dark
قالب تیره سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت تیره راحت تر هستید آن را فعال کنید.

کبک برنامه سرمایه گذار مهاجر را تا ژوئیه سال 2020 به حالت تعلیق درآورد

اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار کبک کبک برنامه سرمایه گذار مهاجر را تا ژوئیه سال 2020 به حالت تعلیق درآورد

برنامه سرمایه گذار مهاجرین کبک ، که به سرمایه گذاران امکان می دهد اقامت دائم کانادا را با سرمایه گذاری 1.2 میلیون دلاری دریافت کنند ، تا اول ژوئیه سال 2020 به حالت تعلیق در آمده است. 

31 اکتبر 2019 

سهمیه های جدید برای کارآفرین ، برنامه های خود اشتغال اعلام شد

برنامه سرمایه گذار مهاجرین کبک ، که به سرمایه گذاران امکان می دهد اقامت دائم کانادا را با سرمایه گذاری 1.2 میلیون دلاری دریافت کنند ، تا اول ژوئیه سال 2020 به حالت تعلیق در آمده است. 

این تعلیق از روز جمعه ، اول نوامبر 2019 وارد عمل می شود.

وزیر مهاجرت کبک ، سیمون جولین بارت ، این تعلیق را به این واقعیت نسبت داد که نزدیک به 20،000 درخواست اقامت دائم از طریق برنامه سرمایه گذار مهاجرین کبک هنوز مورد رسیدگی قرار نگرفته است.

وزیر گفت که بخش وی از دوره تعلیق برای بررسی برنامه استفاده خواهد کرد که بحث برانگیز بوده است.

منتقدین می گویند که این امر به افراد ثروتمند اجازه می دهد اقامت دائم و شهروندی کانادا را به طور مؤثر خریداری کنند ، در حالی که حامیان گفتند که این کمک به بودجه برنامه های اساسی در کبک کمک می کند.

دولت کانادا در سال 2014 برنامه ای مشابه را لغو کرد و گفت سرمایه گذاران روابط با کانادا را حفظ نمی کنند و “به طور قابل توجهی مالیات کمتری را در طول زندگی نسبت به سایر اقشار مهاجران اقتصادی پرداخت می کردند”.

برای شرکت در برنامه سرمایه گذار مهاجران کبک ، افراد 1.2 میلیون دلار سرمایه گذاری می کنند که پس از 5 سال بدون بهره بازپرداخت می شود.

برای واجد شرایط بودن ، سرمایه گذاران نیاز به حداقل 2،000،000 دلار ارزش خالص به دست آمده قانونی و حداقل دو سال تجربه مدیریت در 5 سال گذشته از جمله سایر معیارها دارند.

سهمیه جدید برای کارآفرینان ، برنامه های خود اشتغالی کار اعلام شد

کبک همچنین برای کسانی که سطح فرانسوی بالایی ندارند ، سهمیه جدیدی را برای برنامه های کارآفرین و خود اشتغالی خود اعلام کرد . هیچ کس سهمیه ای برای کسانی که می توانند سطح متوسط ​​و پیشرفته ای از بیان و درک شفاهی فرانسه را نشان دهند وجود ندارد.

این استان 25 برنامه را تحت عنوان Stream One یکی از برنامه های کارآفرین خود و 35 مورد از Stream Two بین 1 نوامبر 2019 و 30 سپتامبر 2020 پذیرفته است.

Stream One مسیری برای افرادی است که بیش از 41 امتیاز را در شبکه انتخاب کلاس اقتصادی کبک کسب می کنند. آنها همچنین باید در كوكك مستقر شوند تا شغلی را كه كارآفرین ایجاد می كند ، به تنهایی یا با اشخاص دیگر ، ارائه دهند و اینك پیشنهاد خدمات را از شتابدهنده بنگاه اقتصادی ، انكوباتور سازمانی یا یك مركز كارآفرینی دانشگاه دریافت كرده است.

معیارهای Stream Two سختگیرانه تر است ، متقاضیان نیاز به نمره 81 دارند و از بین سایر معیارها ، حداقل 900000 دلار ارزش خالص دارند.

برنامه کارگر خود اشتغالی کبک همچنین بین 1 نوامبر 2019 و 30 سپتامبر 2020 50 درخواست را می پذیرد.

این جریان برای کارگران خود اشتغالی با ارزش خالص 100000 دلار است که می خواهند در کبک کار کنند. از جمله معیارهای دیگر ، متقاضیان اگر قرار است در مونترال مستقر شوند ، به مبلغ 50،000 دلار سپرده گذاری نیاز دارند و 25،000 دلار نیز در سایر مناطق کبک مستقر هستند.

همه تغییرات فوق دیروز در کنار اهداف جدید مهاجرت و شرایط لازم برای برنامه تجربه کبک اعلام شد .

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت

اینستاگرام وی والت

مطالعه مطالب مهم و اخبار بروز مهاجرتی

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است