تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

بریتیش کلمبیا در ماه فوریه دعوت نامه های زیادی را برای تخصص فناوری ارسال کرد

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار بریتیش کلمبیا بریتیش کلمبیا در ماه فوریه دعوت نامه های زیادی را برای تخصص فناوری ارسال کرد

بریتیش کلمبیا نامزد برنامه (BC PNP) در مجموع 221 دعوت نامه از طریق آن صادر فناوری این ماه. این مورد بیشترین حداقل از مارس 2018 است که BC PNP شروع به انتشار اعداد فقط تکنیکی بطور جداگانه از نتایج قرعه کشی معمولی کرد.

نامزدهای مهاجرت که از طریق یکی از جریان های BC متقاضی مهاجرت به کانادا می شوند و در یکی از 29 شغل واجد شرایط پیشنهادات شغلی دارند ، می توانند از طریق برنام Tech Pilot برای یک دعوت نامه در نظر بگیرند.

در ماه فوریه افزایش از ژانویه است که بریتیش کلمبیا 128 دعوت نامه از طریق پایلوت فناوری ارسال كرد. تا کنون BC ، امسال 349 دعوت نامه برای کارگران فناوری ارسال کرده است.

یک سخنگوی وزارت توسعه اقتصادی BC قبل از ارسال نامه ای به CIC News در نامه ای نوشت: “پایلوت فنی برنامه های انتخاباتی استان های BC یک ابتکار عمل است که از رشد اقتصادی پشتیبانی می کند و به بخش فناوری کمک می کند تا استعدادهای برتر بین المللی را جذب کند .” “ما همچنان از رشد مداوم بخش فناوری از طریق قرعه کشی های هفتگی حمایت می کنیم.”

اگرچه BC PNP مشخص نکرد که چرا در ماه فوریه تعداد دعوت های بیشتر برای متخصصان فنی صادر شده است ، اما آنها می گویند که دفعات فراخوان ها بر اساس تخصیص سالانه نامزدی دولت فدرال و پردازش برنامه است. ظرفیت.

در فوریه سال 2019 ، بریتیش کلمبیا ، 96 نامزد را از طریق پایلوت فناوری و 309 در یک قرعه کشی از جریان های منظم خود دعوت کرد.

بریتیش کلمبیا در ماه فوریه دعوت نامه های زیادی را برای تخصص فناوری ارسال کرد

Tot Pilot در سال 2017 برای ارائه به بخش فناوری در BC امکان جلب و حفظ استعدادهای بین المللی فراهم شد. این در شرایطی بود که تقاضا در بخش فناوری به طور مداوم در حال افزایش بود. این ابتکار تا ژوئن سال 2020 تمدید شد.

برای واجد شرایط بودن برای دعوت به درخواست (ITA) از طریق پایلوت Tech ، داوطلبان باید در یک گروه مهاجرت PNP مانند Skills Immigration یا Express Entry BC ثبت نام کنند .

بیشتر نمرات تضمینی ITA نیست

BC PNP دیگر ITA را برای داوطلبان مهاجرت با نمرات بالای سیستم رتبه بندی استانی صادر نمی کند.

از 19 فوریه ، نامزدهایی که به شدت در سیستم ثبت نام مهاجرت مهارت (SIRS) نمره می گیرند ، دیگر واجد شرایط ورود به سیستم به صورت خودکار برای نامزدی استانی نیستند.

کاندیداها در مهارتهای مهاجرت و ورود ورود به BC بر اساس عوامل اقتصادی و عوامل سرمایه انسانی در رتبه بندی می شوند. امتیازات بر اساس سطح مهارت پیشنهاد شغلی ، دستمزد و منطقه اشتغال منطقه ای و همچنین سابقه کار ، تحصیلات و توانایی زبان یک نامزد اهدا می شود.

مسیر مهاجرت Skills برای کارگران ماهر و نیمه ماهر است که مشاغلی با تقاضای زیاد در سطح استان دارند. نامزدهای Express Express Entry BC باید واجد شرایط یکی از سه برنامه مهاجرت اقتصادی فدرال باشند: برنامه متخصص ماهر فدرال  ، برنامه معاملات ماهر فدرال یا کلاس تجربه در کانادا .


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی