تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

تحصیل کارشناسی ارشد در رشته های علوم کامپیوتر و مهندسی آمریکا

وی والت آمریکا ایالات متحده تحصیلات تحصیل در آمریکا تحصیل کارشناسی ارشد در رشته های علوم کامپیوتر و مهندسی آمریکا

تحصیل در آمریکا

علوم کامپیوتر در آمریکا

دانشجویانی که آموزش عالی در علوم کامپیوتری دارند، متخصصانی هستند که همیشه مورد تقاضا می باشند و چشم انداز آینده ی آن ها یکی از درخشان ترین هاست. گرفتن مدرک کارشناسی ارشد در رشته ی کامپیوتر، مسیر شما را به سوی آینده ای درخشان هموار می کند.

در مورد طول برنامه، بسیاری از عوامل مانند نوع برنامه یا روشی که در آن شرکت می کنید، ممکن است روی آن تأثیر بگذارد. یک برنامه کارشناسی ارشد تمام وقت در علوم کامپیوتر به مدت 2 سال ادامه خواهد داشت. اگر همزمان با شرکت در مقطع کارشناسی ارشد مشغول به کار هستید، مطمئناً زمان بیشتری خواهد برد، به طور متوسط 3 تا 5 سال.

مهندسی در آمریکا

اگر به دنبال حرفه ای هستید که اشتغال در آن همواره یک روند صعودی را در پیش دارد، مهندسی همان حرفه است. اما برای همگام شدن با ریتمی که تکنولوژی تغییر می کند، باید یک آموزش عالی بدست آورید تا بتوانید وارد بازار کار شوید. یک مدرک کارشناسی ارشد مهندسی احتمالاً تنها مسیری است که می تواند شما را به آنجا برساند.

از آنجا که این رشته یک رشته ی تحصیلی مورد تقاضا است، بهینه سازی های پویای بسیاری از نظر برنامه ریزی درسی و طول مدت دوره، انجام شده است. طول برنامه های کارشناسی ارشد مهندسی یک ویژگی بسیار انعطاف پذیر است.

بسته به اینکه کدام کشور را برای تحصیل انتخاب کرده باشید، یا اینکه برنامه مورد نظر شما تدریس می شود یا پژوهشی است و یا اینکه شما تصمیم گرفته اید که چگونه در آن حضور داشته باشید، اینها همه نشان می دهد که چقدر طول می کشد تا یک برنامه به پایان برسد.

به عنوان مثال، در استرالیا، برنامه های کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مدارک پژوهشی هستند که 2 تا 3 سال طولمی کشند، در حالی که در آمریکا و کانادا این برنامه ها مدارک حرفه ای هستند که به مدت 2 سال طول می کشند.

برعکس، در انگلستان 4 سال طول می کشد تا یک دوره ی کارشناسی ارشد مهندسی به پایان برسد، با این شرط که دانشجویان، سال پنجم را در این صنعت حضور داشته باشند تا به مهندسین کاملاً آماده ای تبدیل شوند. با توجه به این موضوع، همیشه توصیه می شود شخصاً بررسی کنید که می خواهید در چه نوع برنامه های ارائه شده از سوی دانشگاه شرکت کنید.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی