تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

تجدید مجوزهای کار و مطالعه بدون flagpoling (پرچم گذاری) کانادا

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا تجدید مجوزهای کار و مطالعه بدون flagpoling (پرچم گذاری) کانادا

مجوزهای کار و تحصیل کانادا بدون flagpoling

در نتیجه بخشنامه های کانادا با هدف محدود کردن گسترش کرونا ویروس ، اتباع خارجی دیگر نمی توانند با استفاده از پرچم گذاری ، ویزای موقت مانند مجوز کار ، اجازه تحصیل یا ویزای بازدید کننده را صادر کنند.

1 آوریل 2020

Flagpoling به فرایندی گفته می شود که به موجب آن اتباع خارجی در داخل کانادا به – مرز آمریکا کانادا می روند ، به طور خلاصه وارد ایالات متحده شوند و پس از ورود مجدد به کانادا درخواست ویزا دهند.

چند روش مهم در مورد درخواست ویزا از طریق این روش وجود دارد ، و هر كدام مراقبت و توجه اضافی را كه باید در حال حاضر به برنامه هایی ارائه شود نشان می دهد كه پرچم گذاری گزینه ای نیست.


دور زدن زمان پردازش

هنگامی که درخواست ویزا از طریق کنسولگری یا در دفتر ویزا ارائه می شود ، بسته به نوع ویزا و محل ارائه درخواست ، زمان پردازش می تواند طولانی باشد.

در مقابل ، هنگام پرچم گذاری ، درخواست ویزا در محل پردازش می شود ، بنابراین شما معمولاً نتیجه درخواست خود را در همان روز می دانید.

از آنجا که اکنون این امکان پذیر نیست ، مهم است که درخواست های ویزا را برای اولین بار درست انجام دهید. این فقط وقت گذاشتن درخواست برای فهمیدن اینکه یک سند وجود ندارد یا یک فرم نادرست پر شده است ، اتلاف وقت است. زمان پردازش اضافی می تواند در شرایط مهاجرتی حساس به زمان عواقب جدی داشته باشد.


فرایند کاربرد آسانتر

هنگام پرچم گذاری ، نیازی به نگرانی در مورد ارسال درخواست خود ، یا درخواست آنلاین یا روی کاغذ نیست. در عوض ، مدارک مورد نیاز را به شخصی که در مقابل شما است ، تحویل می دهید و در هنگام حضور جسمی ، درخواست ویزا پردازش می شود. اگر سندی وجود ندارد یا هزینه نادرست پرداخت شده است ، افسر مهاجرت می تواند به شما اطلاع دهد و خطا بدون تأخیر قابل اصلاح است.

اکنون که پرچم گذاری گزینه ای نیست ، یک اشتباه پیش پا افتاده یا یک خطای ساده می تواند باعث تاخیر در یک برنامه شود. ارائه درخواست به اداره ویزای به روش صحیح ضروری است. عدم انجام این کار می تواند منجر به هدر رفتن هزینه های درخواست و اتلاف وقت شود ، و همچنین به امتناع احتمالی که می توان به راحتی از آن جلوگیری کرد ، نام برد.


می توانید پرونده خود را فراتر از محتوای برنامه خود قرار دهید

وقتی پرچم می زنید ، با یک انسان روبرو می شوید. بنابراین اگر در مورد صلاحیت یا سؤالاتی درباره اهداف شما برای درخواست ویزای خاص تردید وجود دارد ، این موارد را می توان با مرجعی که نتیجه درخواست شما تصمیم می گیرد ، مورد بحث قرار گرفت.

بدون پرچم گذاری هیچ فرصتی برای توضیح جزئیات برنامه وجود ندارد ، و همچنین فرصتی برای رد انگیزه احتمالی امتناع از سوی افسر مهاجرت وجود ندارد. درک و شفاف سازی که از طریق گفتگو قابل ارائه است بدون آن تعامل شخصی از بین می رود. 

همانطور که اکنون می ایستد ، درخواست ویزا یک فرایند رسمی است که در آن از نظر ارزیابی ذهنی محدودیت کمتری وجود دارد و اختیار افسر مهاجرت نقش کمتری دارد.

به دلایل ذکر شده در بالا ، اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم است که درخواست کاملی ارائه دهید. با توجه به رضایت از معیارهای واجد شرایط بودن ، تا حد امکان شفاف باشید. جای خود را برای افسر مهاجرت نگذارید که چرا شما به دنبال ویزای خاصی هستید که درخواست می کنید یا چرا از یک روش خاص استفاده می کنید.

از آنجا که روند درخواست هیچ تعامل چهره به چهره انسان را درگیر نمی کند ، افسران ویزا احتمالاً در توجه به برنامه های کاربردی کمتر بخشنده خواهند بود. همچنین ، در هنگام تکمیل و ارسال این برنامه ها فضای کمتری برای خطا وجود دارد.

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی