dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

تمکن مالی برای اکسپرس اینتری کانادا


تمکن مالی اکسپرس اینتری

ارائه تمکن برای اکسپرس اینتری کانادا باید به صورت قابل دسترس، به راحتی در دسترس باشد و در حساب بانکی متقاضی اصلی و / یا همسر یا شریک زندگی آنها باشد.

– توجه داشته باشید قوانین آژانس خدمات مرزی کانادا به شما اجازه نمی دهد تا به ازای هر نفر بیش از 10 هزار دلار کانادا یا معادل آن از ارز های دیگر را با خود به کانادا بیاورید. در صورت به همراه داشتن بیش از 10 هزار دلار، حتما این موضوع را به افسر مری اطلاع دهید.

– اگر قصد دارید برای برنامه های نیروی متخصص فدرال و نیروی فنی و حرفه ای فدرال اقدام کنید، علاوه بر سابقه کار، تحصیلات و تسلط به زبان، باید توانایی مالی کافی برای مستقر شدن در کانادا را نیز داشته باشید. برنامه تجربه کانادایی به تمکن مالی نیاز ندارد. همچنین اگر شما مجوز کار در کانادا را دارید و یا پیشنهاد شغلی معتبر در داخل کانادا دارید، نیاز به ارایه گواهی تمکن مالی نخواهید داشت.

– هنگامی که دعوتنامه برای شما ارسال می شود تا برای برای این برنامه ها اقدام کنید، باید سندی را ارایه بدهید که پول کافی برای تامین هزینه های خود در کانادا دارید. توجه داشته باشید که همیشه باید وضعیت مالی خود را در پروفایل خود به روز رسانی کنید زیرا سیستم با توجه به توانایی مالی شما ممکن است پیشنهادات و برنامه های مختلفی را به شما ارایه دهد.

دریافت گواهی تمکن مالی اکسپرس اینتری

برای اثبات توانایی مالی در هنگام اقدام برای برنامه مهاجرتی، شما باید از بانکی که پولتان را در آن پس انداز کرده اید گواهی دریافت کنید. این گواهی باید:

▪️ در سربرگ بانک یا موسسه اقتصادی پرینت گرفته شده باشد
▪️ دارای اطلاعات تماس آن بانک یا موسسه باشد (آدرس، تلفن، ایمیل)
▪️ نام شما را به طور کامل و صحیح ذکر کرده باشد
▪️ بدهی های جاری شما به بانک را ذکر کرده باشد (در صورت وجود)
▪️ اطلاعات کامل حساب همچون شماره حساب، تاریخ افتتاح حساب، موجودی فعلی حساب و میانگین موجودی 6 ماه گذشته را در بر داشته باشد

این جدول را به روز کردیم که نشان می دهد چه مقدار پول برای اسکان در کانادا نیاز دارید . شاید لازم باشد شماره صندوق تسویه حساب خود را در نمایه ورود به سیستم خود به روز کنید. به روزرسانی در نمایه شما ، تاریخ و زمان دریافت شده را تغییر نمی دهد ، بنابراین اگر در وضعیت نرمال هستید ، رتبه خود را حفظ خواهید کرد.

اثبات بودجه این است که چگونه به ما نشان می دهید که پول کافی برای تسویه حساب در کانادا دارید. اگر ما شما را به درخواست دعوت می کنیم ، باید اثبات کتبی را مبنی بر داشتن این پول بدهید.


چه کسی به اثبات بودجه نیاز دارد

برای تأمین حداقل نیازهای مالی به اثبات بودجه نیاز دارید

 • برنامه کارگر ماهر فدرال
 • برنامه معاملات ماهر فدرال


چه کسی به اثبات بودجه احتیاج ندارد

اگر یکی از شرایط را داشته باشید نیاز به ارائه تمکن مالی نیست:

 • شما تحت کلاس تجربه کانادا یا
 • شما مجاز به کار در کانادا هستید و یک پیشنهاد شغلی معتبر نیز دارید ، حتی اگر تحت برنامه Federal Skills Worker (کارگران ماهر فدرال یا برنامه ماهر فدرال) فعالیت کنید.

بودجه خود را به روز کنید و در نمایه خود قرار دهید. ممکن است سیستم تشخیص دهد که شما مجاز به بیش از 1 برنامه هستید . شما همیشه قبل از زمان نمی دانید که تحت چه برنامه ای دعوت می شوید.


به چه مقدار پول نیاز دارید

میزان پولی که برای حمایت از خانواده خود نیاز دارید به اندازه خانواده شما بستگی دارد. برای محاسبه اندازه خانواده خود که باید درج کنید

 • خودت
 • همسر یا شریک زندگی خود
 • فرزندان وابسته شما و
 • فرزندان وابسته همسرتان

همسر یا فرزندان وابسته خود را حتی اگر آنها هم باشید درگیر کنید

 • ساکنان دائم یا شهروندان کانادا
 • با شما به کانادا نمی آیند

در این جدول حداقل مقدار لازم برای مهاجرت به کانادا نشان داده شده است. اگر پول بیشتری دارید ، باید مبلغ کامل را در نمایه یا برنامه خود ذکر کنید.


میزان تمکن مالی اکسپرس اینتری 2022

تعداد
اعضای خانواده
وجوه مورد نیاز
(به دلار کانادا)
113,310 دلار
216,570 دلار
320,371 دلار
424,733 دلار
528,052 دلار
631,638 دلار
735,224 دلار
برای هر عضو اضافی خانواده3586 دلار

میزان تمکن مالی اکسپرس اینتری 2021

تعداد اعضای
خانواده
وجوه مورد نیاز
(به دلار کانادا)
1$13,213
2$16,449
3$20,222
4$24,553
5$27,847
6$31,407
7$34,967
برای هر یک از اعضای خانواده اضافی$3,560

اثبات تمکن مالی – مهاجران متخصص (اکسپرس اینتری) 2020

تعداد
اعضای خانواده
بودجه مورد نیاز
(به دلار کانادا)
112960 دلار
216135 دلار
319،836 دلار
424،083 دلار
527،315 دلار
630،806 دلار
734،299 دلار
برای هر یک از اعضای خانواده اضافی3،492 دلار


آنچه به عنوان اثبات تمکن مالی می پذیرند

وجوه باید به آسانی در دسترس شما باشد. به عنوان مثال ، شما نمی توانید از سهام عدالت در املاک و مستغلات به عنوان اثبات وجوه تسویه استفاده کنید.

شما همچنین نمی توانید این پول را از شخص دیگری وام بگیرید. شما باید بتوانید از این پول برای پرداخت هزینه های زندگی برای خانواده خود استفاده کنید (حتی اگر آنها با شما همراه نیستند).

اگر همسرتان با شما همراه است ، می توانید پولی را که با هم دارید در یک حساب مشترک حساب کنید. شما ممکن است فقط در یک حساب تحت نام آنها بتوانید پول را حساب کنید ، اما باید ثابت کنید که به پول دسترسی دارید.

وجوه باید در هنگام درخواست و در صورت (اگر) ویزای اقامت دائم برای شما فراهم شود. شما باید به یک افسر مهاجرت ثابت کنید که می توانید هنگام ورود ، به پولی که برای استفاده در اینجا استفاده می کنید ، دسترسی قانونی داشته باشید.

برای اثبات ، باید نامه های رسمی را از هر بانک یا موسسه مالی که در آن ذخیره می کنید دریافت کنید.

نامه (ها) باید:

 • چاپ شده بر روی عنوان نامه موسسه مالی
 • شامل اطلاعات تماس آنها (آدرس ، شماره تلفن و آدرس ایمیل)
 • نام خود را وارد کنید
 • بدهی های معوقه مانند بدهی کارت اعتباری و وام را ذکر کنید
 • برای هر حساب بانکی و سرمایه گذاری فعلی ،
  • شماره حساب
  • تاریخ هر حساب باز شد
  • مانده حساب هر حساب
  • تعادل متوسط ​​برای 6 ماه گذشته

به روزرسانی ها برای تأمین اعتبار مورد نیاز

بر اساس 50٪ از کل درآمد قطع شده ، هر سال حداقل مقدار مورد نیاز بروز میشود  . تغییرات اندک است ، اما این احتمال وجود دارد که آنها بتوانند بر صلاحیت شما تأثیر بگذارند.

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت