تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

بورسیه تحصیلی مقطع دکتری دانشگاه کنتیکت آمریکا

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار ایالات متحده اخبار بورسیه آمریکا بورسیه تحصیلی مقطع دکتری دانشگاه کنتیکت آمریکا

موقعیت تحصیلی دکتری دانشگاه کنتیکت

دانشگاه کنتیکت (به انگلیسی: University of Connecticut) از دانشگاه‌های عمومی ایالات متحده آمریکا می‌باشد که در زمین‌های اهدایی در استورس، ایالت کنتیکت واقع است. دانشگاه در سال ۱۸۸۱ تأسیس گردید و امروزه بیش از ۲۸۰۰۰ دانشجو در آن مشغول تحصیل هستند. دانشگاه کنتیکت یکی از بیست دانشگاه برتر دولتی در ایالات متحده است. در رسانه‌ها و در گفتار عامیانه بیشتر با عنوان مخفف آن، یوکان، نام برده‌می‌شود.

پردیس اصلی ۴۴۰۰ هکتاری (۱۷٫۸ کیلومتر مربع) در استورس، کانتیکت است، تقریباً نیم ساعت با ماشین از هارتفورد و ۹۰ دقیقه با بوستون فاصله دارد. این یک دانشگاه شاخص است که در رتبه‌بندی بهترین دانشگاه ملی دولتی نیوانگلند قرار دارد و در «مدارس دولتی برتر» ۲۴ و در ۶۴ دانشگاه برتر ملی در رتبه‌بندی ۲۰۲۰ اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی قرار دارد. UConn توسط مجله Money و Princeton Review رتبه ۱۸ را از نظر ارزش کسب کرده‌است. این دانشگاه در میان «R1: دانشگاه‌های دکترا – فعالیت تحقیقاتی بسیار بالا» طبقه‌بندی شده‌است. این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه عمومی شناخته شده‌است، که به عنوان گروهی منتخب از دانشگاه‌های دارای بودجه عمومی تعریف می‌شود.

UConn یکی از مؤسسات مؤسس اتحاد مشارکت اقتصادی و فرهنگی منطقه ای هارتفورد، کانکتیکت / اسپرینگفیلد، ماساچوست است که به عنوان دالان دانش نیوانگلند شناخته می‌شود. UConn دومین دانشگاه ایالات متحده بود که به Universitas 21 دعوت شد، یک شبکه بین‌المللی نخبه و متشکل از ۲۴ دانشگاه با تحقیقات فشرده، که برای تقویت شهروندی جهانی با یکدیگر همکاری می‌کنند. UConn توسط انجمن مدارس و کالج‌های نیوانگلند معتبر است. UConn در سال ۱۸۸۱ به عنوان مدرسه کشاورزی Storrs تأسیس شد، به نام دو برادر که زمین را برای مدرسه اهدا کردند. در سال ۱۸۹۳، این مدرسه به کالج اعطای زمین تبدیل شد. در سال ۱۹۳۹، این نام به دانشگاه کانتیکت تغییر یافت. طی دهه آینده، برنامه‌های مددکاری اجتماعی، پرستاری و تحصیلات تکمیلی تأسیس شد، در حالی که دانشکده‌های حقوقی و داروسازی نیز جذب دانشگاه شدند. در طول دهه ۱۹۶۰، UConn Health برای دانشکده‌های پزشکی و دندانپزشکی جدید تأسیس شد. بیمارستان جان دمپسی در سال ۱۹۷۵ در فارمینگتون افتتاح شد.

UConn که در کنفرانس دوومیدانی آمریکا به عنوان Huskies شرکت می‌کند، به ویژه در برنامه‌های بسکتبال مردان و زنان خود موفق بوده‌است. هاسکی‌ها ۲۱ قهرمانی NCAA را به دست آورده‌اند. مسابقات UConn Huskies موفق‌ترین برنامه بسکتبال زنان در کشور است که با کسب ۱۱ رکورد مسابقات قهرمانی ملی بخش I NCAA (مساوی با تیم بسکتبال مردان UCLA Bruins) و رکورد چهار پیاپی زنان (۲۰۱۳–۲۰۱۶)، بعلاوه بیش از ۴۰ دوره مسابقات عادی و مسابقات قهرمانی کنفرانس. UConn همچنین دارای دو طولانی‌ترین پیروزی در هر جنسیت در تاریخ بسکتبال کالج است.

1- اطلاعات بورسیه
     • موقعیت تحصیلی مقطع دکتری
     • تحقیق روی کودکان و معلولیت 
    • دانشکده مددکاری اجتماعی دانشگاه Connecticut 
    • ددلاین 8 ژانویه

2- شرایط مورد نیاز
    • رزومه
    • انگیزه نامه
    • مهارت کافی در زبان انگلیسی

3- اطلاعات تکمیلی
    • کشور مورد پذیرش: تمامی کشورها
    • برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ssw.uconn.edu مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی