تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

بورسیه تحصیلی دوره کارشناسی دانشگاه مانیتوبا کانادا

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار بورسیه کانادا بورسیه تحصیلی دوره کارشناسی دانشگاه مانیتوبا کانادا

بورسیه تحصیلی دانشگاه مانیتوبا

دانشگاه منیتوبا کانادا برای دانشجویان بین المللی دارای جایگاه خوب دانشگاهی و با تامین نیاز مالی بورسیه است ، افرادی که برنامه های دوره های کارشناسی را در دو بخش پاییز و زمستان انجام می دهند ، دانشگاه این برنامه را برای دانشجویان کارشناسی در دسترس قرار داده است.

  • موسسه میزبان (ها): دانشگاه منیتوبا
  • سطح / زمینه (های) مطالعه: مدرک لیسانس در هر موضوعی
  • تعداد بورسیه ها: مشخص نشده است
  • گروه هدف: دانشجویان بین المللی از سراسر جهان
  • ارزش بورس تحصیلی / اجزاء: کل بورس های تحصیلی موجود هر ساله 240،000 دلار است که به طور مساوی بین دریافت کنندگان بورسیه تقسیم می شود.

شایستگی:

همه دانشجویان باید واجد شرایط دوره های تحصیلی در هر دو دوره پاییز و زمستان باشند. در بیشتر موارد ، دانشجویان باید حداقل 60 درصد کامل دوره را در هر ترم ثبت نام کنند و تکمیل کنند (یعنی حداقل 9 ساعت اعتبار در هر ترم). دانشجویان فارغ التحصیل مجبور نیستند حداقل های ساعت را رعایت کنند به شرط آنکه به عنوان دانشجویان تمام وقت در دوره های پاییز و زمستان در دانشکده تحصیلات تکمیلی ثبت نام کنند.

متقاضیان باید حداقل شرایط معدل G.P.A را براورده کنند. دانشجویان برای ادامه تحصیل باید حداقل معدل G.P.A 2.0 را داشته باشند. دانشجویان جدید (از دبیرستان) باید معدل 12 را به طور متوسط ​​70٪ یا بالاتر داشته باشند. دانشجویان پذیرفته شده در وضعیت دانشجویان بالغ نیز ممکن است واجد شرایط برای ملاحظه تحصیلی باشند. دانشجویان بین المللی در سال اول تحصیل پس از متوسطه در کانادا واجد شرایط درخواست برنامه عمومی بورس نیستند.

دستورالعمل برنامه:

نیاز مالی باید به طور واضح در برنامه ثبت شود. دانشجویانی که برای وام دانشجویان دولتی از استانهای دیگر متقاضی شده اند ، باید از نسخه رسمی ارزیابی وام رسمی دولت حمایت کنند تا اعلامیه نیاز مالی را پشتیبانی کنند. برنامه کاربردی Bursary General Manitoba University از ابتدای آگوست هر سال تا 1 اکتبر در دسترس است .

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد نحوه درخواست این بورسیه ، به وب سایت رسمی (پیوند موجود در زیر) مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر و اقدام:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی