dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

تفاوت پردازش کنسولی CP با تنظیم وضعیت AoS لاتاری آمریکا چیست ؟


پردازش کنسولی در مقابل تنظیم وضعیت برای لاتاری آمریکا

هنگام صحبت کردن در مورد لاتاری آمریکا ، شما اغلب اصطلاحات CP یا AoS را می شنوید – پردازش کنسولی در مقابل تنظیم وضعیت. اکثریت قریب به اتفاق برندگان قرعه کشی DV پرونده های خود را در خارج از ایالات متحده (که CP یا پردازش کنسولی است) پردازش می کنند ، اما تعدادی از برندگان نیز وجود دارند که از قبل به نوعی ویزای موقتی در ایالات متحده هستند. این افراد گزینه تنظیم وضعیت AoS خود را دارند.

پردازش کنسولی CP

برای موارد ( Consular Processing ( CP ، برنده باید منتظر بماند تا پرونده در جریان باشد و سپس آزمایش پزشکی و مصاحبه DV را در سفارت كشور كه ​​در آن ساكن است انجام دهد. ( برای ایرانیان دیگر کشورها ) برخی از افراد به اشتباه فکر میکنند پیچیده است اما این طور نیست. روند CP بسیار سرراست است و نیازی به استخدام وکیل نیست. اطلاعات موجود در این سایت و سایتهای مختلف و البته دستورالعملهای پردازش که اغلب مورد غفلت قرار گرفته اند ، بیش از حد کافی است تا شما این فرآیند دریابید و اطلاعات جامع به دست آورید. در پردازش خارج از ایالات متحده کنسولی افیسر ملزم به ارائه کتبی دلایل رجکتی نیست.

تنظیم وضعیت AoS

موارد ( Adjustment of Status ( AoS ، سالانه کمتر از 5٪ موارد DV را تشکیل می دهد. این فرایند اختلافات چشمگیری دارد و به طور کلی کمی کندتر از CP است. با این حال ، سهولت رسیدگی به پرونده شما در چند مایلی خانه شما و با حداقل اختلال در زندگی کار شما یک مزیت بزرگ است. در پردازش داخل از ایالات متحده AoS افیسر ملزم به ارائه کتبی دلایل رجکتی است.

اگر تصمیم دارید که برنده قرعه کشی DV خود توسط AoS پردازش کنید ، توصیه میکنیم در صورت تمایل تا به انجمن معرفی شده بروید و اطلاعات مندرج در پست 1 این موضوع را بخوانید . وکالت در اکثر موارد ضروری نیست – کار ساده است و روند آن با راهنمایی درست انجام می شود.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت