تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

ادامه تحصیل در کانادا با داشتن اقامت دائم کانادا

وی والت آمریکا کانادا تحصیلات ادامه تحصیل در کانادا با داشتن اقامت دائم کانادا

شما به کانادا مهاجرت کرده اید و بعد از فارغ التحصیلی و کار در کانادا توانسته اید، اقامت کانادا را بدست بیاورید. حال برنامه ی شما چیست؟ شما می توانید به صورت تمام وقت مشغول به کار شوید و یا به دنیای آکادمیک برگردید، از آنجا که دولت کانادا بخش بزرگی از هزینه های تحصیل شما را پرداخت می کند. هزینه های تحصیل شما در مقایسه با دانشجویان بین المللی بسیار پایین است.

در اینجا شهریه ی دو دانشگاه بریتیش کلمبیا و تورنتو را برای دانشجویان کانادایی و بین المللی را باهم مقایسه می کنیم.

اگر می خواهید در دانشگاه بریتیش کلمبیا در رشته ی علوم پایه تحصیل کنید، به عنوان فردی که اقامت کانادا را دارید برای شهریه ی سالیانه شما فقط 5،000 دلار پرداخت خواهید کرد، در حالی شهریه ی دانشجویان بین المللی 38،000 دلار برای هر سال خواهد بود.

می خواهید در دانشگاه تورنتو روانشانسی بخوانید؟ برای هر سال شهریه ی شما کمتر از 7،000 دلار برای هر سال خواهد بود و برای دانشجویان بین المللی سالیانه حدود 50،000-45،000  دلار است.

دیگر ویژگی مثبت تحصیل در کانادا با داشتن اقامت دائم

با داشتن اقامت دائم کانادا، با 80 درصد کاهش هزینه ی تحصیل رو به رو خواهید شد، تحقیقاتی که اخیرا توسط ‘Times Higher Education’  با جامعه آماری 6،000 نفر از کارمندان در سطح جهانی، که در کشور خودشان یا خارج از کشورشان تحصیل کرده بودند، نتیجه ی اعلام شده این است که فارغ التحصیلان دانشگاه های کانادا در مقطع کارشناسی مهارت های مورد نیاز بازار کار را در دانشگاه کسب کرده اند، به خصوص در رشته های بازرگانی،کامپیوتر و مهندسی.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی