تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

تغییرات جدید در رابطه با افرادی که COPR دارند و هنوز وارد کانادا نشده‌اند

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا تغییرات جدید در رابطه با افرادی که COPR دارند و هنوز وارد کانادا نشده‌اند

اداره مهاجرت کانادا دیگر webforms آماده را برای دارندگان COPR منقضی شده را قبول نمی کند

سازمان مهاجرت کانادا؛ در خبری اعلام کرد که به زودی با برخی از افرادی که COPR دارند ولی به دلیل موضوعات COVID19 نتوانسته‌اند وارد کانادا بشوند تماس خواهد گرفت.

طبق روال قبلی (که در راستای تسهیل ورود در شرایط پاندمیک تعریف شده بود)، اشخاصی که COPR داشتند ولی نتوانسته بودند وارد کانادا شوند باید با ارسال یک وبفرم، آمادگی خود برای ورود به کانادا را به سازمان مهاجرت اعلام می‌کردند. این تصمیم برای این اتخاذ شده بود که بسیاری از دارندگان COPR در شرایط خاص کنونی نمی‌توانستند به کانادا سفر کنند و در نتیجه COPR آن‌ها باطل می‌شد. در نتیجه اشخاصی که شرایط لند را پیدا می‌کردند، از طریق وبفرم این موضوع را به سازمان مهاجرت اعلام می‌کردند و سازمان مهاجرت نیز COPR جدید برای این افراد صادر می‌کرد.

اما اکنون رویه جدیدی اعمال می‌شود. طبق اعلام IRCC دیگر نیازی به ارسال وبفرم نیست و خود سازمان مهاجرت طبق اولویت بندی خود، با افراد تماس خواهد گرفت. قرار است به زودی اطلاعات بیشتری در این مورد منتشر شود.

سند COPR و یا Confirmation Of Permanent Residency مهمترین مدرکی است که در مرحله نهایی بررسی پرونده و به همراه ویزا برای شخص متقاضی دریافت اقامت دائم صادر می‌شود و یک نسخه از آن در هنگام لند اول باید به آفیسر CBSA تحویل داده شود. به همین دلیل به آن Landing Paper هم گفته می‌شود.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی