اخبار مشترک

کانادا و ایتالیا توافقنامه ای در ارتباط با فعالیت جوانان امضا کردند

وزیر مهاجرت کانادا و ایتالیا در 11 دسامبر این قرارداد دو طرفه را امضا کردند ، بر اساس این توافق ایتالیایی ها و کانادایی ها بین سنین 18 تا 35 قادر به کار و سفر بین دو کشور تا 12 ماه دیگر خواهند بود و همچنین می توانند برای یک سال دیگر مجوز کار خود را تمدید کنند.

در 11 دسامبر سال 2020 ، کشورهای کانادا و ایتالیا توافق نامه جدیدی را امضا کردند (مارکو مندیچینو وزیر مهاجرت کانادا و لوئیجی دی مایو وزیر امور خارجه ایتالیا توافقنامه دوجانبه جدید را در 11 دسامبر امضا کردند) ، که مدت ویزای کار ایتالیایی ها را برای شرکت در برنامه تجربه بین المللی کانادا (IEC) گسترش می دهد. قبل از این توافق نامه ، ایتالیایی ها فقط از طریق برنامه Work Holiday واجد شرایط درخواست IEC بودند و فقط دارای مجوز کار شش ماهه بودند.

بر اساس توافق نامه توسعه یافته ، ایتالیایی ها از طریق هر سه برنامه IEC ، (تعطیلات کاری ، جوانان دارای حرفه و همکاری بین المللی) واجد شرایط اجازه کار هستند. همچنین ، ایتالیایی ها ممکن است به جای مجوزهای کاری شش ماهه ، بتوانند برای 12 ماه اجازه کار IEC اقدام کنند. همچنین ایتالیایی ها ممکن است در حال حاضر به مدت 24 ماه برای دو مجوز کار IEC اقدام کنند (در این مرحله مشخص نیست که آیا این دو مشارکت می توانند در یک برنامه مجوز کار باشند).

ایتالیایی ها ممکن است به جای مجوزهای کاری شش ماهه ، برای 12 ماه اجازه کار IEC اقدام کنند. ایتالیایی ها ممکن است در حال حاضر به مدت 24 ماه برای دو مجوز کار IEC اقدام کنند (در این مرحله مشخص نیست که آیا این دو مشارکت می توانند در یک برنامه مجوز کار باشند).

جزئیات کامل در مورد کشورهای شرکت کننده در IEC و مجوزهای کار موجود در اینجا .

برنامه تجربه بین المللی کانادا IEC

در IEC سه کتگوری (دسته) وجود دارد که به شرح زیر می باشد:

  1. ویزای تعطیلات کاری (که افراد مجوز کار آزاد را دریافت می کنند که به آنها امکان می دهد برای هر کارفرمایی در کشور میزبان کار کنند).
  2. همکاری بین المللی (مجوزهای کاری خاص کارفرمایان را دریافت می کنند که به دانشجویان اجازه می دهد در زمینه تحصیل خود تجربه کسب کنند). و
  3. جوانان دارای حرفه (مجوز کار خاص کارفرمایان را برای دریافت تجربه کاری هدفمند و حرفه ای که در مسیر شغلی آنها است ، دریافت می کنند).

segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023