تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

تمدید یا تغییر شرایط در ویزای کار کانادا – سوالات متداول

وی والت آمریکا کانادا ویزا و مهاجرت سوالات متداول مهاجرت کانادا تمدید یا تغییر شرایط در ویزای کار کانادا – سوالات متداول

ویزای کار کانادا

ورک پرمیت یا مجوزهای کار و درخواست برای نیرو متخصص موقت، افراد تجاری و دانشجویان است که انواع مختلفی را در برمیگیرد، در این ادامه به سوالات متداول و مهم که راجب تمدید یا تغییر شرایط در ویزای کار کانادا پرسیده شده پاسخ میدهیم.

من درخواست تمدید مجوز کار خود را داده ام، آیا می توانم به خارج از کانادا سفر کنم؟

می توانید کانادا را ترک کرده و برگردید. با این حال ، هنگامی که به کانادا بازگشتید ، یکی از سه چیز اتفاق می افتد.

IRCC :

  1. اگر هنوز تصمیمی برای تمدید مجوز کار خود نگرفته ایم ، ممکن است به شما به عنوان بازدید کننده به کانادا برگردید. در این صورت ، تا زمانی که مجوز کار خود را دریافت نکنید ، نمی توانید کار کنید . افسر درگاه ورود ممکن است از شما بخواهد اثبات کند که پول کافی برای حمایت از خود در کانادا دارید.
  2. اگر افسر بندر ورودی دریابید که ما اجازه کار را در حالی که دور بودید تمدید کردید ، ممکن است شما به عنوان کارگر به کانادا برگردید.
  3. ممکن است از شما خواسته شود تا در بندر ورودی درخواست مجوز کار جدید کنید.

شما همچنین باید سایر الزامات ورود قابل اجرا را نیز برآورده کنید.

بعد از یک سال مجوز کار در کانادا چه اتفاقی می افتد؟

به عنوان مثال، اگر یک دوره یک ساله را در کانادا بگذرانید، یک سال اجازه کار پس از فارغ التحصیلی به شما اعطا می شود. با استفاده از این نوع مجوز کار، می توانید در هر مکانی کار کنید و هر زمان که بخواهید شغل خود را تغییر دهید . شما باید ظرف 90 روز پس از فارغ التحصیلی درخواست دهید.

آیا می توانم مجوز کار را به اقامت دائم در کانادا تبدیل کنم؟

به یاد داشته باشید که مجوزهای کاری فقط موقتی هستند و نمی توان از آنها برای مهاجرت به کانادا استفاده کرد . شما می توانید بر اساس مهارت و تجربه خود برای ویزای اقامت دائم اقدام کنید، مشروط بر اینکه واجد شرایط درخواست به عنوان یک کارگر ماهر باشید.


بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی