dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

تبدیل پایلوت فناوری بریتیش کلمبیا به برنامه‌ دائمی مهاجرت کانادا

اخبار آمریکا کانادا اخبار بریتیش کلمبیا تبدیل پایلوت فناوری بریتیش کلمبیا به برنامه‌ دائمی مهاجرت کانادا

بریتیش کلمبیا پایلوت محبوب فناوری را به یک برنامه مهاجرتی دائمی تبدیل می کند

پایلوت فناوری BC PNP به مدت نامحدود تمدید شده و به BC PNP Tech تغییر نام داده است.

به تازگی اداره مهاجرت بریتیش کلمبیا، برنامه پایلوت حوزه تکنولوژی بریتیش کلمبیا را به برنامه دائمی مهاجرت به کانادا تبدیل نمود. درواقع بریتیش کلمبیا بجای تمدید یک ساله این برنامه آزمایشی، آن را بطور نامحدود تمدید کرد و نام آن را از پایلوت تکنولوژی بریتیش کلمبیا (BC PNP Tech Pilot) به برنامه تکنولوژی بریتیش کلمبیا (BC PNP Tech) تغییر داد. تاکنون متقاضیان مهاجرت به کانادا در دوره آزمایشی این برنامه اقدام به مهاجرت می کردند، ولی از این پس، افرادی که قصد مهاجرت به بریتیش کلمبیا را داشته و در حوزه تکنولوژی فعالیت دارند، می توانند به این برنامه بعنوان یک برنامه دائمی مهاجرت به کانادا نگاه کرده و برنامه ریزی های لازم مهاجرت خود را انجام دهند.

برنامه پایلوت حوزه تکنولوژی بریتیش کلمبیا در ماه می 2017 برای کمک به بخش فناوری و تکنولوژی استان بریتیش کلمبیا معرفی گردید و تا آخر ماه جون 2021 نیز ادامه داشت. با انقضای تاریخ مذکور که حدودا یک ماه دیگر می باشد. این برنامه به یک برنامه دائمی مهاجرت به بریتیش کلمبیا تبدیل خواهد شد.

در طی برگزاری دوره های پذیرش برنامه پایلوت تکنولوژی بریتیش کلمبیا BC PNP Tech Pilot  از سال 2017، بصورت هفتگی و منظم استان سعی نموده متقاضیان این برنامه را در 29 شغل مورد نیاز تکنولوژی جذب نماید.

دریافت pdf لیست 29 شغل واجد شرایط برای برنامه مهاجرت BC PNP Tech Pilot

هفته گذشته، اعضای شورای نوآوران کانادا (Council of Canadian Innovators) در استان بریتیش کلمبیا با ارسال نامه ای به وزیر امور خارجه استان ، جوزی آزبورن ، خواستار دائمی شذن، برنامه پایلوت حوزه تکنولوژی بریتیش کلمبیا BC PNP Tech Pilot بودند.به دلیل اینکه پیش از ارسال نامه، دولت بریتیش کلمبیا هنوز اعلام نکرده بود چه نظری برای متوقف کردن این برنامه ازمایشی و یا دائمی کردن آن دارد و اینکه چه اتفاقی برای این برنامه خواهد افتاد.

اعضای شورای نوآوران کانادا (Council of Canadian Innovators) در استان بریتیش کلمبیا متعهد به راه اندازی شركتهایی در سطح بین المللی با بهترین استعداد هستند و از استراتژیهای مهاجرتی حمایت می كنند كه، به افراد با استعداد از سراسر جهان اجازه می دهد برای كار در شركتهای فناوری و رو به رشد کانادا، به كانادا بیایند و برای فرآیند مهاجرت به کانادا خود برنامه ریزی نمایند.

برنامه پایلوت حوزه تکنولوژی بریتیش کلمبیا یکی از برنامه های موفق برای حوزه تکنولوژی و فناوری استان بریتیش کلمبیا بوده و نیروی ماهر را در اختیار این بازار قرار می دهد و اجزا می دهد که کارآفرینان و سرمایه گذاران صنعت فناوری و اطلاعات برنامه ریزی بلند مدت داشته باشند و اطمینان بیشتر در اجرای راهبردهای شرکت خود در استان بریتیش کلمبیا داشته باشند.

تعداد کل دعوت شدگان برنامه پایلوت حوزه تکنولوژی بریتیش کلمبیا در سال 2020

اداره مهاجرت بریتیش کلمبیا در سال 2020 با توجه به همه گیری و شیوع ویروس کرونا، اقدام به برگزاری 37 دوره پذیرش در برنامه پایلوت تکنولوژی بریتیش کلمبیا نمود و در مجموع برای 2,982 متقاضی مهاجرت به بریتیش کلمبیا دعوتنامه صادر گردید.

در این لینک بطور کامل مشخص است که در سالهای اخیر تقریبا هر 2 هفته یکبار، پذیرش برنامه پایلوت تکنولوژی بریتیش کلمبیا برگزار گردیده است.

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت