آلمان تحصیلات

تحصیل در رشته های مهندسی در آلمان

بیش از 3،000 برنامه در مقاطع مختلف برای رشته ی مهندسی در دانشگاه های آلمان وجود دارد و با استفاده از وب سایت ‘TU9 Self-Assessment international‘  شما می توانید بررسی کنید که آیا می توانید در رشته ی مهندسی تحصیل کنید. هرچند رشته های مهندسی بازار کاری بسیار خوب دارند ولی موفق شدن در این رشته ها رابطه مستقیم با ویژگی های شخصیتی شما دارد.

مدارک مورد نیاز

اگر می خواهید در رشته ی مهندسی مشغول به تحصیل شوید، لازم است موارد زیر را در نظر بگیرید:
• شما باید نمرات خوبی در دروس فیزیکی و ریاضی داشته باشید.
• برای حل سوالات علمی و ریاضی با استعداد باشید.
• مهارتهایی از جمله کنجکاوی، خلاقیت، ارتباط خوب و کار گروهی لازمه این رشته است.
• توانایی مدیریت و قدرت تصمیم گیری.
دانشگاه های آلمان در حال حاضر 3،400 برنامه برای رشته های مهندسی ارائه می دهند، که حدود 220 برنامه در مقطع ارشد به زبان انگلیسی هستند.

فرم ارزیابی

با کمک TU9 Self-Assessment international، شما می توانید، توانایی های خود را بسنجید که آیا کاندید مناسبی برای تحصیل در رشته های مهندسی هستید یا خیر. این تست نقاط ضعف و قوت شما را برای تحصیل در این برنامه نشان می دهد. این تست از بخش های مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از : مهارت حل کردن سوالات ریاضی و منطق به همراه پرسشنامه هایی درباره ی انگیزه شما برای تحصیلات آکادمیک و تعهد شما را ارزیابی می کند به علاوه تست زبان آلمانی نیز وجود دارد، هزینه ی این ارزیابی رایگان است.

آینده شغلی

فارغ التحصیلان موفق در رشته های مهندسی اینده شغلی بسیار خوبی در کشور آلمان دارند، از این رو یافتن شغل مناسب در گرو ویژگی های شخصیتی شما است. تقتضای بازار کار آلمان برای فارغ التحصیلان این رشته ها در حال افزایش است، به این جهت که از هردو مهندسی که در بازار مشغول به فعالیت است، یک نفر از آنها بازنشسته خواهند شد. اگر کشور آلمان بخواهد جایگاه خود را در بازار جهانی حفظ کند به نیروهای جایگرین نیاز دارد. این نکات امنیت شغلی شما را برای آینده ایی طولانی همراه با حقوقی بالا تضمین می کند.


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023