخواست كامل ارائه دهند ، تا علاقه به دریافت فرم های حامی مالی دریافت كنند. این روند تا رسیدن به کلاه 20،000 برنامه کامل شده ادامه خواهد یافت.

مرحله 3: برنامه ها ارسال می شوند

کسانی که دعوت شده اند درخواست کنند 60 روز تقویم دارند تا IRCC درخواست کامل خود را دریافت کنند. کسانی که علاقه به فرم حمایت مالی دارند و شماره تأیید را دریافت می کنند ، اما دعوت نامه ای برای درخواست در سال 2019 دریافت نمی کنند ، فرم خود را در IR20C برای بررسی در سال 2020 حفظ می کنند.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت