تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

تحصیل آنلاین و اخذ ویزای کار کانادا

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار تحصیلی کانادا تحصیل آنلاین و اخذ ویزای کار کانادا

تحصیل و اخذ ویزای کار کانادا

بررسی اجمالی:

در پی دردسر های پیش آمده برای دانشجویان بین المللی کانادا یک تصمیم هوشمندانه دیگر گرفته است که از طرف اداره مهاجرت و شهورندی کانادا به صورت رسمی اعلام شد.

کانادا شرایط را آسانتر کرده است که دانشجویان بین المللی سفر مهاجرتی خود به کانادا را در پاییز سال 2020 آغاز کنند. آیا می خواهید برنامه خود را در یک کالج یا دانشگاه کانادایی در ماه سپتامبر ، اکتبر یا نوامبر سال 2020 شروع کنید ، می توانید به صورت آنلاین تحصیل کنید. در کشور خود باشید و هنوز به همان مزایای حضور در کانادا دسترسی دارید.

دلیل این امر این است که کانادا به دانشجویان بین المللی جدید اجازه می دهد تا در پاییز امسال برنامه های آموزشی کانادایی خود را بصورت آنلاین شروع کنند و هنوز هم پس از اتمام برنامه خود مجوز دریافت مجوز کار بعد از فارغ التحصیلی را دارند. این یک سیاست موقت است که با هدف ایجاد انعطاف پذیری بیشتر به دانشجویان بین المللی به دلیل بیماری همه گیر ویروس کروناویروس جهانی انجام می شود.

طبق گفته مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) ، دانشجو در صورت تمایل برای واجد شرایط بودن در PGWP ، نباید بیش از 50٪ برنامه کانادایی خود را بصورت آنلاین تکمیل کند. به عبارت دیگر ، یک دانش آموز می تواند برنامه خود را بصورت آنلاین شروع کند زیرا در پاییز سال 2020 به دلیل وقفه های مربوط به کروناوس نمی توانند به موقع وارد کانادا شوند ، با این حال برای دسترسی به PGWP باید در نهایت به کانادا بیایند.

PGWP برای دانشجویان بین المللی که می خواهند برنامه های مهاجرت کانادایی خود را رقابتی تر کنند ، بسیار مهم است. ترکیبی از تحصیلات کانادایی و تجربه کاری کانادایی به دست آمده از طریق PGWP شانس دانشجویی را برای اخذ اقامت دائم کانادا افزایش می دهد.

همچنین توصیه می شود در صورت تمایل به حداکثر رساندن طول PGWP ، دانشجویان در این شرایط تا 31 دسامبر سال 2020 وارد کانادا شوند. دلیل این امر این است که مراجعه به کانادا پس از این تاریخ منجر به مدت زمان کوتاه تر PGWP خواهد شد. حداکثر مدت زمانی که شخص بتواند PGWP بگیرد سه سال است. مدت زمان طولانی تر PGWP دانش آموزان زمان بیشتری را برای دریافت تجربه کار کانادایی که برای واجد شرایط بودن آنها برای طیف وسیعی از برنامه های مهاجرت فدرال و استانی فراهم می کنند ، فراهم می کند.

از این رو ، با فرض اینکه دانش آموز امسال پاییز در یک کالج واجد شرایط دو ساله در دانشکده یا دانشگاه کانادایی یا یکی دیگر از مؤسسات یادگیری تعیین شده ثبت نام کند ، می توانند این برنامه را بصورت آنلاین شروع کنند و پس از اتمام برنامه خود ، یک PGWP کامل سه ساله دریافت کنند. آنها تا 31 دسامبر سال 2020 به کانادا می آیند.مزایای تحصیل در کانادا

  • دوره های 8 تا 12 ماه که شروع آنها بین ماه می و سپتامبر 2020 بوده ، حتی اگر کل دوره آنلاین برگزار شده است باز هم امکان اخذ ویزای کار کانادا PWGPP پس از تحصیل خواهد بود.
  • تحصیل آنلاین تا تاریخ 30 آوریل 2021 در شمارش طول مدت ویزای کار پس از تحصیل به حساب می آید. و فراموش نکنید که باید 50 درصد دوره را حضوری بخوانید.

توضیحات تکمیلی:

کانادا به تازگی سه اقدام مهم را برای کمک به افرادی که مایل به تحصیل و کار در کانادا هستند اعلام کرده است.

مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) در یک خبر جدید که به تازگی در وب سایت خود منتشر کرده است ، سه اقدام زیر را در مورد صلاحیت مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) برای دانشجویان بین المللی که به دلیل برنامه همه گیری ویروس کرونا ، آنلاین برنامه های آموزشی کانادایی خود را دنبال می کنند ، معرفی کرده است.

  • دانشجویان هم اکنون می توانند تحصیل کنند در حالی که خارج از کشور هستند تا 30 آوریل 2021 بدون اینکه از طول PGWP کسر شود ، تا زمانی که 50 درصد تحصیلات خود را در کانادا بگذرانند.
  • دانشجویانی که ثبت نام کرده اند برای برنامه ای که مدت زمان 8-12 ماه با تاریخ شروع از ماه مه تا سپتامبر 2020 باشد ، می توانند کل برنامه خود را در خارج از کشور تکمیل کنند و هنوز هم واجد شرایط PGWP باشند.
  • دانشجویانی که ثبت نام کرده اند در یک برنامه با تاریخ شروع از ماه مه تا سپتامبر سال 2020 و به صورت آنلاین تا 30 آوریل 2021 تحصیل می کنند ، و فارغ التحصیل بیش از یک برنامه تحصیلی واجد شرایط هستند ، ممکن است بتوانند طول برنامه های تحصیلی خود را ترکیب کنند. هنگامی که آنها در آینده برای اجازه کار پس از فارغ التحصیلی درخواست میکنند، باید 50٪ از کل تحصیلات آنها در کانادا انجام شود.
  • برای واجد شرایط بودن این اقدامات ، دانشجویان باید قبل از شروع برنامه تحصیلی در ترم بهار / تابستان / پاییز 2020 یا برای ترم ژانویه 2021 ، درخواست مجوز تحصیل را ارائه دهند . در نهایت دانشجویان باید برای اجازه تحصیل تأیید شوند.

PGWP در بین افرادی که مایل به تحصیل در کانادا هستند بسیار مورد پسند است. بعد از اینکه دانشجو برنامه واجد شرایطی را در یک موسسه یادگیری تعیین شده کانادایی (به عنوان مثال ، یک دانشگاه یا کالج) به اتمام رساند ، می توانند PGWP را برای حداکثر مدت سه سال بدست آورند. مدت زمان نهایی PGWP بستگی به مدت زمانی دارد که فرد در DLI کانادا تحصیل می کند.

PGWP این دانشجویان بین المللی سابق را قادر می سازد سپس برای هر کارفرمای کانادایی کار کنند. دانشجویان سابق که امیدوار به اقامت دائم کانادا شده اند به دنبال به دست آوردن تجربه کاری که بدست می آورند برای افزایش احتمال مهاجرت کانادا است.

به دست آوردن تجربه کار در کانادا می تواند شرایط مهاجرت از طریق تجربه کانادایی را فراهم کند. همچنین می تواند تحت سیستم جامع رتبه بندی ، اکسپرس اینتری امتیازات اضافی را برای متقاضیان فراهم کند.

به دلیل بیماری همه گیر کرونا و محدودیت های سفر فعلی کانادا ، بسیاری از دانشجویان بین المللی در حال حاضر قادر به ورود ، به کانادا نیستند. این به دلایل زیادی مشکل ساز شده بود. یکی از این دلایل این بود که قبل از همه گیری کرونا ، تحصیل آنلاین برای PGWP حساب نمی شد.

کمی بعد از همه گیری کرونا قوانین تغییر کرد وقتی IRCC مجموعه ای از اطلاعیه ها را ایجاد کرد تا تحصیل آنلاین بتواند از نظر واجد شرایط بودن PGWP حساب شود. آخرین اعلامیه مهم در ماه مه اعلام شد ، زمانی که IRCC اظهار داشت تحصیل آنلاین تا 31 دسامبر سال 2020 می تواند برای تقاضای PGWP محاسبه شود.

IRCC در پایان خبر خود گفت كه محدودیت های مربوط به COVID-19 كانادا بر اساس پیشرفت های كاهش یافته ویروس كرونا در كانادا و خارج از كشور كاهش می یابد. همچنین IRCC با بررسی دیگر تغییرات به نظارت بر وضعیت کانادا و بین الملل ادامه خواهد داد.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی