کانادا اخبار آلبرتا

تغییرات جدید در برنامه های مهاجرت PNP آلبرتا کانادا

افرادی که در آلبرتا حضور دارند اکنون می توانند برای اکثر برنامه های مهاجرتی بصورت آنلاین اقدام کنند ، اما این استان هزینه های جدیدی را نیز در نظر گرفته است.

از اول اکتبر ، برنامه نامزدی مهاجرت آلبرتا (AINP) بصورت آنلاین نیز انجام می شود، مگر اینکه برای جریان کشاورز خود اشتغالی باشد. داوطلبان در جریان اکسپرس انتری آلبرتا باید از AINP اجازه دسترسی به پورتال جدید را دریافت کنند .

برنامه استانی آلبرتا کانادا

آلبرتا در یک انتشار رسانه ای اعلام کرده: این پورتال برای سهولت برنامه های مهاجرت طراحی شده است. داوطلبانی که برای یکی از برنامه های استانی (PNP) آلبرتا متقاضی هستند ، نکاتی در مورد نحوه وارد کردن اطلاعات ، لیستی از مدارکی که باید ارائه دهند دریافت می کنند و می توانند پیش نویس را برای تکمیل درخواست خود در زمان دیگری ذخیره کنند. این سیستم ارزیابی اولیه را در مورد صلاحیت متقاضی را انجام می دهد و اطمینان حاصل می کند که نامزدهایی که معیارهای اساسی (الزامات اصلی برنامه) را ندارند ، برای ارسال برنامه وقت و هزینه خود را تلف نمی کنند.

در اینجا بیشتر تغییرات اعمال شده توسط AINP وجود دارد:

هزینه برای پورتال آلبرتا

درخواست هایی که با استفاده از پورتال آنلاین به استان ارسال می شوند ، 500 دلار هزینه بررسی (پردازش) دارند. این هزینه پس از ارسال درخواست ، قابل استرداد نیست. این هزینه هزینه پردازش درخواست را پوشش می دهد و اعم از اینکه کاندیداها نامزدی استانی دریافت کنند یا خیر ، لازم است.

داوطلبانی که از اول اکتبر یا قبل از آن برای جریان Alberta Opportunity Stream یا Alberta Express Entry Stream اقدام کرده اند ، مجبور به پرداخت هزینه نیستند.

متقاضیان Stream Farmer Stream که پس از اول اکتبر درخواست خود را از طریق پست ارسال کرده اند ، باید هزینه را پرداخت کنند.

هزینه های جدید برای خدمات پس از تصمیم گیری آلبرتا

آلبرتا می گوید ، همه درخواست های خدمات پس از تصمیم گیری باید از طریق ایمیل ارسال شوند.

اکنون آلبرتا برای خدمات پس از تصمیم گیری مانند درخواست تجدید نظر ، پسوندهای نامزدی و درخواست نامزدها برای نامه های پشتیبانی ، هزینه هایی را نیاز دارد. درخواست های خدماتی که از اول اکتبر یا بعد از آن به دولت ارسال شده اند هم اکنون با پرداخت 100 دلار هزینه خدمات است.

نامه های پشتیبانی دیگر با نامزدی صادر نمی شوند و باید توسط گیرنده PNP درخواست شوند. نامزدهای استانی که درخواست نامه حمایت ، از مهاجرت و شهروندی کانادا را دارند ، نیازی به پرداخت هزینه ندارند.

هزینه های پرداختی ، هزینه بررسی درخواست ها را پوشش می دهد و حتی اگر نامزدها واجد شرایط تمدید نامزدی یا دریافت نامه پشتیبانی نباشند ، لازم است. بازپرداخت فقط درصورت درخواست تجدید نظر در مواردی که ردی اصلی شود ، داده می شود. سایر هزینه های خدمات قابل استرداد نیستند.

برنامه ها را از طریق ایمیل به روز کنید

به روزرسانی های برنامه باید از طریق ایمیل ارسال شود ، حتی اگر داوطلبان از طریق پست درخواست کنند. اکنون داوطلبان باید برای اطلاع دادن به AINP ایمیل ارسال کنند:

  • اصلاح یا به روزرسانی اطلاعات یا مدارک موجود در یک برنامه ؛
  • آپدیت در مورد وضعیت اشتغال ، وضعیت مهاجرت ، اطلاعات تماس ، یا ترکیب خانواده ؛
  • آپدیت برای استفاده از نماینده شخص ثالث ؛ یا
  • بازپس گیری درخواست

اقدامات در زمان ویروس کرونا

آلبرتا برخی از تغییرات زیر را در اقدامات موقت ویروس کرونا ایجاد کرده است:

  • AINP دیگر برنامه های ناقص را نمی پذیرد. برنامه های ناقص ارسال شده در 1 اکتبر یا پس از آن یا ارسال شده در پورتال آنلاین رد می شوند.
  • کلیه داوطلبانی که پس از مراجعه به AINP شغل خود را از دست داده اند ، صرف نظر از تاریخ ثبت نام آنها و کلیه نامزدها ، از زمان ارزیابی درخواست آنها تا شش ماه برای یافتن شغل جدید مطابق با معیارهای AINP فرصت دارند. این شرط اشتغال باید در زمان ارسال درخواست یا ارسال از طریق پست الکترونیکی تأمین شود. AINP هنگامی که برنامه ای در حالت تعلیق است ایمیل ارسال می کند. این تغییر فرصت بیشتری را برای دستیابی به معیارهای استخدام AINP فراهم می کند و زمان یافتن شغل را برای نامزدها و معرفی شدگان تا چهار ماه افزایش می دهد. پیش از این به نامزدها و کاندیداهای منتخب حداکثر 60 روز فرصت داده می شد تا شغل مناسب را پیدا کنند.

آلبرتا به CIC News گفت  که این پورتال جدید به منظور کاهش کارنامه کاری و ایجاد “روند درخواست ساده برای نامزدها” است.

این فقط برای شخص متقاضی قابل دسترسی است و اگر متقاضیان بخواهند برنامه خود را با خانواده یا نمایندگان به اشتراک بگذارند ، می توانند پیش نمایش را چاپ کنند.

آلبرتا می گوید که بازخورد از داوطلبان در مورد روند درخواست استقبال می شود ، و آنها در صورت لزوم اصلاحات را انجام می دهند. آلبرتا همچنین تأیید کرد که این تغییر مربوط به COVID-19 نیست.


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023