تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

تحصیل در کانادا: آزمون زبان برای پاییز 2020

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار تحصیلی کانادا تحصیل در کانادا: آزمون زبان برای پاییز 2020

بررسی:

تحصیل در کانادا: گزینه های آزمون انگلیسی برای پاییز سال 2020

با ترم پاییز 2020 تقریباً در گوشه و کنار ، دانشجویان بین المللی آینده نگر در سراسر جهان برنامه های خود را برای تحصیل در کانادا آماده می کنند .

هر موسسه یادگیری تعیین شده کانادایی (DLI) سیاست های پذیرش خود را تعیین می کند. DLI کالج ها ، دانشگاه ها و سایر مؤسسات آموزشی است که توسط دولت مجاز به استقبال دانشجویان بین المللی است.

DLI معیارهایی مانند رونوشت های متقاضی ، سابقه حرفه ای ، نامه انگیزه و توصیه های دانشگاهی و حرفه ای را ارزیابی می کند. آنها مهارتهای زبان شما را نیز ارزیابی می کنند.

مهم است که قبل از تصمیم گیری در مورد آزمون زبان ، با DLI هایی که متقاضی استفاده از آنها هستید ، بررسی کنید.

با توجه به همه گیری های کروناویروس (COVID-19) ، آزمایش کنندگان زبان برای رعایت دستورات قفل دولت در سراسر جهان مجبور به کاهش عملکرد خود هستند. با این حال ، آنها همچنین در حال ارائه تست های آنلاین برای کمک به دانش آموزان بین المللی در مورد شرایط قبولی در مدارس کانادا هستند.

در اینجا گزینه های تست زبان که بطور گسترده توسط DLI های کانادایی پذیرفته شده اند ، به ترتیب حروف الفبا مورد پذیرش قرار گرفته اند:

CAEL کانادا

(CAEL) کانادا علمی زبان انگلیسی آزمون های معیار تست شرکت اداره می شود. این پذیرش توسط بیش از 180 دانشگاه و کالج در سراسر کانادا ، از جمله تمام دانشگاه های انگلیسی زبان و 82 درصد کالج های انگلیسی زبان انجام شده است. براساس وب سایت Paragon ، CAEL قرار است تا اوایل ماه ژوئن بار دیگر در هند ، فیلیپین ، امارات متحده عربی و در بیشتر کانادا در دسترس باشد.

نتایج آزمون ظرف 8 روز کاری در دسترس است.

ارزیابی کمبریج انگلیسی

امتحانات پیشرفته و مهارت C1 C1 که توسط کمبریج Assessment English ارائه   می شود توسط بیش از 200 مدرسه در کانادا شامل تقریبا همه دانشگاه های دولتی پذیرفته شده است.

نتایج آزمایش طی 2-3 هفته برای تست های مبتنی بر رایانه و 4 تا 4 هفته برای تست های مبتنی بر کاغذ در دسترس است (هر دو مورد باید در یک مرکز تست کمبریج تکمیل شوند).

این امتحانات به طور کلی پس از گذراندن دوره های آموزش زبان انگلیسی انجام می شود. به همین ترتیب ، آزمونها برای عمق بیشتر دانشجویان آماده می شوند تا بتوانند مهارت های زبان انگلیسی خود را در زمینه های زندگی واقعی ، از جمله آموزش عالی ، به خوبی استفاده کنند. گواهینامه های مهارت C1 Advanced و C2 برای طول عمر معتبر است ، به این معنی که برخی از موسسات در کانادا نتایج قدیمی تر از 2 سال را می پذیرند. کمبریج در حال بازگشایی مراکز آزمون جهانی است زیرا مقررات محلی اجازه می دهد و به دانشجویان توصیه می کند تا برای آخرین اطلاعات با مراکز آزمون محلی خود تماس بگیرند.

تست انگلیسی دولینگو Duolingo

آزمون زبان انگلیسی است که توسط تقریبا پذیرفته 140 موسسات آموزش عالی کانادا. می توان آن را فقط در 1 ساعت تکمیل کرد و نتایج در 2 روز در دسترس است. آزمون بصورت آنلاین انجام می شود.

آیلتس آکادمیک

آزمون علمی آیلتس توسط سه شریک انجام می شود: IDP Training ، شورای بریتانیا و کمبریج Assessment English. این آزمون توسط حدود 400 دانشگاه و کالج کانادا پذیرفته شده است. هم اکنون در بیش از 30 کشور جهان موجود است ، اما معمولاً در بیش از 140 کشور اداره می شود.

نتایج پس از 13 روز برای تست های مبتنی بر کاغذ و طی 5-7 روز برای تست های مبتنی بر رایانه در دسترس است.

در پاسخ به این بیماری ، سه شریک اخیراً شاخص IELTS را به عنوان یک اقدام موقت برای کمک به دانشجویان بین المللی برای تکمیل آزمون انگلیسی خود به صورت آنلاین معرفی کردند. شاخص آیلتس از خانه نامزد بصورت آنلاین گرفته می شود.

آموزش های علمی آیلتس و IELTS عمومی (که هر دو فقط می توانند بصورت حضوری در یک مرکز آزمون آیلتس به سرانجام برسند) تنها آزمون های انگلیسی هستند که توسط مهاجرت و تابعیت کانادا (IRCC) تأیید شده اند برای دانشجویانی که می خواهند سریعاً اجازه تحصیل خود را پیگیری کنند. کاربرد.

تحت جریان مستقیم دانشجویی IRCC (SDS) ، ساکنان هند ، فیلیپین ، چین ، ویتنام ، پاکستان ، مراکش و سنگال می توانند اجازه تحصیل خود را طی 20 روز تقویم دریافت کنند ، تا زمانی که آنها معیارهای خاصی را برآورده کنند ، از جمله دریافت نمره حداقل 6.0 در هر مهارت IELTS (خواندن ، نوشتن ، گوش دادن و صحبت کردن).

IRCC نتایج آزمون های عمومی و آیلتس آیلتس مبتنی بر کاغذ و همچنین رایانه را می پذیرد.

آزمون پیرسون انگلیسی (PTE)

آزمون پیرسون انگلیسی (PTE) توسط 90 درصد دانشگاه ها و کالج های کانادا پذیرفته می شود. به طور معمول در دسترس در بیش از 50 کشور، PTE است در حال حاضر موجود در بیش از 10 کشور است.

نتایج آزمون برای بیشتر افراد طی 2 روز در دسترس است.

پیرسون همچنین در طول دوره کورو ویروس تست Versant خود را بصورت آنلاین ارائه می دهد تا دانشجویان بین المللی بتوانند انگلیسی خود را در خانه ارزیابی کنند. نتایج آزمون Versant بلافاصله پس از اتمام آزمون در دسترس است.

تافل

آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) توسط بیش از 400 دانشگاه و کالج کانادایی از جمله 100 درصد دانشگاه ها پذیرفته می شود .

نتایج در مدت 6 روز در دسترس هستند.

TOEFL iBT (“تست مبتنی بر اینترنت”) معمولاً در بیش از 150 کشور جهان در دسترس است ، اما سرپرست این آزمون ، سرویس تست آموزش (“ETS”) باید مانند همه آزمایش کنندگان دیگر مجبور به انجام عملیات مقیاس شود. تاریخ آزمون در حال تبدیل شدن بیشتر در دسترس برای دانش آموزان در سراسر جهان در هفته های آینده.

در همین حال ، ETS به طور موقت TOEFL Special Home Edition iBT را به دانشجویان بین المللی در هر کشوری که در آن تست بجز سرزمین اصلی چین و ایران برگزار می شود ، ارائه می دهد.

نتایج پس از 6-10 روز در دسترس است.

گزینه های دیگر

گزینه های دیگری نیز برای دانشجویان بین المللی در دسترس است. به عنوان مثال ، تست هایی وجود دارد که توسط خود مؤسسات فردی ارائه می شود ، مانند دانشگاه تورنتو و دانشگاه مک گیل.

قبل از ثبت نام در آزمون زبان انگلیسی ، اطمینان حاصل کنید که DLI هایی که درخواست می کنید برای قبول شدن در آزمون هستند. علاوه بر این ، اطمینان حاصل کنید که DLI ها تست های آنلاین را که اکنون در دوره COVID-19 ارائه می شوند ، می پذیرند.

IELTS General و CELPIP برای مهاجرت به کانادا

بسیاری از دانشجویان بین المللی برای دریافت مجوز کار پس از فارغ التحصیلی اقدام می کنند و سپس درخواست اقامت دائم کانادا می دهند. قبل از ارسال درخواست مهاجرت خود در کانادا ، باید آزمون زبان دیگری را بگیرید و دو آزمون انگلیسی که توسط IRCC پذیرفته شده اند ، آیلتس عمومی و CELPIP هستند.

خوشبختانه با توجه به زمانی که شما در یادگیری ، کار کردن و معاشرت در کانادا صرف کرده اید ، مهارتهای انگلیسی شما حتی بیشتر خواهد شد.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی