کانادا اخبار تحصیلی کانادا

وزیر مهاجرت کانادا: 56000 ویزای تحصیل در مرحله اول تأیید شده است

تعداد ویزا های تایید شده کانادا

مندیچینو اظهار داشت که کانادا در حال حاضر 56000 تأییدیه مرحله اول برای درخواست های اجازه تحصیل را صادر کرده است.

در مرحله دوم ، همانطور که قبلا توسط مرجع آمریکا و کانادا گزارش شده بود ، وزیر مهاجرت تأیید کرد که دولت فدرال ، به رهبری Health Canada ، همچنان با موسسات تعیین شده DLI همکاری میکند تا راهی پیدا کنند که در طول شیوع ویروس کرونا دانشجویان برای تحصیل بتوانند در کانادا حضو پیدا کنند.

به گفته مندیچینو ، وزیر Patty Hajdu در تلاش است تا اطمینان حاصل كند كه هر موسسه آموزشی تعیین شده (DLI) الزامات سلامت و بهداشت عمومی استان و قلمرو را برآورده كرده است. این روش از سلامتی و ایمنی دانشجویان بین المللی و دانشجویان کانادایی محافظت می کند.

DLI ها دانشگاه ها ، کالج ها و سایر موسسات آموزشی هستند که برای استقبال از دانشجویان بین المللی تاییده دولت فدرال و استانی را دریافت کرده اند. برخی از DLI ها به استقبال دانشجویان بین المللی در طی همه گیری کرونا علاقه نشان داده اند. با این حال ، به دلیل محدودیت های سفر کانادا ، بیشتر دانشجویان بین المللی در حال حاضر قادر به سفر به این کشور نیستند.

بحث و گفتگوهایی بین Health Canada ، استان ها ، سرزمین ها و DLI ها به منظور شناسایی این مسئله است که آیا DLI ها می توانند با خیال راحت برنامه های قرنطینه و فاصله اجتماعی را ایجاد کنند که به آنها امکان استقبال از دانشجویان بین المللی را در ماه های آینده بدهد صورت گرفته است. طبق قوانین کانادا ، بیشتر مسافران باید بلافاصله پس از ورود به کانادا به مدت 14 روز قرنطینه شوند. علاوه بر این ، استانها و سرزمین های سراسر کانادا اقدامات جدی فاصله اجتماعی را برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 در نظر گرفته اند ، اگرچه شمار ویروس کرونا در کانادا در هفته های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

در همین حال ، کانادا تعدادی اصلاحات عمده در سیاست را اعلام کرده است تا دانشجویان بین المللی قادر به ادامه تحصیل در کانادا در میان بیماری همه گیر کرونا باشند. در میان این اصلاحات ، کانادا روند اطمینان دو مرحله ای تحصیل را در تابستان اعلام کرد تا به دانشجویان اطمینان دهد تا بتوانند تحصیلات خود را در خارج از کشور آغاز کنند.

تحصیل آنلاین کانادا

علاوه بر این ، دانشجویان بین المللی می توانند در خارج از کشور به صورت آنلاین تحصیل کنند اما پس از پایان همه گیری کرونا ، همچنان می توانند واجد شرایط اجازه کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) باشند و در کانادا کار کنند .

وزیر مهاجرت کانادا گفت که تاکنون 56000 دانشجوی بین المللی در مرحله اول مجوز تحصیل تأیید شده اند. این بدان معنی است که مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) پس از بررسی نامه پذیرش هر یک از متقاضیان از DLI ، و بررسی اثبات تمکن مالی برای تحصیل و زندگی ، و سایر الزامات ، تأیید دانشجویان را ارائه داده است.

هنگامی که دانشجویان قادر به سفر به کانادا باشند ، برای دریافت مجوز اجازه تحصیل در مرحله دو ، باید یک معاینه پزشکی ، بررسی سوابق کیفری (عدم سو پیشینه) و بیومتریک را ارائه دهند.

مندیچینو اطمینان حاصل کرد که تعهد مداوم کانادا در استقبال از مهاجران ، دانشجویان بین المللی و به طور کلی استعدادهای جهانی تأیید شده است.

” همچنین اقای وزیر خاطر نشان کرده که: من قاطعانه معتقدم که مهاجرت مانند سالهای اخیر نقش مهمی در اقتصاد ما خواهد داشت.”


بیشتر بخوانید:

segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023