کانادا اخبار بریتیش کلمبیا

تغییرات جدید در برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا

تغییرات برنامه کارآفرینی BC کانادا

از 29 ژانویه سال 2020 ، داوطلبان برای واجد شرایط بودن در برنامه نامزدی استانی بریتیش کلمبیا ، به زبان انگلیسی یا فرانسوی نیاز به معیار زبان کانادایی سطح 4 به زبان انگلیسی یا فرانسوی دارند .

2020-01-30

این شرط باید در مرحله نامزدی این روند برآورده شود ، به این معنی که داوطلبان با اجازه کار به استان می آیند و این شانس را دارند که مهارت های زبانی خود را بهبود بخشند.

این تغییر به گونه‌ای طراحی شده است که متقاضیان این برنامه بیشتر در اقتصاد کانادا موفق شوند.

بیانیه PNP در بیانیه ای گفت: “تحقیقات نشان می دهد که مهارت در یکی از زبانهای رسمی کانادا تأثیر قابل توجهی در ادغام اقتصادی و اجتماعی مهاجران به کشور جدیدشان دارد.”

تغییرات جدید در برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا

شرایط واجد شرایط بودن برای مهاجرت کارآفرین ارزش خالص شخصی حداقل 600000 دلار ، به طور قانونی به دست آمده.

حداقل 200000 دلار در یک تجارت جدید واجد شرایط سرمایه گذاری کنید یا یک تجارت موجود را در BC خریداری و بهبود دهید.

حداقل یک شغل تمام وقت جدید در شغل خود برای یک شهروند کانادایی یا اقامت دائم ایجاد کنید. معیار زبان کانادایی سطح 4 به زبان انگلیسی یا فرانسوی در هر چهار مهارت: گوش دادن ، صحبت کردن ، خواندن و نوشتن ، با زمان نامگذاری. تجربه تجاری و / یا مدیریت مناسب.

وضعیت مهاجرت موقت قانونی در کانادا را داشته یا واجد شرایط بودن آنها باشید. به طور قانونی در کشوری که هم اکنون در آن سکونت دارید پذیرفته شده اید. در همین حال ، بریتیش کلمبیا نیز برای حذف گزینه اصلی کارمندان تحت عنوان کارآفرینی مهاجرت – پایه پایه حرکت کرده است.

از 29 ژانویه ، کارکنان کلیدی دیگر نمی توانند در برنامه ها قرار بگیرند.

بیانیه PNP در بیانیه ای گفت: “این تغییر به متقاضی اصلی این امکان را می دهد تا بیشتر درگیر فعالیت های روزانه تجارت باشد ، تعامل با تأمین کنندگان و مشتریان را افزایش دهد و این به پیشرفت مهارت زبان کمک می کند.”

این تغییرات فقط مربوط به برنامه های جدید است. افرادی که قبلاً متقاضی شده اند ، قبل از 29 ژانویه در مورد الزامات طبقه بندی ارزیابی می شوند.


بیشتر بخوانید:

segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023