تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

پایلوت فنی بریتیش کلمبیا برای مهاجرت به کانادا تمدید شد

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار بریتیش کلمبیا پایلوت فنی بریتیش کلمبیا برای مهاجرت به کانادا تمدید شد

Tech Pilot بریتیش کلمبیا  تا ژوئن 2021 تمدید شد

برنامه مهاجرتی Tech Pilot بریتیش کلمبیا که اکنون تا ژوئن 2021 تمدید شد، یک مسیر مهاجرتی سریع برای افراد دارای مهارت های فنی است تا بتوانند از این طریق برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند و در شکوفایی و رونق بریتیش کلمبیا سهیم شوند.

بریتیش کلمبیا، با آشناکردن هرچه سریع تر دانشجویان با فن آوری، گسترش آموزش فناوری و تحصیل در مؤسسات آموزش عالی و ایجاد فرصت های تجربه کاری، استعدادهای بومی را تا بالاترین سطح کیفیت ارتقاء می دهد.

فراتر از دستیابی نیروهای کار بریتیش کلمبیا به مهارت های فنی، شرکت ها باید بتوانند نیروهای کار ماهر را از سراسر جهان جذب کنند. کارآفرینان فناوری و نیروهای کار ماهر از سایر کشورها می توانند به رشد بخش فناوری بریتیش کلمبیا کمک کنند و منجر به ایجاد مشاغل بیشتر در این استان شوند.

در جهت حمایت از این اولویت ها، برنامه Tech Pilot از زمان راه اندازی در می سال ۲۰۱۷، بیش از ۴،۲۰۰ نیروی کار فنی را برای معرفی جهت أخذ اقامت دائم، پشتیبانی کرده است. این پایلوت کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که بخش فناوری خواهد توانست استعدادهایی را که برای تقویت و رشد بخش فنی نیاز دارد، جذب و حفظ کند.

Tech Pilot بریتیش کلمبیا به کارفرمایان کمک می کند تا با ارائه یک مسیر مهاجرتی دائم و سریع برای نیروهای کار خارجی مورد نیاز و دانشجویان بین المللی، نیاز خود را به استعدادهای فناوری برطرف کنند.

ویژگی های Tech Pilot بریتیش کلمبیا

ویژگی های اصلی Tech Pilot بریتیش کلمبیا بر اساس خدمات، جدول زمانبندی، اولویت بندی و مشارکت در پاسخ به نیازهای صنعت، بنیان نهاده شده است:

خدمات: نگهبان اختصاصی برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا، اطلاعات و کمک های مسیریابی متناسب با برنامه ها و پروسه های مهاجرت را برای کارفرمایان فناوری فراهم می کند.

جدول زمانبندی: برای نیروهای کار فنی ماهر به صورت هفتگی دعوتنامه صادر می شود، که زمان انتظار را برای کارفرمایان و کارمندان آینده آن ها به حداقل می رساند.

اولویت بندی: درخواست های های فنی، در حین پردازش در اولویت قرار می گیرند تا نیازهای فوری بخش فناوری را برآورده کنند.

مشارکت: از طریق فعالیت های تعاملی پیشگیرانه و مشارکت در رویدادهای مهم صنعت، به طور مداوم از کارفرمایان بخش فناوری پشتیبانی می شود.

مشاغل واجد شرایط پایلوت فناوری

۲۹ شغل در لیست مشاغل واجد شرایط پایلوت فناوری وجود دارند که عبارتند از:

 1. مدیران شرکت ‌های مخابراتی
 2. مدیران IT و سیستم های اطلاعاتی
 3. مدیران انتشارات، سینما، رسانه و هنرهای نمایشی
 4. مهندسین عمران
 5. مهندسین مکانیک
 6. مهندسین برق و الکترونیک
 7. مهندسین شیمی
 8. مهندسین کامپیوتر سخت افزار
 9. تحلیلگران و مشاوران سیستم های اطلاعاتی
 10. تحلیلگران پایگاه داده و مدیران داده
 11. مهندسین و طراحان نرم افزار
 12. برنامه نویسان کامپیوتر و توسعه دهندگان رسانه های تعاملی
 13. طراحان و توسعه دهندگان وب
 14. تکنسین‌های بیولوژی
 15. تکنسین‌های مهندسی برق و الکترونیک
 16. تکنسین‌های خدمات الکترونیک (وسایل خانگی و تجاری)
 17. تکنسین‌ و مکانیک لوازم صنعتی
 18. تکنسین‌ های شبکه کامپیوتری
 19. تکنسین ‌های پشتیبانی کاربران
 20. تکنسین ‌های تست سیستم های اطلاعاتی
 21. نویسندگان
 22. ویراستاران
 23. مترجمان
 24. تکنسین ‌های پخش رادیویی و تلویزیونی
 25. تکنسین ضبط صدا و تصویر
 26. دیگر مشاغل فنی و هماهنگ در تصاویر متحرک، پخش و هنرهای نمایشی
 27. مشاغل حمایتی در تصاویر متحرک، پخش، عکاسی و هنرهای نمایشی
 28. طراحان گرافیک و تصویرگر
 29. متخصصان فنی فروش/ عمده فروشی

شرکت های فناوری که به دنبال استخدام در مشاغلی هستند که در پایلوت فناوری واجد شرایط نیستند، همچنان می توانند با توجه به نیازهای خاص خود با خدمات نگهبان در ارتباط باشند.

پیشنهادات شغلی پایلوت فناوری

اگر کارمند شما تحت یکی از ۲۹ شغل واجد شرایط با یک پیشنهاد شغلی معتبر اقدام کند، پیشنهاد  شغلی وی باید حداقل ۱ ساله (۳۶۵ روز) باشد و باید پس از پایان درخواست حداقل ۱۲۰روز مانده باشد.

پروسه پایلوت فناوری بریتیش کلمبیا

دعوتنامه های هفتگی

ما برای ثبت نام کنندگان واجد شرایط که در یکی از ۲۹ شغل اصلی فناوری پشنهادات شغلی معتبر دارند، به صورت هفتگی دعوتنامه صادر می کنیم. پروسه ثبت نام رایگان شامل ارائه اطلاعات درباره شرکت شما به عنوان کارفرمای حمایت کننده بریتیش کلمبیا است. برای اینکه دعوتنامه صادر شود، هم شما و هم کارمندتان، هنگام ثبت نام باید کلیه شرایط برنامه را داشته باشید. داشتن تمام پیش شرط های برنامه، تضمین نمی کند که از کارمند شما برای درخواست دعوت شود.

پردازش اولویت

ما برنامه ها را در ۲۹ شغل اصلی فناوری اولویت بندی می کنیم. زمانیکه کارمند شما درخواست کاملی را ارائه داد، پرونده وی در روز کاری بعد، در اختیار تیم رسیدگی Tech Pilot قرار خواهد گرفت.

رسیدگی به ۸۰ درصد از درخواست های برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ۲ تا ۳ ماه زمان لازم دارد. درخواست های BC PNP معمولاً در بازه های زمانی کوتاه تری پردازش می شوند.

مشارکت و توسعه

وزارت مشاغل، توسعه اقتصادی و رقابت، به حمایت فعالانه کارفرمایان فناوری و سهامداران صنعت ادامه خواهد داد. کارکنان، فعالیت های توسعه ای را اداره می کنند و خدمات اختصاصی فردی را به کارفرمایان ارائه می دهند.

خدمات فناوری پایلوت بریتیش کلمبیا که در ادامه خواهد آمد، از جمله مزایای دیگری است که برای همه کاربران برنامه در دسترس است:

 • این مسیرها به ارزیابی تأثیر بازار کار (LMIA) نیاز ندارند.
 • افرادی که انتخاب می شوند، نامه های حمایتی اجازه کار دریافت می کنند تا بتوانند برای مجوز کار جدید درخواست دهند یا مجوز کار فعلی خود را تمدید نمایند و در طول فرآیند اقامت دائم به کار خود ادامه دهند.
 • خدمات پشتیبانی مشتریان از طریق ایمیل و تلفن

برای درخواست جهت Tech Pilot متقاضیان مهاجرت باید ابتدا پروفایلی را در پورتال آنلاین برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ایجاد کنند و در سیستم ثبت نام مهاجرت مهارت ها ثبت نام کنند. آنها باید از طریق دسته های مهاجرتی اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا مهاجرت مهارت ها اقدام کنند. برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا پذیرش ها را برگزار می کند و حداقل امتیاز مورد نیاز متقاضیان برای دریافت دعوتنامه را نیز اعلام می کند. سپس درخواست ها را رسیدگی خواهد کرد و متقاضیان را اولویت بندی می کند.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی